Puslapis 2 iš 2 PirmasPirmas 12
Rezultatai 11 iki 15 iš 15

Gija: greiciu dezes radiatorius

  1. #11
    Aš nebe naujokas!
    Įstojimo data
    2014.05.15
    Vietovė
    netoli Frankfurt am main,DE
    Įrašai
    131
    Reputacija
    1


    Galima visaip. Ten tarp vamzdeliu yra tos ausinimo skardeles. Bet originalai tai daug plonesni ir daugiau viju pridaryta. Skirtumas vizualiai yra. Klausimas kaip vesina arba kiek palaiko temperatura..

  2. #12
    Narys AERO_DD avataras
    Įstojimo data
    2006.09.23
    Vietovė
    Vilnius
    Įrašai
    894
    Images
    17
    Reputacija
    1


    Eh. Tokia problema padarėt iš tokių smulkmenų, čia paprastas alyvos radiatorius, statom universal arba nuo kt auto(naujas ar dėvėtas) ir viskas. Sujungimas su dėže —žarnai - perdaryti galima kaip nori

  3. #13
    Aš nebe naujokas!
    Įstojimo data
    2015.06.15
    Vietovė
    Vilnius, LT
    Įrašai
    126
    Reputacija
    1


    Citata Autorius zaliaakis Žiūrėti skelbimus
    Nuvažiuoji kur dujų įranga prekiauja. Nusiperki kelis metrus varinio vamzdelio 8mm. Ir išraitai kaip nori ant priekinio radiatoriaus iš lauko pusės.
    Va. Tokia mintis ir man atejo...Kaip tik norėjau užduot klausimą apie tai...galima ne vien išraityt....o su vario vielų ir litavimo pagalba groteles padaryt...

  4. #14
    zaliaakis
    Svečias


    Citata Autorius Rimazz Žiūrėti skelbimus
    Va. Tokia mintis ir man atejo...Kaip tik norėjau užduot klausimą apie tai...galima ne vien išraityt....o su vario vielų ir litavimo pagalba groteles padaryt...
    Jei dėl idėjos, tai taip...
    Jei dėl kainos, manau nusipirkti universalų gerokai bus pigiau...

  5. #15
    Aš nebe naujokas! Raivo avataras
    Įstojimo data
    2011.04.24
    Vietovė
    Kaunas
    Įrašai
    173
    Reputacija
    1


    Temos autorius rašė prieš mėnesį "skubiai", per tiek laiko jau buvo galima parsiųsti kas priklauso https://www.rockauto.com/en/catalog/...il+cooler,2088 . Nagingų vyrų visada buvo garažuose, bet dabar ne "žigulių" epocha, kad kažką meistrauti iš garaže sukauptų atsargų, nes pirkti nėra, be to ir automobilis dar nepriklauso "retro" kategorijai, nebent entuziazmo daugiau nei laiko yra .
    1. Chrysler Town & Country 3,8 Limited 2007 --- 2. Dodge Caravan 3,3 SE 2004 --- 3. Dodge Caravan 3,3 SXT 2005

Rašymo leidimai

  • Jūs negalite rašyti naujas gijas
  • Jūs negalite rašyti atsakymus
  • Jūs negalite prisegti failų priedus
  • Jūs negalite keisti savo žinutes
  •