Puslapis 1 iš 15 12311 ... PaskutinisPaskutinis
Rezultatai 1 iki 10 iš 143

Gija: Magnetola 430N ir DVD rodymas vairuotojo ekrane

  1. #1
    eex32
    Svečias


    Magnetola 430N ir DVD rodymas vairuotojo ekrane

    Ar įmanoma padaryti, kad rodytų dvd ant pačio pirmojo ekrano? Man nereikia, kad rodytų važiuojant. Noriu, kad rodytų tik kai stoviu (pavarų svirtis "P" padėtyje + užtrauktas rankinis).
    Forumuose randu, kad chebra naudoja papildomą įrengini ("LockPick"), kuris leidžia žiūrėti dvd ir važiuojant. Šito man nereikia. Gal sakau, kažką įmanoma padaryti tik programuojant?

    Ačiū.

  2. #2
    wongas
    Svečias


    Kiek žinai saugumo sumetimais priekinis ekranas atjungiamas ... Saugok save

  3. #3
    eex32
    Svečias


    Citata Autorius wongas Žiūrėti skelbimus
    Kiek žinai saugumo sumetimais priekinis ekranas atjungiamas ... Saugok save
    Aš nenoriu jos naudoti vairuojant. Klausiu, ar galima kažką padaryti, kai auto stovi ant "parkingo" ir su užtrauktu rankiniu. Erzina, kai reikia kažko laukti, o vaikai gale žiūri koki filmą, o tu girdi tik garsą :/

  4. #4
    wongas
    Svečias


    Nu velnias - pas mane ant lietimo ekrano dega toks View video ar kažkaip panašiai. Ir tada pradeda rodyti.

  5. #5
    eex32
    Svečias


    nu velnias :/ nėra tokio mygtuko ant ekraniuko :/
    Štai kaip atrodo mano menu, kai dvd diskas įdėtas į pagrindinę (vairuotojo) konsolę:
    IMAG3329.jpg

    O šitaip atrodo, jei pasirenki VES:

    IMAG3328.jpg

    Nepriklauso, kur įdėtas dvd diskas: ar į pagrindinę konsolę, ar į dvd grotuvą, tačiau nėra jokio pasirikimo "view video". Bet garsas eina kuo puikiausiai.
    Paskutinį kartą taisė eex32 : 2017.04.13, 21:55

  6. #6
    Kas, aš plepys? iGince avataras
    Įstojimo data
    2011.05.11
    Vietovė
    Kaunas, LT
    Įrašai
    1.420
    Images
    9
    Reputacija
    1


    Kazkas negerai su disku. Bandyk kita diską įdėti.
    Gal orgas diskas ir zona netinka ar kaukuolinis ir neskaito vaizdo.
    MyGig sueuropintas ar ne??
    Siaip ten kur dega užrašas VES MODE desniau kampe turi būti užrašas VIEW VIDEO. Ji paspaudus rodo video. O čia vaizdas toks buna kai parkingas neįjungtas...
    Dar tokia prielaida, kažkaip toks jausmas kad MyGig negauna signalo iš ecu kad įjungtas parkingas.
    Paskutinį kartą taisė iGince : 2017.04.13, 22:12

  7. #7
    eex32
    Svečias


    Pas mane europinis voyageris. Nieko europinti nereikėjo (magnetolos kodas REW). Diskas geras, nes antras ir trečias ekranas rodo viską kuo puikiausiai.
    Nufotkinsiu, kas matosi, kai paspaudi VES Modes, bet ten yra pasirinkimai, ką turi rodyti antras arba trečias ekranai (ten gali parinkti ar muzika/radijas/dvd/aux)
    Įmesk jei nesunku foto, kur matytųsi, kaip pas tave atrodo.

    Papildysiu:
    per kelis mėnesius, kiek turiu šitą auto, nesugebu iki galo išsiaiškinti, koks magnetolos modelis pas mane yra. Pagal VIN kodą iš vis rodo "REZS - Media Center 435 CD/DVD/HDD". Tokio 435 modelio apskritai nebuvo, o ant pačios magnetolos yra kodas REW (skirta europos rinkai). Kiek pavyko išsiaiškinti, pas Chrysler buvo 430 ir 730 magnetolų modeliai. Tačiau pagal https://www.infotainment.com/blogs/n...dios-explained , tai REW ėjo tik su 730 modeliu. Tačiau pas mane tikrai ne 730, nes pastarasis turi "built-in" uconnect'ą, o pas mane uconnectas pajungtas kaip atskiras įrenginys, plius kiek mačiau youtube ir forumuose, visi 730 modeliai turi bluetooth streaminima, o pas mane to nėra. Tad taip ir nesuprantu, kas pas mane per modelis.
    Paskutinį kartą taisė eex32 : 2017.04.14, 09:58

  8. #8
    deivist
    Svečias


    REAR VES neleidzia paspausti ir pasirinkti kazka kita?

    Tarp kitko, pas mane zinoma kitokia magnetola, bet apacioje desineje VIDEO mygtuka kai paspaudi - leidzia ziureti pirmame ekrane vairuotojui, kai parkingas ijungtas (kai NE parkingas - to mygtuko nebuna), prisegu foto:
    20170414_100438.jpg
    Paskutinį kartą taisė deivist : 2017.04.14, 11:05

  9. #9
    Kas, aš plepys? iGince avataras
    Įstojimo data
    2011.05.11
    Vietovė
    Kaunas, LT
    Įrašai
    1.420
    Images
    9
    Reputacija
    1


    Tada greičiausiai yra automobilio konfigūracijoje išjungtas pirmas monitorius. Tai galima įjungti per diagnostika. Kaune tai kainuotų 15-20€.

  10. #10
    eex32
    Svečias


    1 out of 1 members found this post helpful.
    Aš irgi tai įtariu.... Tik vėl tas Kaunas man taip nepatogu. Gal Vilniuje AAC mokės šitai padaryti... čia kiek suprantu "flashinti" nieko nereiktų, kaip kad daro Egis Kaune...

    Paspaudus REAR VES rodo štai ką:
    download_20170414_114502.jpg
    Paskutinį kartą taisė eex32 : 2017.04.14, 13:16

Rašymo leidimai

  • Jūs negalite rašyti naujas gijas
  • Jūs negalite rašyti atsakymus
  • Jūs negalite prisegti failų priedus
  • Jūs negalite keisti savo žinutes
  •