Puslapis 2 iš 6 PirmasPirmas 1234 ... PaskutinisPaskutinis
Rezultatai 11 iki 20 iš 60

Gija: Išmetamosios dujos aušinimo skystyje

  1. #11
    Kestas
    Svečias


    Ar normalu, kad pilnai atšalus varikliui (po naktinio stovėjimo) aušinimo sistemoje būna likę slėgio? Prasukus radiatoriaus kamštį girdisi kaip į išsiplėtimo indą išvaroma šiek tiek slėgio (neesu įsitikinęs ar tai vien antifrizas ar yra ir oro). Tiesiog iš esmės normalu išlikęs slėgis ar ne?

  2. #12
    Pradėjo patikti!
    Įstojimo data
    2011.04.14
    Vietovė
    Kauno raj.
    Įrašai
    236
    Reputacija
    1


    Citata Autorius Kestas Žiūrėti skelbimus
    Ar normalu, kad pilnai atšalus varikliui (po naktinio stovėjimo) aušinimo sistemoje būna likę slėgio? Prasukus radiatoriaus kamštį girdisi kaip į išsiplėtimo indą išvaroma šiek tiek slėgio (neesu įsitikinęs ar tai vien antifrizas ar yra ir oro). Tiesiog iš esmės normalu išlikęs slėgis ar ne?
    As sakyciau nenormalu. Atvirksciai austant varikliui sistemoje darosi vakumas ir per kamstyje esanti voztuva itraukiamas ausinimo skystis is bakelio. Saltam varikliui slegio ausinimo sistemoje neturetu buti.

  3. #13
    Narys BOSAS avataras
    Įstojimo data
    2006.03.09
    Vietovė
    Kaunas
    Įrašai
    5.368
    Tinklaraščio įrašai
    13
    Images
    303
    Reputacija
    1


    Citata Autorius Kestas Žiūrėti skelbimus
    Ar normalu, kad pilnai atšalus varikliui (po naktinio stovėjimo) aušinimo sistemoje būna likę slėgio? Prasukus radiatoriaus kamštį girdisi kaip į išsiplėtimo indą išvaroma šiek tiek slėgio (neesu įsitikinęs ar tai vien antifrizas ar yra ir oro). Tiesiog iš esmės normalu išlikęs slėgis ar ne?
    Jau priburta su kamsciu koks tautodailininkas jau kazka pritaikes.
    Dek tai ka reikia

  4. #14
    Kestas
    Svečias


    Kaip tik įdėta tai kas reikia prieš savaitę. Vis dėl to varo CO i aušinimo sistemą. Remontas...

  5. #15

  6. #16
    raimmis
    Svečias


    Pasikeisk termostata, neatsidaro iki galo arba stringa

  7. #17
    Narys BOSAS avataras
    Įstojimo data
    2006.03.09
    Vietovė
    Kaunas
    Įrašai
    5.368
    Tinklaraščio įrašai
    13
    Images
    303
    Reputacija
    1


    Citata Autorius raimmis Žiūrėti skelbimus
    Pasikeisk termostata, neatsidaro iki galo arba stringa
    Tu jam patikrinai?

  8. #18
    raimmis
    Svečias


    Man buvo viens prie vieno, pakeiciau 3 radiatorius, kamsti. Lygiai t.p. saltam atidarant kamsti dali antifrizo isvarydavo i issipletimo bakeli. Kiek kas ziurejo nieko negalejo pasakyti kas gali buti. Man uzstrigo tai, kad kazkaip idomiai uzsildavo radiatorius puse saltas puse siltas. Pasikeiciau termostata viskas baigesi. Beje patikrinau sena termostata stiklineje su gyvatuku tai kiek vandeni bekaitintum atsidarydavo tik kokia 1/3 ir dar uzstrigusi ta birkute kur tabaluoja skyleje. Nezinau aprasiau kaip man buvo , gal pas ji kasnors kitkas.

  9. #19
    Narys BOSAS avataras
    Įstojimo data
    2006.03.09
    Vietovė
    Kaunas
    Įrašai
    5.368
    Tinklaraščio įrašai
    13
    Images
    303
    Reputacija
    1


    Citata Autorius raimmis Žiūrėti skelbimus
    Man buvo viens prie vieno, pakeiciau 3 radiatorius, kamsti. Lygiai t.p. saltam atidarant kamsti dali antifrizo isvarydavo i issipletimo bakeli. Kiek kas ziurejo nieko negalejo pasakyti kas gali buti. Man uzstrigo tai, kad kazkaip idomiai uzsildavo radiatorius puse saltas puse siltas. Pasikeiciau termostata viskas baigesi. Beje patikrinau sena termostata stiklineje su gyvatuku tai kiek vandeni bekaitintum atsidarydavo tik kokia 1/3 ir dar uzstrigusi ta birkute kur tabaluoja skyleje. Nezinau aprasiau kaip man buvo , gal pas ji kasnors kitkas.
    reikia senas buvo geras, jei kitinant atsidare nesvarbu kiek.
    O gal dedant leidzia pro sona kur? ir dabar js nlb veikia.

  10. #20
    Kestas
    Svečias


    Kiek supratau iš forumo reikia naudoti Mopar firmos radiatoriaus kamštį. Gal patarsit kur Kaune galima tokį įsigyti? Naujasis made in Mexico irgi gerai veikia, bet dėl šventos ramybės gal pasikeisčiau
    Su varikliu viskas OK vis tik. Nors CO testas rodė blogą rezultatą (pažaliavo kolba per 15sek).

Rašymo leidimai

  • Jūs negalite rašyti naujas gijas
  • Jūs negalite rašyti atsakymus
  • Jūs negalite prisegti failų priedus
  • Jūs negalite keisti savo žinutes
  •