Puslapis 10 iš 15 PirmasPirmas ... 89101112 ... PaskutinisPaskutinis
Rezultatai 91 iki 100 iš 143

Gija: Magnetola 430N ir DVD rodymas vairuotojo ekrane

  1. #91
    Moderator Arnas avataras
    Įstojimo data
    2011.03.28
    Vietovė
    Klaipedos raj.
    Įrašai
    2.221
    Images
    34
    Reputacija
    1


    O tas Europinis FM tiuneris - gelezies reikalas ar softo? Jei softo, gal imanoma irgi kazkaip sueuropinti?
    Daug Chrysler minivenu 2001-2012 m.

  2. #92
    Aš nebe naujokas!
    Įstojimo data
    2011.04.13
    Vietovė
    Kaunas
    Įrašai
    147
    Images
    1
    Reputacija
    1


    Geležies, pvz. RHR - turi 2 tiunerius - peprogramuojant nusirodo kuris naudojamas, jis buvo tiek USA - tiek EU rinkai. RHB - tik USA , dėl to tiuneris vienas.
    Tiesa sakant , kai atsirado pas mane mašinoje magnetola su BT streaminimu , radijas tapo praktiškai nereikalingas. Geriausia radija Spotify , o žinias ir ant nelyginių bangų galima susirasti. LT radijų praktiškai klausyti nebeįmanoma , tiek dėl kokybės, tiek dėl turinio.
    Paskutinį kartą taisė dzonis : 2017.12.07, 08:45

  3. #93
    eex32
    Svečias


    Na dėl radijų pasakyta visiška teisybė - net vemti verčia nuo reklamų. O tavo metodas RHR magnetoloms netinka? (turiu galvoje žemėlapių atnaujinimą)

  4. #94
    Aš nebe naujokas!
    Įstojimo data
    2011.04.13
    Vietovė
    Kaunas
    Įrašai
    147
    Images
    1
    Reputacija
    1


    Tiesa sakant nemaigiau RHR ir nežinau kas ten su kuo valgoma. Kai man į rankas papuolė auto su Europiniu RB4 (Fiat Freemont) ir net Europinio žemėlapio dealeris (Krasta) nenorėjo (negalėjo) atnaujinti - teko tai pasidaryti pačiam , tai prie progos dar ir USA modelius 'nulaužiau'



    Citata Autorius eex32 Žiūrėti skelbimus
    Na dėl radijų pasakyta visiška teisybė - net vemti verčia nuo reklamų. O tavo metodas RHR magnetoloms netinka? (turiu galvoje žemėlapių atnaujinimą)

  5. #95
    RolisJ
    Svečias


    Citata Autorius dzonis Žiūrėti skelbimus
    Tiesa sakant nemaigiau RHR ir nežinau kas ten su kuo valgoma. Kai man į rankas papuolė auto su Europiniu RB4 (Fiat Freemont) ir net Europinio žemėlapio dealeris (Krasta) nenorėjo (negalėjo) atnaujinti - teko tai pasidaryti pačiam , tai prie progos dar ir USA modelius 'nulaužiau'
    Galėsiu savo 730N RHR paskolinti, jei tik bus noro paeksperimentuot. Tik pageidautina, kad grįžtų be neigiamų neatstatomų pasėkmių

  6. #96
    eex32
    Svečias


    kiek pasižiūrėjau youtubėje, tai RHR meniu lygiai toks pats kaip ir pas REW, tik kad turi bluetooth streaminimą. Tai vadinasi - seniena

  7. #97
    Kas, aš plepys? iGince avataras
    Įstojimo data
    2011.05.11
    Vietovė
    Kaunas, LT
    Įrašai
    1.420
    Images
    9
    Reputacija
    1


    Citata Autorius eex32 Žiūrėti skelbimus
    kiek pasižiūrėjau youtubėje, tai RHR meniu lygiai toks pats kaip ir pas REW, tik kad turi bluetooth streaminimą. Tai vadinasi - seniena
    Įdomiai čia sudeliojai.... REW EU arba RER USA yra pirmtakas paskesnio RHW EU arba RHR USA ... Beje RHW po šiai dienai eina EU į Lancia Voyager...

  8. #98
    Aš nebe naujokas!
    Įstojimo data
    2011.04.13
    Vietovė
    Kaunas
    Įrašai
    147
    Images
    1
    Reputacija
    1


    1 out of 1 members found this post helpful.
    Pavyko ant RHB paleisti Junction View. Rodo foto nuvaživimus nuo greitkelių. Čia važiuojam Via Baltica link Vilniaus pro Šilainius.

    20180110_210406.jpg

  9. #99
    Kur aš patekau?
    Įstojimo data
    2016.12.28
    Vietovė
    Vilnius
    Įrašai
    14
    Reputacija
    1


    O kas nors gali man atsakyti - aš galiu su savo šiuo magu kažką doro nuveikti, apsimoka jį vežti perprogramuoti, sueuropinti, o gal apskritai tai neįmanoma?20170607_131201.jpg

  10. #100
    Aš nebe naujokas!
    Įstojimo data
    2011.04.13
    Vietovė
    Kaunas
    Įrašai
    147
    Images
    1
    Reputacija
    1


    Rbz niekas nesieuropina , nebent radijos firmware galima atnaujinti, bet jeigu audio per bluetooth streamina - tai niekas ten nepasikeis ka pajaustum - nebent spalvos.

Rašymo leidimai

  • Jūs negalite rašyti naujas gijas
  • Jūs negalite rašyti atsakymus
  • Jūs negalite prisegti failų priedus
  • Jūs negalite keisti savo žinutes
  •