Rezultatai 1 iki 10 iš 46

Gija: P0725 paieškos

Threaded View

Ankstesnis pranešimas Ankstesnis pranešimas   Sekantis pranešimas Sekantis pranešimas
  1. #1
    Acadas
    Svečias


    P0725 paieškos

    Sveiki,

    vieną rytą kiek pavažiavus užsidegė Check engine, greičių dėžė perėjo į avarinį režimą (nesijungia aukščiau 2 bėgio, atbulinis veikia). Namai buvo labai arti- davažiavau. Nuskaičiau klaidas skaneriu - P0725-ENGINE SPEED SENSOR CIRCUIT. Pasiskaičiau kiek service manualą, susiradau schemas. Kiek suprantu pagal service manualą - grybauja alkūninio daviklis arba laidai, susiję su juo. Susiradau, kur jis jungiasi - ir prie dėžės, ir prie variklio ECU. Va schemos fragmentas:
    yNc51r5.jpg
    Kadangi duobės neturiu, paties daviklio paieškos kiek komplikuotos. Bandau tikrint laidus multimetru. Tarp TCM ir PCM (dėžės ir variklio ECU) tiesiogiai eina daviklių masės (sensor ground) laidas (43 PCM->51 TCM) ir signalo (32 PCM->6 TCM) - juos praskambinau, viskas OK. Trečias daviklio laidas - maitinimas (+8 V). Jo praskambint nelabai galiu- tiesiog fiziškai bent kol kas neradau jo. Tada nusprendžiau pamatuoti paties daviklio varžą. Ir čia - staigmenėlė: nė viena iš 3 laidų porų nerodo uždaros grandinės. Kaip ir galima būtų spėti, kad daviklis negeras ir bandyti iki jo dasikasti. Bet tai su negyvu davikliu neveiktų variklis (ar aš klystu?)- kuriasi normaliai. Gal kas nors kokią mintį pamestumėt, kur toliau ieškot sliekų? Gal aš čia visai į pievas nugrybavau? Buvau lyg atkasęs kažkokį video, kuriame tikrino alkūninio daviklius ant stalo pasidėjęs, tai tvarkingas rodė ~650 omų. Dar prie to paties pasižiūrėjau pačios dėžės input ir output daviklių varžas - +/- tiek ir radau (jų principas veikimo gal tas pats?). Laukiu patarimų, nes mašina ant kiemo riogso pusiau paberta, o važiuot kaip ir reikia... Variantą "važiuoti ar tempti ar vežti į servisą" žinau, bet artimesni servisiukai tokio neskanaus darbelio nelabai nori....
    Labai laukiu pasiūlymų. Dėkui iš anksto .
    Prisegti paveiksliukai Prisegti paveiksliukai

Rašymo leidimai

  • Jūs negalite rašyti naujas gijas
  • Jūs negalite rašyti atsakymus
  • Jūs negalite prisegti failų priedus
  • Jūs negalite keisti savo žinutes
  •