Rezultatai 1 iki 10 iš 143

Gija: Magnetola 430N ir DVD rodymas vairuotojo ekrane

Hibridinis vaizdas

Ankstesnis pranešimas Ankstesnis pranešimas   Sekantis pranešimas Sekantis pranešimas
  1. #1
    Aš nebe naujokas!
    Įstojimo data
    2011.04.13
    Vietovė
    Kaunas
    Įrašai
    147
    Images
    1
    Reputacija
    1


    Žiūrint kaip ir kas sukėlė žemėlapius. Tik nelabai įsivaizduoju kas ten per softas padėtas, bent jau navi dalies 2011, 2012 modeliams seniai naujo softo neleidžia.

    Citata Autorius Dziugesiukas Žiūrėti skelbimus
    Nu galvoju atnaujinimai i gera turetu buti, ne i bloga....

  2. #2
    Rėmėjas
    Įstojimo data
    2011.04.17
    Vietovė
    Panevezys, LT
    Įrašai
    524
    Reputacija
    1


    Citata Autorius dzonis Žiūrėti skelbimus
    Žiūrint kaip ir kas sukėlė žemėlapius. Tik nelabai įsivaizduoju kas ten per softas padėtas, bent jau navi dalies 2011, 2012 modeliams seniai naujo softo neleidžia.
    https://mygig-disk.com/download-rhb.php
    Na pažiūrėk pats. Aš tik tiek žinau, kad mano yra senesnis net už tuos abu updatus

  3. #3
    Aš nebe naujokas!
    Įstojimo data
    2011.04.13
    Vietovė
    Kaunas
    Įrašai
    147
    Images
    1
    Reputacija
    1


    Bet koks flashinimas susijęs su rizika. Taip , kad jeigu pas tave viskas veikia siulyčiau neužsiimti. Navigacijos softo naujesnio tikriausiai nėra, nežinau ką tau sudėjo, o radijo softo iš matomų dalykų tik spalvos skiriasi. Nebent pas tave tiesiai iš USB negroja muzika arba nėra BT streaminimo. Jeigu viskas yra - palik ramybėje.

    Citata Autorius Dziugesiukas Žiūrėti skelbimus
    https://mygig-disk.com/download-rhb.php
    Na pažiūrėk pats. Aš tik tiek žinau, kad mano yra senesnis net už tuos abu updatus

  4. #4
    Rėmėjas
    Įstojimo data
    2011.04.17
    Vietovė
    Panevezys, LT
    Įrašai
    524
    Reputacija
    1


    Citata Autorius dzonis Žiūrėti skelbimus
    Bet koks flashinimas susijęs su rizika. Taip , kad jeigu pas tave viskas veikia siulyčiau neužsiimti. Navigacijos softo naujesnio tikriausiai nėra, nežinau ką tau sudėjo, o radijo softo iš matomų dalykų tik spalvos skiriasi. Nebent pas tave tiesiai iš USB negroja muzika arba nėra BT streaminimo. Jeigu viskas yra - palik ramybėje.
    Viskas veikia, palieku ramybėje tada! ačiū

  5. #5
    Moderator Arnas avataras
    Įstojimo data
    2011.03.28
    Vietovė
    Klaipedos raj.
    Įrašai
    2.221
    Images
    34
    Reputacija
    1
    Daug Chrysler minivenu 2001-2012 m.

  6. #6
    Niekur iš čia neisiu! Makacinas avataras
    Įstojimo data
    2013.08.09
    Vietovė
    alytus
    Įrašai
    601
    Reputacija
    1


    Per jy kala ir gal neblogai kala, bet tikrai tada reikia atsivesti atskira is stiprintuvo valdyma. Apie pora metu taip klausiau. Bet neiskenciau ir pastaciau rimtesny magely, tada ir originalios visai skambet pradejo ir bosas dundejo kaip priklauso. Zodziu gros bet su kiekviena diena vis labiau noresi kito mago

Rašymo leidimai

  • Jūs negalite rašyti naujas gijas
  • Jūs negalite rašyti atsakymus
  • Jūs negalite prisegti failų priedus
  • Jūs negalite keisti savo žinutes
  •