Rezultatai 1 iki 10 iš 293

Gija: Radijo imtuvas

Hibridinis vaizdas

Ankstesnis pranešimas Ankstesnis pranešimas   Sekantis pranešimas Sekantis pranešimas
  1. #1
    Mane pastebėjo! Gytman avataras
    Įstojimo data
    2011.04.11
    Vietovė
    Vilnius, LT
    Įrašai
    408
    Images
    8
    Reputacija
    1


    Sveiki,
    galvoju kaip geriau pajungti žemų dažnių garsiakalbį prie originalios sistemos (IV Limited, greičiausiai Infinity garsiakalbiai su stiprintuvėliais, neardžiau ir nežiūrėjau, tiesiog spėju pagal tai, ką esu skaitęs šioje ir senojoje svetainėse). Gal kas esate darę kažką panašaus?
    Mano teorinis pamąstymas toks: jeigu garsiakalbiai su stiprintuvėliais, tai iki galinio garsiakalbio ateina palyginti žemo lygio signalas, prie kurio galiu tiesiai lituoti linijinį laidą, kuris eis į subo stiprintuvą. Taip pat prie originalaus garsiakalbio turėčiau rasti ir pliusą, kurį galėsiu panaudoti ir subo stiprintuvo sužadinimui.
    Kitas variantas: jeigu signalas vis gi iki garsiakalbio stiprintuvėlio ateina jau gan stiprus, galima jungti štai tokį prietaisiuką http://www.lemona.lt/index.php?page=item&i_id=72419 ir jau prie jo linijinius laidus į RCA jungtis. Na o trečias varijantas būtų burti kažką nuo pačios magės, bet labai abejoju ar verta.
    Gal kas turit informacijos kas ten gale pas mane per garsiakalbiai/stiprintuvėliai konkrečiai (gal modeliai, parametrai?) ir kaip geriausia jungtis? Ačiū už nuomones.
    TC LMT 3,8 2002' dujos
    Ex TC LX 3,3 2001' dujos

  2. #2
    Mane pastebėjo! Gytman avataras
    Įstojimo data
    2011.04.11
    Vietovė
    Vilnius, LT
    Įrašai
    408
    Images
    8
    Reputacija
    1


    Negi niekas nejungė?
    Tai pratęsiu savo monologą
    Galiniai garsiakalbiai atrodo štai taip:


    Ta fiškutė, kuri jungiasi į elipsės stiprintuvėlį yra 6 kontaktų
    Kadangi aukštadažnis yra netoliese atskiras, bandau spėti, kad į fiškutę ateina: remote +, ground, +- audio signalas iš mago, o likę du laideliai spėju eina iš stiprintuvėlio į aukštadažnį.
    Na o į patį garsiakalbį iš stiprintuvėlio jau ateina du laidai, kaip įprasta.
    Kol kas tuom ir baigiau, pranešiu, kaip sekėsi toliau
    TC LMT 3,8 2002' dujos
    Ex TC LX 3,3 2001' dujos

  3. #3
    Girinis
    Svečias


    Kad nebūtų liūdna vienam diskutuot, tai pats stiprintuvą pasijungiau tiesiai nuo mago, jame nustačiau "mono"(taip atrodo tikriau) it tik bosą prie jo pajungiau. Visi kiti garsiakalbiai liko kaip buvę.Tik maitinimą nuo kitur paėmiau, tad išjungus degimą bosai dingsta..ir belieka cypiantys originalai.Kvailokai kas kart jaučiasi, jei pamiršti pritildyt, prieš užgesindamas.. Kai neturinčiam jokios klausos, man tas bumbsėjimas visai nieko..

Rašymo leidimai

  • Jūs negalite rašyti naujas gijas
  • Jūs negalite rašyti atsakymus
  • Jūs negalite prisegti failų priedus
  • Jūs negalite keisti savo žinutes
  •