Puslapis 1 iš 3 123 PaskutinisPaskutinis
Rezultatai 1 iki 10 iš 25

Gija: dėl salono šildymo

  1. #1
    Kur aš patekau?
    Įstojimo data
    2016.12.28
    Vietovė
    Vilnius
    Įrašai
    14
    Reputacija
    1


    dėl salono šildymo

    Sveiki, prasidėjo šaltasis sezonas po truputį ir pastebėjau, kad nustačius vienodą temperatūrą dešinėje ir kairėje pusėse, pučiamas skirtingos šilumos vėjelis. Žymiai skiriasi. Padarius skirtumą 4-5 laipsniais, tada suvienodėja. Automobilis T&C 2012 metų. Gal kažkas susidūrėte, galite patarti, kame gali būti problema, koks sprendimo būdas. Ačiū

  2. #2
    Erniuxas
    Svečias


    Arba reikia palaukti, kol salone susivienodins oro temperatura, arba kazkuris is davikliu duoda neteisingus salono oro temperaturos parodymus, ko pasekoje klimatas ir pucia skirtingos temperaturos ora, manydamas jog palaiko vienoda temperatura.

  3. #3
    Bijau išsižioti...
    Įstojimo data
    2017.09.19
    Vietovė
    Kėdainiai
    Įrašai
    58
    Reputacija
    1


    Sveiki, pas mane per situos salcius pradejo nebepusti oro nei ant langu, nei kur kitur..Esme, kad vejalis(tas ventiliatorius) veikia, reguliuojasi jo greitis(padidinus putima girdimas uzimas padideja). Ryte neveikia, bet kai pasildo saulute ir susyla dienos metu(iki -10) tada pradeda viskas veikt(jau buvau apsidziauges, kad viskas ok). Si ryta per salcius vel nepute. Bandai perjungti i kojas ar ant langu ar i salona, nepucia Nuo ko pradeti?Cia gal kokios sklendes? Gal oro filtra uztektu pakeisti(gal dregme kaupiasi ir uzsala skeldes)? ar kokia rele ziuret? Pirmasis mano T&C 2008 metu 4.0 variklis

  4. #4
    Aš nebe naujokas!
    Įstojimo data
    2011.04.13
    Vietovė
    Kaunas
    Įrašai
    147
    Images
    1
    Reputacija
    1


    Aušinimo skystį tikrinai ? Gal želė per šalčius ? Variklis nekaista ?

  5. #5
    Erniuxas
    Svečias


    Panasu, kad oro filtro gal visai nera (arba slapias, kiauras) ir pritraukia dregmes i klimata ir uzgesinus prisala kokia sklende. Tikrink filtra, jeigu viskas gerai pamegink nusistatyti temperatura ir greiti ant max ir leisti padirbti visais putimo rezimais. Poto leisk padirbti nustacius oro paemima is salono

  6. #6
    Bijau išsižioti...
    Įstojimo data
    2017.09.19
    Vietovė
    Kėdainiai
    Įrašai
    58
    Reputacija
    1


    Ausinimo skystis normoje. Jeigu butu ne normoj, tai bent salta pustu..
    Va del filtro tai realu.. cia kuris oro paemimo ar salono oro filtras? Jeigu salono, tai kur jis stovi?

  7. #7

  8. #8
    wongas
    Svečias


    Ne manau kad dėl salono filtro nešyla. Tikrink šlangas įeinančias ir išeinančias iš salono pečiuko.

  9. #9
    JaunasisElektrikas
    Svečias


    Sveiki, Pasakykit, prašau, naujokui ar V kartos dyzelis 2.8 turi papildomą salono ir variklio šildymą (webasto). Nerandu automobilyje jokių požymių, kad jis būtų.
    Ačiu

  10. #10
    zaliaakis
    Svečias


    Citata Autorius wongas Žiūrėti skelbimus
    Ne manau kad dėl salono filtro nešyla. Tikrink šlangas įeinančias ir išeinančias iš salono pečiuko.
    Nesi susidūręs. Jei ilgai nekeista, gerai užsneses. Tikrai salonas nesyla
    Kaip reikėtų.

Rašymo leidimai

  • Jūs negalite rašyti naujas gijas
  • Jūs negalite rašyti atsakymus
  • Jūs negalite prisegti failų priedus
  • Jūs negalite keisti savo žinutes
  •