Puslapis 1 iš 2 12 PaskutinisPaskutinis
Rezultatai 1 iki 10 iš 302

Gija: Ar verta pirkti voyager?

Hibridinis vaizdas

Ankstesnis pranešimas Ankstesnis pranešimas   Sekantis pranešimas Sekantis pranešimas
  1. #1
    sopuku
    Svečias


    Citata Autorius Mindas112 Žiūrėti skelbimus
    Kaip tik dyzeliai būna brangesni, o į benzą įmetus dujas, kaina supanašėja. 3.8 komplektacija dažniausiai būna pilnesnė, nei dyzelio. Dyzelis 2.8 automatas yra ganėtinai "bukas"- pvz, 2.5 dyzelis manualas smagiau bėga, bet šis variantas iki 2005m. Tarp šių variklių 1 kw. Skirtumas. Perki 3.8 ir gana tuščiai pezėt.
    1 - as noriu su normalia komplektacija
    2 - 3.8l nera pardavine nei vieno. tai ka man pirkt kai ju fiziskai nera is kur pirkt? o jei ir atsiras kazkoks modelis tai vistiek nebus greiiausiai tas kurio noriu.. tai kiek metu reikes ieskot tinkancio varianto?
    3 - yra vienas 3.3l skelbimas ir jo kainas kurkas didensne nei atitinkamo dyzelio.. tai asmeniskai kiek pastebejau tai bendzinai brangesni.. tas pats galioja ir naujesniens modeliams kuriu neiperku. bent jau autopliuse tokios kainos.

  2. #2
    Aš nebe naujokas! Raivo avataras
    Įstojimo data
    2011.04.24
    Vietovė
    Kaunas
    Įrašai
    173
    Reputacija
    1


    Kiek kalbama, bet konkrečiai nepasakoma:

    3,8 yra tik Chrysler Town & Country "amerikonas", juose tik ir yra 3,3 ir 3,8 benzininiai varikliai, jei į paiešką vedi Grand Voyager, tai čia europietiškas modelis, juose 2,5 iki 2004 ir 2,8 dyzeliai nuo 2004, benzininiai - 2,4 ir 3,3 . Jei ieškai Lietuvoje nevažinėto, tai dauguma Grand Voyager 3,3 varikliais pas mus pardavinėjami automobiliai atkeliavę iš Švedijos. Kalbama apie IV kartos modelius. Taip pat dar yra "amerikonai" Dodge Caravan su 2,4 ir 3,3 varikliais ir Grand Caravan su 3,3 ir 3,8.

    Beje žodis "benzinas" rašomas be d raidės, sėkmės

  3. #3
    Narys
    Įstojimo data
    2007.06.06
    Vietovė
    Kaunas
    Įrašai
    818
    Tinklaraščio įrašai
    1
    Images
    3
    Reputacija
    1


    Citata Autorius sopuku Žiūrėti skelbimus
    1 - as noriu su normalia komplektacija
    2 - 3.8l nera pardavine nei vieno. tai ka man pirkt kai ju fiziskai nera is kur pirkt? o jei ir atsiras kazkoks modelis tai vistiek nebus greiiausiai tas kurio noriu.. tai kiek metu reikes ieskot tinkancio varianto?
    3 - yra vienas 3.3l skelbimas ir jo kainas kurkas didensne nei atitinkamo dyzelio.. tai asmeniskai kiek pastebejau tai bendzinai brangesni.. tas pats galioja ir naujesniens modeliams kuriu neiperku. bent jau autopliuse tokios kainos.
    Tai imk mano.. 3.8, 2005, limited, 2 dujų bakai, rida 107000 ml. turi smulkių trūkumų, keletas privalumų. Kaina 4600, derybos gyvai

  4. #4
    sopuku
    Svečias


    Citata Autorius ramuz Žiūrėti skelbimus
    Tai imk mano.. 3.8, 2005, limited, 2 dujų bakai, rida 107000 ml. turi smulkių trūkumų, keletas privalumų. Kaina 4600, derybos gyvai
    2005m 107000 rida? kiek buvo pries atsukant? siaip 2005 senokas kiek imanoma naujesnio noreciau.. uz 4600 dyzeli paimi 2008 su pilna komplektacija, apie tai ir kalbu kad dytzeliai pigesni..

  5. #5
    Narys
    Įstojimo data
    2007.06.06
    Vietovė
    Kaunas
    Įrašai
    818
    Tinklaraščio įrašai
    1
    Images
    3
    Reputacija
    1


    Citata Autorius sopuku Žiūrėti skelbimus
    2005m 107000 rida? kiek buvo pries atsukant? siaip 2005 senokas kiek imanoma naujesnio noreciau.. uz 4600 dyzeli paimi 2008 su pilna komplektacija, apie tai ir kalbu kad dytzeliai pigesni..
    rida tokia kokia parašyta, į LT atvažiavo kai buvo 54000, pas mane ji 6 metai .

  6. #6
    sopuku
    Svečias


    Citata Autorius ramuz Žiūrėti skelbimus
    rida tokia kokia parašyta, į LT atvažiavo kai buvo 54000, pas mane ji 6 metai .
    nebuna masinu su tokiom ridom :d atsukta buo kai pirkai. ir per 6 metus nuvaziuot 53000? km cia nei 9000 km per metus nesigauna.. buna kad zmones sugeba tiek mazai nuvaziuot? nesitiki anyway..

  7. #7
    Narys
    Įstojimo data
    2007.06.06
    Vietovė
    Kaunas
    Įrašai
    818
    Tinklaraščio įrašai
    1
    Images
    3
    Reputacija
    1


    Citata Autorius sopuku Žiūrėti skelbimus
    nebuna masinu su tokiom ridom :d atsukta buo kai pirkai. ir per 6 metus nuvaziuot 53000? km cia nei 9000 km per metus nesigauna.. buna kad zmones sugeba tiek mazai nuvaziuot? nesitiki anyway..
    nu va pas mane būtent tokia, nes aš pirkau pats , plukdžiau pats, mačiau kokia atvažiavo ir kiek pravažiavus, pravažiuota kiek pravažiuota. atsiprašau kad per mažai

  8. #8
    Pradėjo patikti! chevy avataras
    Įstojimo data
    2013.04.02
    Vietovė
    Vilnius
    Įrašai
    269
    Reputacija
    1


    Citata Autorius sopuku Žiūrėti skelbimus
    nebuna masinu su tokiom ridom :d atsukta buo kai pirkai. ir per 6 metus nuvaziuot 53000? km cia nei 9000 km per metus nesigauna.. buna kad zmones sugeba tiek mazai nuvaziuot? nesitiki anyway..
    Yra toks posakis,nenori šikt,nekankink,subinės....
    P.S
    Aš per kerturis metus nuvažiavau 34000 km su saviškiu,nes tai ne vienintelė mano mašina,tai kad buna ir taip.O geriausia pirk vėl Mazda ir važinėkis :-)

  9. #9
    Narys AERO_DD avataras
    Įstojimo data
    2006.09.23
    Vietovė
    Vilnius
    Įrašai
    894
    Images
    17
    Reputacija
    1


    Citata Autorius sopuku Žiūrėti skelbimus
    nebuna masinu su tokiom ridom :d atsukta buo kai pirkai. ir per 6 metus nuvaziuot 53000? km cia nei 9000 km per metus nesigauna.. buna kad zmones sugeba tiek mazai nuvaziuot? nesitiki anyway..
    Žiūrėk ką rašo tau ramuz..... Mylios ne km!

  10. #10
    Narys
    Įstojimo data
    2008.05.06
    Vietovė
    Kaunas-Garliava, LT
    Įrašai
    635
    Images
    29
    Reputacija
    1


    Citata Autorius sopuku Žiūrėti skelbimus
    nebuna masinu su tokiom ridom :d atsukta buo kai pirkai. ir per 6 metus nuvaziuot 53000? km cia nei 9000 km per metus nesigauna.. buna kad zmones sugeba tiek mazai nuvaziuot? nesitiki anyway..
    Būna/nebūna, čia kita diskusija. Pradžioj kai per metus kartą išvažiuodavau į kelionę po EU, per metus prasukdavau po 25-30k km. Dabar kai naudojuosi oro transportu, tai man iki darbo gal 4km, o po miestą neturiu nei laiko nei noro trankytis. Per metus gal 10k ir prasuku, nors gal ir vargei. Žmona pirko Priusą 5 metų senumo su nepilnu 50k km rida, 2005 metų. Dabar tai mašinai kiek metelių? Rida jos persivertė per 100k, gal 120k ir nesiekia. Sakysi žinoma atsukta, nes kaip tik tokia rida pas visus turginius. Prieš keletą metų jau buvo gėda važiuoti į Autotoją eilinei apžiūrai kuri daroma kas 15k ir buvo sumokėta pirminio kliento iki 105k, kaip sakoma po 10 metų dar nebuvo išnaudoti visi tech aptarnavimai. Sakai LT nebūna... Gal ir nebūna, o gal reikia keisti savo pasenusį 2000 metų požiūrį
    Laimingas loterijoje, perki pigiai turguje. Bijai vilko, perki iš salono arba garantuotą auto, bet jų kainos didesnės. Kaip galvoji kodėl taip skiriasi kainos, kodėl dyzelis pigiau už benziną? Nepagalvojai kad tie dyzeliai gal nuvaryti, o benzinai normalūs... Niekas pigiai normalių mašinų neparduoda.
    Auksinė taisyklė: pigiai, greitai, kokybiška - rinkis du.

Rašymo leidimai

  • Jūs negalite rašyti naujas gijas
  • Jūs negalite rašyti atsakymus
  • Jūs negalite prisegti failų priedus
  • Jūs negalite keisti savo žinutes
  •