Rezultatai 1 iki 3 iš 3

Gija: Voyager 2.5 TD kūrimosi problemos

  1. #1
    Dainiusakis
    Svečias


    Voyager 2.5 TD kūrimosi problemos

    Sveiki, mano chrysler’is nenoriai kuriasi. Po nakties bandant kurt, užkurt išeina nebent su dvejais akumuliatoriais. Is pradžių sausai suka, bet po trodo jau pradeda kabint, vos tik užsiveda, į gazą nereaguoja ir užgęsta, taip kokius kelis kartus būna ir po to normaliai. Šiltas irgi nelengvai kuriasi, reikia ilgai starterį pasukti. Tai ar čia kuras sėsta, ar degimas pabėgęs? Ir klausimas, ar yra koks kuro filtro analogas, kad nereiktų to šildytuvo esančio po filtru, nes esu girdėjęs kad pro ten mėgsta orą traukt?

    Tepalai, filtrai keisti prieš 4 mėnesius, su juo važinėjami labai maži atstumai, tai dar nelaikas keist pakartotinai.

  2. #2
    Dainiusakis
    Svečias


    Taigi, įdėjau vožtuvą, kažkiek geriau bet ne tas, tuomet užsandarinau kuro filtro apačią, ten kur stovi pašildytojas. Na ir ką, viskas susitvarkė, kabina kaip reikiant, beliko tik žvakes pasikeist, nes jaučiasi kad tik kokie du cilindrai sudirba

  3. #3
    Rėmėjas Daranius avataras
    Įstojimo data
    2011.04.11
    Vietovė
    Utena, LT
    Įrašai
    1.389
    Tinklaraščio įrašai
    2
    Images
    6
    Reputacija
    1


    Citata Autorius Dainiusakis Žiūrėti skelbimus
    Ir klausimas, ar yra koks kuro filtro analogas, kad nereiktų to šildytuvo esančio po filtru, nes esu girdėjęs kad pro ten mėgsta orą traukt?
    tokių stebuklų būti neturėtų. jei korpusas nesandarus, tai greičiausiai kažkas filtrą norėdamas pakeistį jį sugadino, todėl ir traukia orą
    Born in USSR

Rašymo leidimai

  • Jūs negalite rašyti naujas gijas
  • Jūs negalite rašyti atsakymus
  • Jūs negalite prisegti failų priedus
  • Jūs negalite keisti savo žinutes
  •