Puslapis 1 iš 11 123 ... PaskutinisPaskutinis
Rezultatai 1 iki 10 iš 108

Gija: Padidejusios kuro sanaudos

  1. #1
    lliutauras
    Svečias


    Padidejusios kuro sanaudos

    Sveiki,
    jau keli menesiai zenkliai padidejo kuro sanaudos. Keli metai vazinejau dujomis ir su baku nuvaziuodavau 380 - 350 km o dabar nuvaziuoju 290- 310 km.

    Buvo problemu su reduktorium keiciau, paskui su purkstukais irgi pasikeiciau, taciau padidejusios kuro sanaudos kaip buvo taip ir liko. Dujininkai tipo ziurejo variklio parametrus sako viskas gerai...

    Gal galite ka patarti?

    Mano masina: Chrysler Voyager 2001 3.3 benzinas/dujos

    dekoju

  2. #2
    Aš nebe naujokas!
    Įstojimo data
    2011.04.20
    Vietovė
    eu
    Įrašai
    109
    Reputacija
    1


    patikrink ar oro filtras nepajuodes pradziai

  3. #3
    Girinis
    Svečias


    Ne su baku paskaičiuok, o kiek 100km dujų suvalgo. Tada kažką ir galvosim.Staiga padidėjo, palaipsniuj- niekas neaišku.

  4. #4
    Tevelis
    Svečias


    neimk i galva cia daugumai padidejo, buvau ir pas dujininkus ir diagnostika dariau bet duju 100km misriai ir nesidraskant 20l , o masina kaip nauja, ismetimas beveik =0

  5. #5
    TomasK
    Svečias


    Mano sąnaudos svyruoja priklausomai nuo to, kur užsipilu dujų

  6. #6
    Girinis
    Svečias


    Citata Autorius Tevelis Žiūrėti skelbimus
    neimk i galva cia daugumai padidejo, buvau ir pas dujininkus ir diagnostika dariau bet duju 100km misriai ir nesidraskant 20l , o masina kaip nauja, ismetimas beveik =0
    Nežinau, kaip jums nesidrąskant tiek gaunasi, gal Kretingoj dujos kitokios, velniai žino. 19ltr- 132 km. itogo-14,4/100. Retai kada 15 būna. Ir taip pastoviai,žiemą čiut daugiau. Darykit kažką. nes 20- tai gazas dugnas

  7. #7
    wongas
    Svečias


    Nu mano nuomonė - 20 ltr. tai daug.

  8. #8
    Moderator ru22 avataras
    Įstojimo data
    2006.01.11
    Vietovė
    Klaipėda, LT
    Įrašai
    714
    Tinklaraščio įrašai
    1
    Images
    30
    Reputacija
    1


    Mano durangas (5,7ltr variklis) kasdien važinėjant mišriu režimu tik 19 ltr dujų srebia. Virš 20 ltr čia jau kažkas ne taip turėtų būt.

  9. #9
    Zydrius
    Svečias


    Cia tema be pabaigos, per amzius gvildenama...
    Mano pvz. magistraleje ima 14-15 ltr./100 km, greitis nuo 100 iki 120 km/h, o mieste grynai (Kaunas) - nuo 18 iki 20 ltr./100 km, priklausomai kokiu duju gauni, kaip vaziuoji, ar daug veikia A/C ("perlipam" ir per 20 ltr. tada...).

    Zvakes reiketu pasikeist, jei sanaudos zenkliai per dideles, dujom su purkstukais turi reiksme didele.

    Kaip mieste sutilpti i 14,4 ltr. - mistika visiska....

  10. #10
    Girinis
    Svečias


    1 out of 1 members found this post helpful.
    Tai jau tikrai. Rebusas gaunas. Man mistika tai, kaip ir kokiu stilium reik sudegint 20 šimtui. Čia pjaut reik žmoniškai, bet ir tai dar...Teisybės dėlei- tie 14,4, man yra čiut virš normos. Pagal tiek, kiek įmanoma išspaust, nesvaigstant dėl taupumo ir negesinėjant prie šviesoforų kaip maniakui, turėtų tilpt į 14 užsimerkus, jei tik dujos būtų daug maž kokybiškos. Ir tai faktas, o ne kokie svaisčiojimai. Nėr čia jokio tikslo man burbulus pūst ir tam laiką gaišt. Sakau kai yra ir kaip turi būt. Kitas reikalas, jei nuo kiekvienos sankryžos norisi visus dulkėm užpilt, tai nenuostabu ir 20 .... Tema be pabaigos... Tik, kiekvienas, kuriam ryja 20, tegul pagalvoja, nes taip neturi būt. Čia galima užsiginčyt iki išdurnėjimo, bet jei kam įdomu, tai atsakau.

Rašymo leidimai

  • Jūs negalite rašyti naujas gijas
  • Jūs negalite rašyti atsakymus
  • Jūs negalite prisegti failų priedus
  • Jūs negalite keisti savo žinutes
  •