Puslapis 1 iš 5 123 ... PaskutinisPaskutinis
Rezultatai 1 iki 10 iš 46

Gija: P0725 paieškos

  1. #1
    Acadas
    Svečias


    P0725 paieškos

    Sveiki,

    vieną rytą kiek pavažiavus užsidegė Check engine, greičių dėžė perėjo į avarinį režimą (nesijungia aukščiau 2 bėgio, atbulinis veikia). Namai buvo labai arti- davažiavau. Nuskaičiau klaidas skaneriu - P0725-ENGINE SPEED SENSOR CIRCUIT. Pasiskaičiau kiek service manualą, susiradau schemas. Kiek suprantu pagal service manualą - grybauja alkūninio daviklis arba laidai, susiję su juo. Susiradau, kur jis jungiasi - ir prie dėžės, ir prie variklio ECU. Va schemos fragmentas:
    yNc51r5.jpg
    Kadangi duobės neturiu, paties daviklio paieškos kiek komplikuotos. Bandau tikrint laidus multimetru. Tarp TCM ir PCM (dėžės ir variklio ECU) tiesiogiai eina daviklių masės (sensor ground) laidas (43 PCM->51 TCM) ir signalo (32 PCM->6 TCM) - juos praskambinau, viskas OK. Trečias daviklio laidas - maitinimas (+8 V). Jo praskambint nelabai galiu- tiesiog fiziškai bent kol kas neradau jo. Tada nusprendžiau pamatuoti paties daviklio varžą. Ir čia - staigmenėlė: nė viena iš 3 laidų porų nerodo uždaros grandinės. Kaip ir galima būtų spėti, kad daviklis negeras ir bandyti iki jo dasikasti. Bet tai su negyvu davikliu neveiktų variklis (ar aš klystu?)- kuriasi normaliai. Gal kas nors kokią mintį pamestumėt, kur toliau ieškot sliekų? Gal aš čia visai į pievas nugrybavau? Buvau lyg atkasęs kažkokį video, kuriame tikrino alkūninio daviklius ant stalo pasidėjęs, tai tvarkingas rodė ~650 omų. Dar prie to paties pasižiūrėjau pačios dėžės input ir output daviklių varžas - +/- tiek ir radau (jų principas veikimo gal tas pats?). Laukiu patarimų, nes mašina ant kiemo riogso pusiau paberta, o važiuot kaip ir reikia... Variantą "važiuoti ar tempti ar vežti į servisą" žinau, bet artimesni servisiukai tokio neskanaus darbelio nelabai nori....
    Labai laukiu pasiūlymų. Dėkui iš anksto .
    Prisegti paveiksliukai Prisegti paveiksliukai

  2. #2
    Narys BOSAS avataras
    Įstojimo data
    2006.03.09
    Vietovė
    Kaunas
    Įrašai
    5.368
    Tinklaraščio įrašai
    13
    Images
    303
    Reputacija
    1


    Gali tarp kompu rysio nebuti ir dezes kompas nemato varikliu sukiu. Gali ir kompo gedimas toks buti. Gali ir dratai tarp kompu buti, kad sios info negauna.

  3. #3
    Narys Raimislt avataras
    Įstojimo data
    2011.05.22
    Vietovė
    Kaunas - Jonava-Ukmergė-Kėdainiai
    Įrašai
    1.705
    Reputacija
    1


    Visiškai , pritariu BOSUI, ir dar nuo saves pridursiu:
    Greičiausiai nematai antros, o gal dar ir trečios klaidos surištos su šiuo gedimu. Pats veleno davikis manau yra geras. Tikrink viską ,kas surišta su dėžės elektra arba ieškok galingesnio diagnostikos prietaiso.
    Diagnostika ir Elektrinės dalies remontas Tel . : 8699 79879 http://www.voyager.lt/showthread.php...alies-remontas

  4. #4
    Acadas
    Svečias


    Kad daviklis geras, tokia mintis yra - na kaip vartiklis be jo? . Bet tai kažką turėtų rodyti multimetras? Dabar atrodo, kad trūkęs laidas (kas kaip ir nerealu, jei jau variklis veikia normaliai). Laidus (bet tik tuos du) tarp kompų praskambinau - nu viskas OK. Su galingesniais prietaisais - bėda. Yra netoli servisiukas, turi Launchą nusipirkę. Bet kažkada buvau užsukęs - nesugebėjo prisijungt. Visiškai. Likau apšalęs - aš su elementariu ELM prisijungiu, dar kažkokiu kitu pigiu skaneriuku irgi be problemų. Dėl to ir nusipirkau Delphi, nes abi mašinos senos, bėdelė vis išlenda kokia nors, o į diagnostiką klaidas nuskaityt nevisada paprasta... Panašu, kad teks pasiskleist gofras aplink TCM ir PCM ir čiupinėt bukai.... Nemėgstu tokių ieškojimų, kai realiai tiesiog tikiesi sėkmės... Visus laidus praskambint..... žiaurokai skamba. O vizualiai trūkusį laidą ne visada pamatysi- kartais laido gysla trūkusi, o izoliacija išsitempusi, iš išorės viskas OK, o realybėj...

  5. #5
    Kas, aš plepys? iGince avataras
    Įstojimo data
    2011.05.11
    Vietovė
    Kaunas, LT
    Įrašai
    1.420
    Images
    9
    Reputacija
    1


    Na aš pradėčiau ne nuo laidu, o nuo davikliu ir jungčių. Visumoj daviklis “nutrūkęs” negali būti. Ty elektromagnetiniai davikliai kurių viduje yra ritė. Ty normalu kad turi būti 650om. Jei geri, apvalyciau juos ir bandyčiau dar karta. Internete rašo kad ir dėžes greičio daviklis gali daryti įtaka. Tad ir su juom ta pati procedūra.... Na ir jei čia nepades, tada draskyt žgutus...

  6. #6
    Acadas
    Svečias


    Bėda tame, kad nei duobės, nei keltuvo nėra- pasikėliau su turimom priemonėm ir bandau landžiot po mašina... O alkūninio daviklis, kaip čia kultūringai išsireiškus, ne visai paviršiuj... Greičių dėžės abu davikliai skambinasi per TCM fiškę (~650 ir ~700 omų, jei gerai pamenu). Alkūninio daviklį irgi bandau per PCM fiškes skambint- ir kol kas nesėkmingai... Aš toks visiškai mėgėjas, bet vis tiek įdomu - kaip gali variklis veikt, jei alkūninio daviklis nesiskambina. Priežastis - laidas ar pats daviklis - sekantis etapas. Tiesą sakant, dėžės kompas iš išorės negražiai atrodo, bet apie jo keitimą stengiuosi negalvot...

  7. #7
    Kas, aš plepys? iGince avataras
    Įstojimo data
    2011.05.11
    Vietovė
    Kaunas, LT
    Įrašai
    1.420
    Images
    9
    Reputacija
    1


    Nepamenu kaip apie alkūninio davikli, bet be paskirstymo veleno daviklio užsideda motoras. Kažkada turejau patirties su situom reikalu. Tad manau kad avariniu būdu užvesti ir be veleno, ty pagal viena davikli.
    Senai buvo, bet kazkaip pasiekiau per viršų ir alkūninio davikli. Nepamenu tik kaip....
    Panasu kad beda radęs. Teks lupt lauk alkūninio davikli ir pamieruoti varžas....
    Man tik kažkaip klaidos kodas nelabai toks kuris diagnozuoja alkūninio daviklio mirti, bet gal gali būti įvairus...

  8. #8
    Acadas
    Svečias


    Na, klaidos aprašymas service manuale pakankamai konkretus:
    P0725-ENGINE SPEED SENSOR CIRCUIT
    POSSIBLE CAUSES
    PCM CKP DTC’S PRESENT
    INTERMITTENT WIRING & CONNECTORS
    CRANK POSITION SENSOR GROUND CIRCUIT OPEN
    CRANK POSITION SENSOR SIGNAL CIRCUIT OPEN
    TCM - ENGINE SPEED SENSOR CIRCUIT
    kai kur rusiškuose forumuose painioja su dėžėje esančiu davikliu. Specialiai jiems service manuale parašyta:
    This code is not a Transmission Input Speed Sensor DTC
    Jei iš viršaus pavyko prieit - gera žinia. Greičiausiai reiks nusiimt kapotą ir valytuvų bloką. Čia bėdos nematau. Reiks pabandyt. Vis patogiau, negu nosim braukyt mašinos dugną .

  9. #9
    Narys Raimislt avataras
    Įstojimo data
    2011.05.22
    Vietovė
    Kaunas - Jonava-Ukmergė-Kėdainiai
    Įrašai
    1.705
    Reputacija
    1


    Citata Autorius Acadas Žiūrėti skelbimus
    Bėda tame, kad nei duobės, nei keltuvo nėra- pasikėliau su turimom priemonėm ir bandau landžiot po mašina... O alkūninio daviklis, kaip čia kultūringai išsireiškus, ne visai paviršiuj... Greičių dėžės abu davikliai skambinasi per TCM fiškę (~650 ir ~700 omų, jei gerai pamenu). Alkūninio daviklį irgi bandau per PCM fiškes skambint- ir kol kas nesėkmingai... Aš toks visiškai mėgėjas, bet vis tiek įdomu - kaip gali variklis veikt, jei alkūninio daviklis nesiskambina. Priežastis - laidas ar pats daviklis - sekantis etapas. Tiesą sakant, dėžės kompas iš išorės negražiai atrodo, bet apie jo keitimą stengiuosi negalvot...
    Alkūninio daviklis tai pat ~700 omų, turi matuotis tarp dviejų kontakų - kaip diodas.
    P.S. Akumas ir akumo padas. Na jai nori " aerodromo " tada dar lovį nusiimk, bet kapoto tikrai nereikia.
    Diagnostika ir Elektrinės dalies remontas Tel . : 8699 79879 http://www.voyager.lt/showthread.php...alies-remontas

  10. #10
    Narys BOSAS avataras
    Įstojimo data
    2006.03.09
    Vietovė
    Kaunas
    Įrašai
    5.368
    Tinklaraščio įrašai
    13
    Images
    303
    Reputacija
    1


    saugikline is sroto surades pasikeisk. Patikrinimui

Rašymo leidimai

  • Jūs negalite rašyti naujas gijas
  • Jūs negalite rašyti atsakymus
  • Jūs negalite prisegti failų priedus
  • Jūs negalite keisti savo žinutes
  •