Rezultatai 1 iki 10 iš 25

Gija: Generatoriaus krovimas

Hibridinis vaizdas

Ankstesnis pranešimas Ankstesnis pranešimas   Sekantis pranešimas Sekantis pranešimas
  1. #1
    seselis
    Svečias


    O kas zino kur galima uzsisakyt variklio ir kebulo mases laida? Niekaip nerandu...srotinis variantas gal tinka? Nes pas mane viena kury radau tai ne kazka...20190901_115219.jpg

  2. #2
    Narys Raimislt avataras
    Įstojimo data
    2011.05.22
    Vietovė
    Kaunas - Jonava-Ukmergė-Kėdainiai
    Įrašai
    1.705
    Reputacija
    1


    1 out of 1 members found this post helpful.
    Šrote mago pasiimk masinį (kur su varžtu sukasi prie mago - jis kaip naujas visado būna) , nes šitie bus tokie patys kaip tavo
    Diagnostika ir Elektrinės dalies remontas Tel . : 8699 79879 http://www.voyager.lt/showthread.php...alies-remontas

  3. #3
    Aš nebe naujokas! Raivo avataras
    Įstojimo data
    2011.04.24
    Vietovė
    Kaunas
    Įrašai
    173
    Reputacija
    1


    Kiek matosi čia variklio pagalvės laidas, jis jungia plieninę pagalvės dalį, kuri sukasi prie kėbulo ir aliuminio lydinio dalį, kuri sukasi prie variklio. Tai vienintelė pagalvė turinti skirtingų metalų dalis. Varinis akytas laidelis daugeliu atvejų būna pažaliavęs nuo oksidacijos ir nutrūkęs, man tai kaip netiesioginis indikatorius, kad laikas keisti ir pagalvę per tiek metų kol nutrūko laidas pagalvė jau bus "atidirbusi".
    Benzininame ketvirtos kartos V6 masės laidas prisuktas prie greičių dėžės ir variklio tvirtinimo varžto, masė į kėbulą po akumuliatoriaus pado korpusu. Tie masės laidai izoliuoti, bus savo vietose.
    1. Chrysler Town & Country 3,8 Limited 2007 --- 2. Dodge Caravan 3,3 SE 2004 --- 3. Dodge Caravan 3,3 SXT 2005

Rašymo leidimai

  • Jūs negalite rašyti naujas gijas
  • Jūs negalite rašyti atsakymus
  • Jūs negalite prisegti failų priedus
  • Jūs negalite keisti savo žinutes
  •