Puslapis 1 iš 4 123 ... PaskutinisPaskutinis
Rezultatai 1 iki 10 iš 32

Gija: Ka reiskia degancios visos pavaru lemputes vienu metu?

  1. #1
    Banginis123
    Svečias


    Ka reiskia degancios visos pavaru lemputes vienu metu?

    Sveiki, paranoja jau turbut Pastaciau auto ikalnej, uztraukiau rankini(kojini), ijungiau P. Reik vaziuot, galvoju imesiu laisva ir pasirisiu siek tiek atgal. Uzkuriu, atleidziu rankini(kojini), imetu N ir uzsidega visos lemputes pavaru dezes. Jungiu P - dega tik P, jungiu N - uzsidega visos. Nesuku galvos, ijungiu R, paduodu atbula, griztu namo. Pabandau ijungti N, kad vel uzsidegtu visos, bet dega normaliai, tik N..

    Minciu bus? problemu laukt?

  2. #2
    Girinis
    Svečias


    Sveikas, nemanau, kad problemų bus. Žinai, Artūrai, ką pabandyk, ogi atjunk akumuliatorių neilgam. Būtų III, tai palaikyčiau nuspaudęs abu mygtukus prie spidometro, įjungčiau degimą ir kai pradės čekint, juos atleisčiau. Nežinau, kaip pas taviškę- mažu taip pat?

  3. #3
    aprioris
    Svečias


    man taip buvo kai akuma buvau atjunges pusdieniui, bet yjungias begy ir pavaziavus uzgeso daugiau neatsirado. kolkas gerai

  4. #4
    Narys BOSAS avataras
    Įstojimo data
    2006.03.09
    Vietovė
    Kaunas
    Įrašai
    5.368
    Tinklaraščio įrašai
    13
    Images
    303
    Reputacija
    1


    Citata Autorius Banginis123 Žiūrėti skelbimus
    Sveiki, paranoja jau turbut Pastaciau auto ikalnej, uztraukiau rankini(kojini), ijungiau P. Reik vaziuot, galvoju imesiu laisva ir pasirisiu siek tiek atgal. Uzkuriu, atleidziu rankini(kojini), imetu N ir uzsidega visos lemputes pavaru dezes. Jungiu P - dega tik P, jungiu N - uzsidega visos. Nesuku galvos, ijungiu R, paduodu atbula, griztu namo. Pabandau ijungti N, kad vel uzsidegtu visos, bet dega normaliai, tik N..

    Minciu bus? problemu laukt?
    Greciausiai selektoriaus bedos, arba blogiausiu atveju kompas miro

  5. #5
    Banginis123
    Svečias


    Citata Autorius BOSAS Žiūrėti skelbimus
    Greciausiai selektoriaus bedos, arba blogiausiu atveju kompas miro
    butu kompo bedos, manau tada pakaitus dezei islystu papildomai problemu. Selektorius? galbut, bet kolkas simptomai nesikartoja, tad kaip ir manau problemu nera.. Laukia kelione i Juodkrante, tai biski ir suneramino tai, taciau, kiek vazineju mieste, kolkas viskas tvarkoje..

  6. #6
    Girinis
    Svečias


    Citata Autorius Banginis123 Žiūrėti skelbimus
    butu kompo bedos, manau tada pakaitus dezei islystu papildomai problemu. Selektorius? galbut, bet kolkas simptomai nesikartoja, tad kaip ir manau problemu nera.. Laukia kelione i Juodkrante, tai biski ir suneramino tai, taciau, kiek vazineju mieste, kolkas viskas tvarkoje..
    Na nežinau. Šiaip tai, nemanau, jog nerimaut vertėtų.Tepalai ne per seniausiai pakeisti, bėdų kaip ir nėra, o kad užsižiebė kartą- tai maža kas. Man, kartą ar du, per metus mašina užgesta nuo kalno važiuojant. tai nekreipiu dėmesio. Negi ardyt dabar viską? Gal daugiau niekad neužges...Taip ir pas tave manyčiau, panašiai.Kažkada keitinėjau dėžės kompus, nežinodamas kuris tinka, tai degiojosi tos lemputės kaip tik norėjo,pati dėžė bėgių tūrėjo kiek jai tada reikėjo- tai atbulinį, tai vietoj vieno kitą, žodžiu bardakas, bet kai pataikiau tą kuris tinka, tai nei dėžei blogai kas, nei kokių problemų buvo. Ne taip jau lengva tą dėžę sugadint, kaip atrodo. Juodkrantei linkėjimus perduok

  7. #7
    Mane pastebėjo!
    Įstojimo data
    2011.04.26
    Vietovė
    DRUSKININKAI, LT
    Įrašai
    435
    Reputacija
    1


    Citata Autorius Banginis123 Žiūrėti skelbimus
    Sveiki, paranoja jau turbut Pastaciau auto ikalnej, uztraukiau rankini(kojini), ijungiau P. Reik vaziuot, galvoju imesiu laisva ir pasirisiu siek tiek atgal. Uzkuriu, atleidziu rankini(kojini), imetu N ir uzsidega visos lemputes pavaru dezes. Jungiu P - dega tik P, jungiu N - uzsidega visos. Nesuku galvos, ijungiu R, paduodu atbula, griztu namo. Pabandau ijungti N, kad vel uzsidegtu visos, bet dega normaliai, tik N..

    Minciu bus? problemu laukt?
    pas mane buvo tas pats.tik paskui kuo toliau tuo dazniau pakol visai pradejo visos pastoviai degti.begiams jokios itakos nedare .ilgai buriau is kavos tirsciu ir selektoriu nekalta buvau islupes.bet buvo kaltas dezes kompas kuris mano modelije randasi po kairiu priekiniu posparniu,buvo supuves (apsioksidaves),ji pakeitus bedos baigesi po siai dienai

  8. #8
    mivitass
    Svečias


    Sveiki, malonu prisijungti ir pasimokyti is jusu chrysler gedimu subtilybiu.
    tai va pas mane taip pat kaip is giedro dangaus eme ir uzsidege visos pavaru dezes lemputes. pradzioje junge tik pirma ir antra begi ir tai su juntamais smugiais, o aukstesni niekaip nebuvo pasiekiami, veliau persijungia kaip supratau y avarini rezima. Klaidu patikrinus klaidas uzstrigo tik viena: P1698 NO COD MESGS RECVD TRANS CNTRL MOD Нет кодов сообщений принятых в «trans control mode», gal ji su tuo susijusi...

  9. #9
    aprioris
    Svečias


    tai tikriausia bus korozijos padariniai, arba laidams arba paciam blokui.
    tai paziuret gali keime. susuki rata ir kairy posparny nusiimi(arba iki puses istrauki.) ten stoves greiciu dezes kompas fyske prisukta varzteliu. atsuki varzta ir paziuri kaip kontaktai . o gal ir visa laidu pyne papuvus.Be pavadinimo.jpg

  10. #10
    mivitass
    Svečias


    Pabandysiu dirstelti, bet kas idomiausia, kad palikau parai pastoveti ir lyg viskas gerai...

Rašymo leidimai

  • Jūs negalite rašyti naujas gijas
  • Jūs negalite rašyti atsakymus
  • Jūs negalite prisegti failų priedus
  • Jūs negalite keisti savo žinutes
  •