Puslapis 3 iš 3 PirmasPirmas 123
Rezultatai 21 iki 25 iš 25

Gija: Generatoriaus krovimas

Hibridinis vaizdas

Ankstesnis pranešimas Ankstesnis pranešimas   Sekantis pranešimas Sekantis pranešimas
  1. #1
    Kas, aš plepys? iGince avataras
    Įstojimo data
    2011.05.11
    Vietovė
    Kaunas, LT
    Įrašai
    1.420
    Images
    9
    Reputacija
    1


    Citata Autorius Produktas Žiūrėti skelbimus
    Nežinau kaip čia įkelti foto, bet atjungus fiškę nuo generatoriaus kurioje du ploni laidai (įtariu, kad ji ateina iš krovimo reguliatoriaus) pulsavimas dingsta, tačiau sumažėja krovimo įtampa. Ar galima įtarti, kad reikia keisti kompą?
    Tai reiškia kad atjungus generatoriaus žadinima, jis nustoja generuoti netgi taip kaip jis dabar dirba ir auto veikia tik nuo akumo.palaikomas

  2. #2
    Narys Raimislt avataras
    Įstojimo data
    2011.05.22
    Vietovė
    Kaunas - Jonava-Ukmergė-Kėdainiai
    Įrašai
    1.705
    Reputacija
    1


    Citata Autorius Produktas Žiūrėti skelbimus
    Nežinau kaip čia įkelti foto, bet atjungus fiškę nuo generatoriaus kurioje du ploni laidai (įtariu, kad ji ateina iš krovimo reguliatoriaus) pulsavimas dingsta, tačiau sumažėja krovimo įtampa. Ar galima įtarti, kad reikia keisti kompą?
    Ne nuo to galo pradedi paieškas....
    P.S.Dar gali būti kaltas ir pats akumuliatorius.
    Diagnostika ir Elektrinės dalies remontas Tel . : 8699 79879 http://www.voyager.lt/showthread.php...alies-remontas

  3. #3
    Rėmėjas PlymouthV6 avataras
    Įstojimo data
    2011.04.02
    Vietovė
    užsipavydėkit negyvai - mano miestas Klaipėda!
    Įrašai
    680
    Images
    8
    Reputacija
    1


    Paaiškink prašau, kuo susijęs pagalvės tarnavimo laikas, su tos šynos tarnavimo laiku?
    Čia gamintojo tokia rekomendacija, ar tiesiog dėsningumas iš asmeninių pastebėjimų?

  4. #4
    Aš nebe naujokas! Raivo avataras
    Įstojimo data
    2011.04.24
    Vietovė
    Kaunas
    Įrašai
    173
    Reputacija
    1


    Viskas tame sakinyje parašyta, galiu dar pacituoti jei ne visas kontekstas įsiminė:
    "man tai kaip netiesioginis indikatorius, kad laikas keisti ir pagalvę per tiek metų kol nutrūko laidas pagalvė jau bus "atidirbusi". " Specialiai paryškinau įvardį "man", nėra jokių gamintojo rekomendacijų nei Petrui iš garažo nei Sergejui iš "Kemi".
    1. Chrysler Town & Country 3,8 Limited 2007 --- 2. Dodge Caravan 3,3 SE 2004 --- 3. Dodge Caravan 3,3 SXT 2005

  5. #5
    Niekur iš čia neisiu! Makacinas avataras
    Įstojimo data
    2013.08.09
    Vietovė
    alytus
    Įrašai
    601
    Reputacija
    1


    Joks cia ne indikatorius. Cia tik gamintojo taupymas an medziagu.

Rašymo leidimai

  • Jūs negalite rašyti naujas gijas
  • Jūs negalite rašyti atsakymus
  • Jūs negalite prisegti failų priedus
  • Jūs negalite keisti savo žinutes
  •