Sveiki kolegos,

Norėčiau iš kart paprašyti kad nesakytumėt kad skaityčiau forumą ir t.t.
Susijusios gijos perskaitytos jau ne kartą, nes man kažkodėl pasisekė kad daug bėdų susidėjo į krūvą ir jau nebeįmanom išsiaiškint kas negerai...
Pradėkim nuo pradžių:
Prieš metus laiko mano 2005m 2,8 crd pastrigo termostatas, buvo žiema tai vėsoka važinėtis. Sakau reikia keisti, pakeistas termostatas, iš kart pasijutau kaip šiltuose kraštuose
Pavažiavus porą mėn., pasigirdo keistų garsų iš vandens pompos, keičiam, ką jau padarysi. Tuo pačiu galvoju reikia ir diržą bei rolikus su įtempėju. Pakeista. Vaziuoju dar kokius 2000 km., ir džiaugiuosiu. Bet...
Pradėjo dingti šiluma iš salono, variklis kaip ir viskas ok. Po kiek laiko dingo visai mano šilti kraštai, vėl stojo žiema
Storoji šlanga į radiatorių pasidarė kietoka (tik nelabai pamenu kokia ji buvo anksčiau), tepalas geras, vanduo nedingsta ir dar prie visko prakiuro radiatorius...
Ką jau bedarysi, mašinos kitos nenupirksi, remontuoju. Pakeista tarpinė, keistas radiatorius, šlifuota ir tikrinta galva.
Surinkau viską į krūvą, praktiškai niekas nepasikeitė, šlanga kieta, salonas nešildomas...

Kolegos, gal kokių protingų minčių, nes jau rankos nusviro...?

Iš anksto dėkui