Puslapis 3 iš 31 PirmasPirmas 1234513 ... PaskutinisPaskutinis
Rezultatai 21 iki 30 iš 302

Gija: Ar verta pirkti voyager?

  1. #21
    sopuku
    Svečias


    Citata Autorius bobo Žiūrėti skelbimus
    nera pardavime tokiu masinu Lietuvoje kad butu vyresnes nei 10 metu ir nepadevetos, tai yra negendancios...
    darbui pirk kabluka, privaciam naudojimui kas arciau sirdies, tsakant
    na vat nesu toks turtingas kad 2 masinas galeciau sau leist islaikyt tai man reik vienos ir seimynines ir darbines viename. nes daznai vaziuodamas prekiu pasiimu seima ir dar ka nors smagaus ta diena nuveikiam. tai reik kad ir prekes tilptu ir kad seima tilptu o masinu tokiu tai yra.. va dabar turiu mazda 626 2001 metu dyzeli.. gal paskutine gera masina vazineju 7 metai, problemu jokiu.. pasikeiti tepalus, stabdziu kaladeles keiciau gal 2 kartus, gal kokais 5 traukes pasikeiciau pe tuos visus metus, na supportai supuvo abu tai cia jau nieko nepadarysi ir mazdaug viskas.. daugiau pinigu neinvestuota. bet va siemet pasirode pirmos rudys ir jau per visus galus pradeda lyst tai nuo sito nelabai pavyks isgelebet.. dar metus ar pora pravazinesiu bet greiciausiai teks keist.. tai taip kad yra geru masinu 10+ metu kurios negenda tokai turiu ir noriu kitos tokios

  2. #22
    sopuku
    Svečias


    Citata Autorius romaas Žiūrėti skelbimus
    kaip man vienas dujininkas pasake - tai pirk Sharana, jei vojus netinka. atsakiau, tiek neuzdirbu, kad tureciau vw sharana. mano nuomone, ir patarimas - tik voyageris, dujos, ir automatas. po kurio laiko pasakysi aciu uz patarima.
    beja bet nei dujos nei automatas netenkina.. is bedops automatas dar tenkintu bet dujos tikrai ne.. kolonele toli, vazinet i ja kasdien irgi nenoriu o ir vietos labai jau reikia ir atsargines neatsisakysiu.. tai su papildomu baku prarasiu per daug vietos. neskaitant to kad duju iranga kokybiska pakankamai brangi..

  3. #23
    Mane pastebėjo!
    Įstojimo data
    2011.04.11
    Vietovė
    Vilnius, LT
    Įrašai
    456
    Images
    18
    Reputacija
    1


    bakas po mašina, va su 60ltr pramyniau 290 myliu vietoje, be užmiesčio. Į balioną telpa 70ltr, nėr problemų man.

  4. #24
    wongas
    Svečias


    1 out of 2 members found this post helpful.
    Skaitau žinutes - ir suprantu, kad žmogus arba ne ten pataikė, arba nežino ko nori. Didžioji dalis klausimų jam atsakyti - o jis vis tiek ieško priežasčių nepirkti. Gero kelio tau sau MAZDA.

  5. #25
    sopuku
    Svečias


    Citata Autorius wongas Žiūrėti skelbimus
    Skaitau žinutes - ir suprantu, kad žmogus arba ne ten pataikė, arba nežino ko nori. Didžioji dalis klausimų jam atsakyti - o jis vis tiek ieško priežasčių nepirkti. Gero kelio tau sau MAZDA.
    Taip kalusimai atsakyti ir atsakymai nera teigiami taigi ir nepirksiu del to kad si masina ne man.. tai jau padekojau visiems uz atsakymus daugiau sios temos manau pletoti nereikia. Supratau jog reikia pirkti bendzinam detis dujas ir vazinet su automatu. o tiek automatas tiek bendzinas su dujomis man netinka. ne automatas gal is bedos ir tiktu.. bet bendzinas su dujomis niekaip.. nesu toks turtingas jog galeciau sau leist vazinet su bendzinu..

  6. #26
    Narys
    Įstojimo data
    2007.06.06
    Vietovė
    Kaunas
    Įrašai
    818
    Tinklaraščio įrašai
    1
    Images
    3
    Reputacija
    1


    Citata Autorius sopuku Žiūrėti skelbimus
    Taip kalusimai atsakyti ir atsakymai nera teigiami taigi ir nepirksiu del to kad si masina ne man.. tai jau padekojau visiems uz atsakymus daugiau sios temos manau pletoti nereikia. Supratau jog reikia pirkti bendzinam detis dujas ir vazinet su automatu. o tiek automatas tiek bendzinas su dujomis man netinka. ne automatas gal is bedos ir tiktu.. bet bendzinas su dujomis niekaip.. nesu toks turtingas jog galeciau sau leist vazinet su bendzinu..
    jo su benDZinu labai brangu... geriausiai veža troleibusas

  7. #27
    zaliaakis
    Svečias


    Jei žmogus pila žalia, raudona, kontrabanda ar taip lieka po "ekonomiško važiavimo " iš didelio dyzelio. Ir dar tttt. Tai riekia pigaus ir liaudies meistrų isgirto dyzeliuko. Ir visas kriminalas...

  8. #28
    Cldmkr
    Svečias


    Citata Autorius sukceno Žiūrėti skelbimus
    bakas po mašina, va su 60ltr pramyniau 290 myliu vietoje, be užmiesčio. Į balioną telpa 70ltr, nėr problemų man.
    12.9l/100km? Čia po kokį miestą ir kokiais atstumais?

  9. #29
    Mane pastebėjo!
    Įstojimo data
    2011.04.11
    Vietovė
    Vilnius, LT
    Įrašai
    456
    Images
    18
    Reputacija
    1


    Vln, įvairiais, senamiestyje nesimaliau

  10. #30
    Narys BOSAS avataras
    Įstojimo data
    2006.03.09
    Vietovė
    Kaunas
    Įrašai
    5.368
    Tinklaraščio įrašai
    13
    Images
    303
    Reputacija
    1


    Pačipuotas variklis.
    Padidintas oro kiekis ir oro ima daugiau nei kuro.

Rašymo leidimai

  • Jūs negalite rašyti naujas gijas
  • Jūs negalite rašyti atsakymus
  • Jūs negalite prisegti failų priedus
  • Jūs negalite keisti savo žinutes
  •