Puslapis 5 iš 7 PirmasPirmas ... 34567 PaskutinisPaskutinis
Rezultatai 41 iki 50 iš 64

Gija: Perku auto

  1. #41
    Aš nebe naujokas!
    Įstojimo data
    2014.10.14
    Vietovė
    Vilnius
    Įrašai
    108
    Reputacija
    1


    Kazkodel nemanau, kad siaip sau perdaze Ir dar neaisku kokia spalva ant dokumentu parasyta.
    Paskutinį kartą taisė eegis : 2018.03.01, 13:25

  2. #42
    Rėmėjas Daranius avataras
    Įstojimo data
    2011.04.11
    Vietovė
    Utena, LT
    Įrašai
    1.390
    Tinklaraščio įrašai
    2
    Images
    6
    Reputacija
    1


    Citata Autorius eegis Žiūrėti skelbimus
    Kazkodel nemanau, kad siaip sau perdaze Ir dar neaisku kokia spalva ant dokumentu parasyta.
    o čia didelį problema ant dokumentų pasikeisti kėbulo spalvą?

    kad kažkas negero slepiasi po tais dažais aš įtarčiau iš tų nubėgimų po galinėm lempom. o daugiau tai reiktų atidžiai apžiūrėti. šiaip tokiais atviejais įdomiau pasižiūrėti kaip dugnas ir slenksčiai atrodo.
    Born in USSR

  3. #43
    Aš nebe naujokas!
    Įstojimo data
    2011.04.13
    Vietovė
    Kaunas
    Įrašai
    147
    Images
    1
    Reputacija
    1


    Na 2016 atvežtas , pilnai perdažytas ir dabar jau parduodamas, sakyčiau labai įtartina. O struktūriniai dažai tam , kad nereikėtų idealiai špakliaus šlifuoti , kuris ten ant skylių suvarytas.

    Citata Autorius Daranius Žiūrėti skelbimus
    o čia didelį problema ant dokumentų pasikeisti kėbulo spalvą?

    kad kažkas negero slepiasi po tais dažais aš įtarčiau iš tų nubėgimų po galinėm lempom. o daugiau tai reiktų atidžiai apžiūrėti. šiaip tokiais atviejais įdomiau pasižiūrėti kaip dugnas ir slenksčiai atrodo.

  4. #44
    Kas, aš plepys? iGince avataras
    Įstojimo data
    2011.05.11
    Vietovė
    Kaunas, LT
    Įrašai
    1.420
    Images
    9
    Reputacija
    1


    Citata Autorius dzonis Žiūrėti skelbimus
    Na 2016 atvežtas , pilnai perdažytas ir dabar jau parduodamas, sakyčiau labai įtartina. O struktūriniai dažai tam , kad nereikėtų idealiai špakliaus šlifuoti , kuris ten ant skylių suvarytas.
    Tai čia europinis. Atsivežė sveika, apvirino, perdažė pasivezino ir į marčias...

  5. #45
    Rėmėjas
    Įstojimo data
    2011.04.17
    Vietovė
    Panevezys, LT
    Įrašai
    524
    Reputacija
    1


    Raptor dazai mieste yra geris nervina, kai palieki prekybos centro aiksteleje masina ir grizes randi ibrezimu.

  6. #46
    tunks
    Svečias


    dzipistai raptoriu tepa, nes labai atsparus viskam. bus koks dzipistas ir nusiputes, nes ten viskas lengvai darosi su juom.
    bet jei tikites ka po tais dazais pamatyti, tai be sansu. tas pats kas apklijuotum masina 40grudetumo slifavimo popierium ir bandytum kazka izvelgti

  7. #47
    Tomahauk
    Svečias


    Apziuetas

    https://autoplius.lt/skelbimai/chrys...s-6580259.html
    Hau, tai va buvau nulekes apziureti si aparata. Koplektacija full, bet.... sakysim kebulas tai tikrai geras (slenksciai sutvarkyti, arkos svarios, tik siek tiek vairuotojo dureles parudijusios is vidaus ir bagazines dangtis.) Na toliau prasideda gal ir nerimtos bedos bet labai jau ju daug ir uzknisancios...pvz : atsiklijavusios lubos per 10 cm palei priekini stikla, aplauzytas magelis, ant vairo isbyreje mygtukai, neveikia el. bagazines dangtis (biski veikia ), vienos sonines durys irgi biski veikia, kartais . Toliau dega abs, check, bilda vairuotojo pusei pakaba, traska granata, skyle galineje lempoje, buferis kazkaip sudinai atrodo, neaiskus tarpai priekyje. Zieminiai lietnikai baisus, vasariniai irgi nelabai jau romantika. Vairas v drebezgi suplyses nors tikra rida 166 k miles... . Taciau pardavejas tikrai rodos saziningai nupasakojo siuos defektus...na beveik visus Salonas geros kokybes. Su automatu ir dujom pasirode viskas gerai. A...beje automate tepalai keisti kazkas pries 5-6 m. Jo paskutine kaina 1750 na gal dar isvargtum iki 1700. As realiai su tiek minusu ir su tokia komplektacija mokeciau gal apie 1500, bet.... plius nzn ka dar rasi nusipirkes.... Ta va. Pigiai ir gerai nebuna

  8. #48
    wongas
    Svečias


    Nu jo - tiek smulkmenu kai subyrės iš kišenės sakysi nakui - galėjau damest 500 ir pasiimti su mažiau vargo.

  9. #49
    Tomahauk
    Svečias


    https://autoplius.lt/skelbimai/dodge...s-6759479.html
    Dar vienas triperis kitaip ir nepavadinsi..... susitarem susitikt degalineje. Man jau privaziavus auto buvo uzkurtas tai net i vidu nelipau, uztrukau kokias 10 sekundziu. Pradzioje suabejojau ar tik cia ne dyzelis, bet pasiroso, kad benzas... O skelbime, cituoju:variklis ir deze veikia puikiai. Variklio garsas toks lyg kas butu ipyles zvyro kibira i varakli.... burzgia, uzia kazkas treska. Siaubas kazkoks.... Ir beje auto vazineja su geltonais taxi numeriais jei kam idiomu.

  10. #50
    Aš nebe naujokas!
    Įstojimo data
    2011.04.13
    Vietovė
    Kaunas
    Įrašai
    147
    Images
    1
    Reputacija
    1


    Pigus dujų purkštukai , kai pasidėvi -skleidžia baisų garsą , už 100 EUR pasikeiti visą komplektą naujų ir gerų. Taip , kad čia be reikalo taip greitai suvaidinai 'speca' .


    Citata Autorius Tomahauk Žiūrėti skelbimus
    https://autoplius.lt/skelbimai/dodge...s-6759479.html
    Dar vienas triperis kitaip ir nepavadinsi..... susitarem susitikt degalineje. Man jau privaziavus auto buvo uzkurtas tai net i vidu nelipau, uztrukau kokias 10 sekundziu. Pradzioje suabejojau ar tik cia ne dyzelis, bet pasiroso, kad benzas... O skelbime, cituoju:variklis ir deze veikia puikiai. Variklio garsas toks lyg kas butu ipyles zvyro kibira i varakli.... burzgia, uzia kazkas treska. Siaubas kazkoks.... Ir beje auto vazineja su geltonais taxi numeriais jei kam idiomu.

Rašymo leidimai

  • Jūs negalite rašyti naujas gijas
  • Jūs negalite rašyti atsakymus
  • Jūs negalite prisegti failų priedus
  • Jūs negalite keisti savo žinutes
  •