Puslapis 2 iš 11 PirmasPirmas 1234 ... PaskutinisPaskutinis
Rezultatai 11 iki 20 iš 108

Gija: Padidejusios kuro sanaudos

  1. #11
    Rėmėjas Darukas avataras
    Įstojimo data
    2011.04.12
    Vietovė
    Kaunas
    Įrašai
    256
    Images
    6
    Reputacija
    1


    Man valgo 20 mieste. Važiuoju trumpais atstumais, arklius naudoju pagal paskirtį, nors ir nedrožiu.
    Senukas pirmukas valgė 15-18 l su 2,5 l varikliu. Neturiu minčių, kaip į 14 l sutilpti.
    Chrysler T&C '08 3,8L benzas/dujos
    Užteks galvot - einam baliavot !

  2. #12
    Girinis
    Svečias


    Citata Autorius Darukas Žiūrėti skelbimus
    Man valgo 20 mieste. Važiuoju trumpais atstumais, arklius naudoju pagal paskirtį, nors ir nedrožiu.
    Senukas pirmukas valgė 15-18 l su 2,5 l varikliu. Neturiu minčių, kaip į 14 l sutilpti.
    Na tikrai visų niuansų neišdėstysiu, nei čia , nei kur kitur. Juk tiek prirašyta, kaip turi būt prižiūrima mašina, kaip su ja važiuot, kokia eksplotacija ir visko iki subtilybių. Man stovint, kompas 99 rodo. Meluoja. Turi begalybę rodyt. O jei kilometrą nuvažiuot reik, ir dar lauki kol kondikas atšaldys saloną, tai taip.
    Sakau, dar sykį. Važiuoju į darbą, iš darbo, į parduotuvę, turgų, kolonkę dujų, už 20m į kolonkę benzo mašinos nestumiu, o važiuoju. Gatvėj nepalieku, o įvažiuoju į aikštelę ir atgal. Pėsčiūjų netraiškau ir nevaikau- sustoju. Kaune, o ne Ariogaloj. Be to, termostatas dar netinkamai man dirba, tai teks ieškot geresnio, nes ir tai turi įtakos. Tiesa, pilu dažniausiai už 20- 40 litų. Retai kada už daugiau, jei tik netenka toliau važiuot, nes nenoriu prisipilt pilno bako mėšlo, jei pasitaikys.
    O gal tiesiog reik 15 metų su vojum važinėt ir viskas bus aišku? Nežinau ką dar patart.

  3. #13
    Zydrius
    Svečias


    Citata Autorius Girinis Žiūrėti skelbimus
    O gal tiesiog reik 15 metų su vojum važinėt ir viskas bus aišku? Nežinau ką dar patart.
    Kaip galima pasiskaiciuoti realias sanaudas vartojimo (ne kompo parodymais tikint), jei uzpilama ne pilnas bakas, o tik 8.8 - 17 ltr. ir vaziuojama...????

    As paciam uzpilsiu pilna baka duju, pravaziuojam kartu 100 km grynai po miesta normaliais rezimais, viduri dienos darbo ir paziurim kaip ponas sutilpsi i ta 14,4 ltr./100 km

    Jei sanaudos bus tokios, kokias deklaruoji - likutis bus dovana - o, jei busi apsimelaves..... + baka pilna duju pilsi man (pas mane telpa labai daug....) !

    Ka manai Girinis ???
    Paskutinį kartą taisė Zydrius : 2011.08.02, 23:00

  4. #14
    Mane pastebėjo! Gytman avataras
    Įstojimo data
    2011.04.11
    Vietovė
    Vilnius, LT
    Įrašai
    408
    Images
    8
    Reputacija
    1


    Citata Autorius Zydrius Žiūrėti skelbimus
    Kaip galima pasiskaiciuoti realias sanaudas vartojimo (ne kompo parodymais tikint), jei uzpilama ne pilnas bakas, o tik 8.8 - 17 ltr. ir vaziuojama...????
    Pritariu Žydriui. Nors iš kitos pusės - kam žmogui gadint nuotaiką, jeigu visą gyvenimą važiuojant vojum mieste valgė iki 14L? Geriau tegu taip ir lieka
    Mano IV 3,3 Vilniuje valgė 17-18L, trasoje 13,5-15 (važiuojant 90-100km/h autopilotu). Paskaičiuota imant 31 užsipylimą iki pilno bako ir žymintis kokiu režimu kūras sunaudotas. Į 3,8 esu nusiteikęs pilti kažkiek daugiau.
    TC LMT 3,8 2002' dujos
    Ex TC LX 3,3 2001' dujos

  5. #15
    oleg
    Svečias


    Citata Autorius lliutauras Žiūrėti skelbimus
    Sveiki,
    jau keli menesiai zenkliai padidejo kuro sanaudos. Keli metai vazinejau dujomis ir su baku nuvaziuodavau 380 - 350 km o dabar nuvaziuoju 290- 310 km.

    Buvo problemu su reduktorium keiciau, paskui su purkstukais irgi pasikeiciau, taciau padidejusios kuro sanaudos kaip buvo taip ir liko. Dujininkai tipo ziurejo variklio parametrus sako viskas gerai..."
    O kaip i dujas persijungia ,nera drebejimo??? gal pas tave forsunkes(dujines)pajungtos blogai ,supainiotas eiliskumas/
    Paskutinį kartą taisė ru22 : 2011.08.03, 10:47

  6. #16
    lliutauras
    Svečias


    Citata Autorius oleg Žiūrėti skelbimus
    O kaip i dujas persijungia ,nera drebejimo??? gal pas tave forsunkes(dujines)pajungtos blogai ,supainiotas eiliskumas/

    ne, labai svelniai viskas ivyksta... savaitgali patikrinsiu oro filtra, kazhkaip rankos nedasiekia.
    zvakes keistos pries 2 metus kazhkur.

  7. #17
    lliutauras
    Svečias


    Na va matau kad kompas rodo klaidas 0135 0134 0132 kaip suprantu su liambda zondu blogai tai ir todel sanaudos matomai bus padidejusios? Kas galite parekomenduoti normalu servisa Kaune kur tas liambda zondo problemas sprendzia?

    dekoju

  8. #18
    Dainioška
    Svečias


    Na pabandysiu ir aš įsivelti į šią beviltišką diskusiją dėl kuro sąnaudų. Su TC važinėju palyginti neilgai, tai mano TC sąnaudo skol kas tokios - apie 18 litrų mieste (Vilnius) ir trasoje Vilnius-Klaipėda 11,5 ltr. (nežinau ar gali būti tiek, gal blogai suskaičiavau). Kompas rodo miesto vidurkį 15,8 ltr.. Šiaip važinėju "glostydamas" akseleratoriaus pedalą, retsykiais paspausdamas iki dugno (neblogas V6 garsas). Negaliu spręsti ar tai daug, nes prieš tai turėtas SAAB 9-5 mieste valgė apie 16-17 ltr.

  9. #19
    Narys BOSAS avataras
    Įstojimo data
    2006.03.09
    Vietovė
    Kaunas
    Įrašai
    5.368
    Tinklaraščio įrašai
    13
    Images
    303
    Reputacija
    1


    Citata Autorius Dainioška Žiūrėti skelbimus
    Na pabandysiu ir aš įsivelti į šią beviltišką diskusiją dėl kuro sąnaudų. Su TC važinėju palyginti neilgai, tai mano TC sąnaudo skol kas tokios - apie 18 litrų mieste (Vilnius) ir trasoje Vilnius-Klaipėda 11,5 ltr. (nežinau ar gali būti tiek, gal blogai suskaičiavau). Kompas rodo miesto vidurkį 15,8 ltr.. Šiaip važinėju "glostydamas" akseleratoriaus pedalą, retsykiais paspausdamas iki dugno (neblogas V6 garsas). Negaliu spręsti ar tai daug, nes prieš tai turėtas SAAB 9-5 mieste valgė apie 16-17 ltr.
    Viskas pas tave yra labai gerai. Iskaitant tai, kad vazineji vilniuje

  10. #20
    lliutauras
    Svečias


    nu va pasikeiciau liambda zonda, ziuresiu sanaudas

Rašymo leidimai

  • Jūs negalite rašyti naujas gijas
  • Jūs negalite rašyti atsakymus
  • Jūs negalite prisegti failų priedus
  • Jūs negalite keisti savo žinutes
  •