Puslapis 4 iš 5 PirmasPirmas ... 2345 PaskutinisPaskutinis
Rezultatai 31 iki 40 iš 44

Gija: Generatorius

  1. #31
    Kas, aš plepys? iGince avataras
    Įstojimo data
    2011.05.11
    Vietovė
    Kaunas, LT
    Įrašai
    1.420
    Images
    9
    Reputacija
    1


    Citata Autorius Dziugesiukas Žiūrėti skelbimus
    Sveiki. Pradejo kartas nuo karto dingti krovimas... Tai jau laikas PCM ieskotis ar kazkur kitur beda gali buti? Kur kreiptis arciau Panevezio?
    Tai gal pradžiai angliukus ziuret... Aš galų ieskociau generatoriuje... Jei ko reiks, turiu pazeres beveik nauja orginalu generatorių (korpusas suskaldytas).

  2. #32
    Rėmėjas
    Įstojimo data
    2011.04.17
    Vietovė
    Panevezys, LT
    Įrašai
    524
    Reputacija
    1


    Citata Autorius iGince Žiūrėti skelbimus
    Tai gal pradžiai angliukus ziuret... Aš galų ieskociau generatoriuje... Jei ko reiks, turiu pazeres beveik nauja orginalu generatorių (korpusas suskaldytas).
    jeigu angliukai, neturetu isvis nebekrauti arba krovimas buti mazas? Krovimas po vaziavimo vien tik akumuliatorium uzkyla iki 14.2V ir uztenka perkurti masina, kai dingsta krovimas, kad vel krautu akuma.

  3. #33
    Narys AERO_DD avataras
    Įstojimo data
    2006.09.23
    Vietovė
    Vilnius
    Įrašai
    894
    Images
    17
    Reputacija
    1


    ... Klemos, laidai, fiskes, kontaktai. Viską žiūrėjai?

  4. #34
    Bondas_007
    Svečias


    Sveiki,

    Panaši problema ir pas mane su 2012 3.6. Nekrauna generatorius, tiksliau tėvukas važiavo ir panašu kad numirė akūmas, trūko sekcija ir užtrumpino arba problema ir mirtis pradžioje nutiko su generatorium, rezultatas visiškai iškrautas akūmas ir miręs, įdėtas naujas AGM, generatorius išimtas, nuvežtas į daga, perrinktas, uždėta nauja sankabėlė, pasak jų - ledas ir puikiai veikiantis.

    Kompas valdo ir sužadina jį krovimui, surinkus viską - jokios lemputės kad nekrautų nedega bet krovimo nėra. Klausimas gal kam buvę, ko tikėtis? Variantai mano manymu du - arba vis dėl to generatorius kaltas, arba realiai tikrai kompe bus problema. Laidai valdymo iki PCM tvarkingi, surasti ir patikrinti, tad bėda ne čia. Saugikliai taip pat peržiūrėti.

    Gal kas parduoda ar turit išimtą pabandymui generatorių? Kaune?

  5. #35
    Rėmėjas
    Įstojimo data
    2011.04.17
    Vietovė
    Panevezys, LT
    Įrašai
    524
    Reputacija
    1


    Citata Autorius AERO_DD Žiūrėti skelbimus
    ... Klemos, laidai, fiskes, kontaktai. Viską žiūrėjai?
    Klemas nuemiau, nuvaliau, supurskiau, uzdejau ir niekas nepasikeite. Laidus, fiskes neziurejau, net nezinau kur ka ziureti, prie generatoriaus priejimas irgi ne pasaka, kol pamaciau, kad dirzas visgi nenusokes, nes pirmiausiai itariau dirza.

  6. #36
    Narys AERO_DD avataras
    Įstojimo data
    2006.09.23
    Vietovė
    Vilnius
    Įrašai
    894
    Images
    17
    Reputacija
    1


    Dar gali būti generatorius mova...

  7. #37
    Kas, aš plepys? iGince avataras
    Įstojimo data
    2011.05.11
    Vietovė
    Kaunas, LT
    Įrašai
    1.420
    Images
    9
    Reputacija
    1


    Citata Autorius Bondas_007 Žiūrėti skelbimus
    Sveiki,



    Kompas valdo ir sužadina jį krovimui, surinkus viską - jokios lemputės kad nekrautų nedega bet krovimo nėra. Klausimas gal kam buvę, ko tikėtis? Variantai mano manymu du - arba vis dėl to generatorius kaltas, arba realiai tikrai kompe bus problema. Laidai valdymo iki PCM tvarkingi, surasti ir patikrinti, tad bėda ne čia. Saugikliai taip pat peržiūrėti.

    Gal kas parduoda ar turit išimtą pabandymui generatorių? Kaune?
    Kodel nusprendei kad krovimas nevyksta?? Ar matavai žadinimo grandines parametrus??
    Manatrodo turiu ir generatorių pardavimui ir , kaip minėjau žemiau, išardytų dėl skilusio korpuso. Yra ir mova. Auto labai mazai begus buvo. Jei ką rašyk.

  8. #38
    Bondas_007
    Svečias


    Todėl kad pamatavau ir matau kad nevyksta

    Mova/sankaba - nauja

  9. #39
    Rėmėjas
    Įstojimo data
    2011.04.17
    Vietovė
    Panevezys, LT
    Įrašai
    524
    Reputacija
    1


    Sveiki. Gal kas pirko 3.6l generatoriui skyva ir rele? Kur pirkot ir kiek kainavo? Turi vietoje?

  10. #40
    Narys Raimislt avataras
    Įstojimo data
    2011.05.22
    Vietovė
    Kaunas - Jonava-Ukmergė-Kėdainiai
    Įrašai
    1.705
    Reputacija
    1


    Citata Autorius Dziugesiukas Žiūrėti skelbimus
    Sveiki. Gal kas pirko 3.6l generatoriui skyva ir rele? Kur pirkot ir kiek kainavo? Turi vietoje?
    "rele" ?
    Diagnostika ir Elektrinės dalies remontas Tel . : 8699 79879 http://www.voyager.lt/showthread.php...alies-remontas

Šios gijos žymos

Rašymo leidimai

  • Jūs negalite rašyti naujas gijas
  • Jūs negalite rašyti atsakymus
  • Jūs negalite prisegti failų priedus
  • Jūs negalite keisti savo žinutes
  •