Puslapis 4 iš 4 PirmasPirmas ... 234
Rezultatai 31 iki 36 iš 36

Gija: Priekinė važiuoklė

  1. #31
    Pradėjo patikti!
    Įstojimo data
    2011.04.14
    Vietovė
    pajuris
    Įrašai
    380
    Reputacija
    1


    Citata Autorius Arnas Žiūrėti skelbimus
    Tai kad vaziuokles ten kelios detales tera. Paimk ta atramini guoli su lekste ir pasikeisk. Dar stabilizatoriaus traukes buna gan garsiai barska.
    butent ,pakeitus guoli ir lekste pirktus LT pradejo barsketi po valytuvais.Kenciu sukandes dantis ir nz ka daryti.Klausimas neissprestas 2 metai
    Keitimo priezastis guoliu tratejimas

  2. #32
    Mane pastebėjo! Gytman avataras
    Įstojimo data
    2011.04.12
    Vietovė
    Vilnius, LT
    Įrašai
    408
    Images
    8
    Reputacija
    1


    Ieškau ir aš šiknoj smegenų Girdžiu barškėjimą priekyje. Tikrino Martonas - nieko neranda. Nuvariau į centrinę tuvlitą, išpurtė ant lengvųjų stendo - nieko. Sakau varom ant krovininių - ok, tampė tampė ir nieko. Aišku tie tampymai mažai parodo kas liečia amortikus. Bandysiu keisti ir žiūrėti kas bus. Užsakiau Eolte KYB 339344. Tokį kodą meta lancia RT. Tuo tarpu town country KYB kodas 339246. Nuotraukose vizualiai vienodi, tikiuosi tiks. Turit minčių kodėl gali būti skirtingi KYB kodai lanciai ir town country?
    TC LMT 3,8 2002' dujos
    Ex TC LX 3,3 2001' dujos

  3. #33
    Atradau klaviatūrą!
    Įstojimo data
    2019.04.03
    Vietovė
    Marijampolė
    Įrašai
    69
    Reputacija
    1


    Nepamirsk papasakot po visko ar issisprende problema.

  4. #34
    Caras:) driusa avataras
    Įstojimo data
    2006.06.29
    Vietovė
    Kaunas
    Įrašai
    935
    Tinklaraščio įrašai
    1
    Images
    179
    Reputacija
    1


    Citata Autorius Gytman Žiūrėti skelbimus
    Ieškau ir aš šiknoj smegenų Girdžiu barškėjimą priekyje. Tikrino Martonas - nieko neranda. Nuvariau į centrinę tuvlitą, išpurtė ant lengvųjų stendo - nieko. Sakau varom ant krovininių - ok, tampė tampė ir nieko. Aišku tie tampymai mažai parodo kas liečia amortikus. Bandysiu keisti ir žiūrėti kas bus. Užsakiau Eolte KYB 339344. Tokį kodą meta lancia RT. Tuo tarpu town country KYB kodas 339246. Nuotraukose vizualiai vienodi, tikiuosi tiks. Turit minčių kodėl gali būti skirtingi KYB kodai lanciai ir town country?
    yra tekę senesniam modeliui būtent pačius amortikus dėl barškėjimo keist...
    Galiu padėt ką nors sutvarkyt arba sugadint.

  5. #35
    Mane pastebėjo! Gytman avataras
    Įstojimo data
    2011.04.12
    Vietovė
    Vilnius, LT
    Įrašai
    408
    Images
    8
    Reputacija
    1


    1 out of 1 members found this post helpful.
    Prieš varydamas keisti nusipirkau ir galinius KYB amortikus iš Eolto (po 30eur kainavo, tai pagalvojau, kad nepakenks), parinkau el kataloge taip pat pagal Lancia Voyager. Visi 4 amortikai puikiai tiko ir kas svarbiausia - dingo bet kokie bildėjimai. Amerikietiškų automobilių centre keičiau tai jie pasakojo, kad kažkuriuose mersuose irgi taip būna, tik ten pakeitimo eksperimentas brangus, nes nauji kainuoja virš 1000, o dėvėtus idėjus problema kartojasi ir nebeaišku kame kaltė
    Labai džiaugiuosi eksperimento sėkme!
    20200120_230013.jpg20200120_230033.jpg20200125_185655.jpg
    TC LMT 3,8 2002' dujos
    Ex TC LX 3,3 2001' dujos

  6. #36
    Atradau klaviatūrą!
    Įstojimo data
    2019.04.03
    Vietovė
    Marijampolė
    Įrašai
    69
    Reputacija
    1


    Panasu, kad man teks pakartoti sita eksperimenta, nes jau daugiau nera ka tikrint, o bildejimas nuo pirmu km.

Rašymo leidimai

  • Jūs negalite rašyti naujas gijas
  • Jūs negalite rašyti atsakymus
  • Jūs negalite prisegti failų priedus
  • Jūs negalite keisti savo žinutes
  •