Puslapis 1 iš 4 123 ... PaskutinisPaskutinis
Rezultatai 1 iki 10 iš 33

Gija: PIRKSIU 2.4 voyager benzin+kodiška.Koment.kite į ką žiūret ko ieškotDĖKUI

  1. #1
    Kur aš patekau?
    Įstojimo data
    2017.05.18
    Vietovė
    Kaunas
    Įrašai
    18
    Reputacija
    1


    PIRKSIU 2.4 voyager benzin+kodiška.Koment.kite į ką žiūret ko ieškotDĖKUI

    Sveiki. Ieškau pirkti pirmo Voyagerio 2002m. taupų 2.4 benziną su klimato kontrole. Šiandienai manau kartais važiuoti su žmonėmis kartais su kažkokiu kroviniu. Mėgstu rankinius bėgius+ kruizo kontrolė. Suprantu kad NEBUS ŽVĖRIS ...

    Pakomentuokite kas ką - plius - kas ką minus.

    Laukiu pilnaverčių komentarų su pora žodžių paaiškinimu nes man čia pirmas Voyageris bus ir ... reikia pagalbos.

  2. #2
    Aš nebe naujokas!
    Įstojimo data
    2014.05.15
    Vietovė
    netoli Frankfurt am main,DE
    Įrašai
    131
    Reputacija
    1


    Pagal forumus tai 2.4 geriau su automatine deze, dingsta beweik visos bedos su varikliu, kurios yra eksplotuojant su mechanine deze. Asmeniskai as ta domejaus pries gerus 3 m, galvojau bus gerai. Bet, mano atveju ir vietoveje kur gyvenu, geriausias butu 3.6 , arba is bedos 3,8 .. nes kuro sanaudos labai panasios...o vaziavimas skiriasi...

  3. #3
    Kur aš patekau?
    Įstojimo data
    2017.05.18
    Vietovė
    Kaunas
    Įrašai
    18
    Reputacija
    1


    Sveiki. Tai tas 2.4 aukštų apsukų bijo ar kaip suprast ? Aš garantuotai dėsiu dujas. Galvoju kad labai nepjaustant 2.4 bezininis variklis neturėtų daug dujų valgyt.
    Gal iškarto reikėtų formuoti klausimą. Kuris benzininis variklis yra aukso vidyrys važiavimo konfortui ir dujų apetitui.
    Dujas dėsiu taškines ir kolkas apie dujų diegimo kainą nesuku galvos nes dujas dėsiu ne lietuvoje ir ten bus gerokai pigiau.

  4. #4

  5. #5
    Kur aš patekau?
    Įstojimo data
    2017.05.18
    Vietovė
    Kaunas
    Įrašai
    18
    Reputacija
    1


    Dėkui už apytikslias nuorodas bet tikiuosi iš skaitančių žmonių greičiau gauti info nei perskaičius daly forumo.
    Šiandienai hipnotizuoju šį variantą
    https://autogidas.lt/chrysler-voyage...128306150.html

    Laukiu savininkų patarimų.

  6. #6
    wongas
    Svečias


    Vien jau valytuvų padėtis - kelia klausimą...kaip čia taip ir kas ne taip. (priekiniai ir galinis)

  7. #7
    Kur aš patekau?
    Įstojimo data
    2017.05.18
    Vietovė
    Kaunas
    Įrašai
    18
    Reputacija
    1


    Citata Autorius wongas Žiūrėti skelbimus
    Vien jau valytuvų padėtis - kelia klausimą...kaip čia taip ir kas ne taip. (priekiniai ir galinis)
    Čia reikia suprast kaip paskutinis vairuotojas važiavo kol važiuoja ir džiaugės kad pardavė

  8. #8
    Aš nebe naujokas!
    Įstojimo data
    2014.05.15
    Vietovė
    netoli Frankfurt am main,DE
    Įrašai
    131
    Reputacija
    1


    Man duju sanaudos tokios, wasara vaziuojant tik autostrada iki 120- 12ltr, apie 140 - 14-16ltr, vaziuojant misriai apie 16ltr/100km, jei Lt vazineji plius -+2ltr/km prie visu iswardintu, bent jau man tiek valgo. Masina pagal kompa vaziuoja 92% ant duju.

  9. #9
    Kur aš patekau?
    Įstojimo data
    2017.05.18
    Vietovė
    Kaunas
    Įrašai
    18
    Reputacija
    1


    Parašykite prašau koks variklis ir greičiū dėžė ? anketoje lyg ir 2002m 2.4. Automatas ar rankiniai bėgiai ?
    92% ant dujų ... tai čia kiekvieną karta užsikuriat ant benzo tie gaunasi ar jis ir važiuojant karštu variklius kartais benziną įsijungia ?

  10. #10
    Aš nebe naujokas!
    Įstojimo data
    2014.05.15
    Vietovė
    netoli Frankfurt am main,DE
    Įrašai
    131
    Reputacija
    1


    1 out of 1 members found this post helpful.
    Taip 2.4 automatas , stag 4 isa2 kompas su waltek purkstukais. Dujos persijungia kai variklio temp 30°© , kai siltas kuriasi ant duju.
    Ant benzo jungias kai duju pc nesupranta kiek duju paduot varikliui extremaliom salygom...normaliai vazinejant...nesijungineja..

Rašymo leidimai

  • Jūs negalite rašyti naujas gijas
  • Jūs negalite rašyti atsakymus
  • Jūs negalite prisegti failų priedus
  • Jūs negalite keisti savo žinutes
  •