Puslapis 3 iš 4 PirmasPirmas 1234 PaskutinisPaskutinis
Rezultatai 21 iki 30 iš 35

Gija: Babina - uždegimo rite. Klaida P0351 ir P0300

  1. #21
    Den
    Svečias


    Citata Autorius Raimislt Žiūrėti skelbimus
    Aš greičiau mašiną nusiperku- negu tu babiną....
    Bliaxa, buvo savaitgaliai ir aš turejau laika pasidometi ka geriau pirkti, nes Chrysleri turiu tik pusmeti. Jeigu jum viskas aišku ir paprasta, tai nereiškia kad visiems taip.
    Babina užsakyta, velaiu atrašysiu ar išspesta problema...

  2. #22
    Narys BOSAS avataras
    Įstojimo data
    2006.03.09
    Vietovė
    Kaunas
    Įrašai
    5.368
    Tinklaraščio įrašai
    13
    Images
    303
    Reputacija
    1


    Citata Autorius Den Žiūrėti skelbimus
    Bliaxa, buvo savaitgaliai ir aš turejau laika pasidometi ka geriau pirkti, nes Chrysleri turiu tik pusmeti. Jeigu jum viskas aišku ir paprasta, tai nereiškia kad visiems taip.
    Babina užsakyta, velaiu atrašysiu ar išspesta problema...
    Nesinervuok vien forumo paskaites automechaniku netapsi.
    Gedimus salina tam skirtose vietose, kai kada smulkmes ir patys bando pasidaryti, taciau is sio forumo atsakomybes reikalauti nederetu, cia niekas nera ipareigotas teikti informacija, jei jis pats to nenori.

  3. #23
    Den
    Svečias


    Rite pakeista, bet problema liko ta pati. Rite (ir sena ir nauja)neduoda kibirksties i 1 ir 4 cilindra. Ka toliau galima tokrinti? Maitinimas i rite ateina is 3 laidu o ketvirtas mase?

  4. #24
    Rėmėjas Darukas avataras
    Įstojimo data
    2011.04.12
    Vietovė
    Kaunas
    Įrašai
    256
    Images
    6
    Reputacija
    1


    Ketvirtas pliusas turėtų būti. Patikrink, ar nėra trumpo jungimo į korpusą laiduose su testeriu. Gali būti ir tranzistorius pramuštas kompiuteryje. Turėjau tokią bėdą kažkada III-ke.
    Reikia tikrinti, koks signalas ateina į babiną.
    Chrysler T&C '08 3,8L benzas/dujos
    Užteks galvot - einam baliavot !

  5. #25
    Narys Raimislt avataras
    Įstojimo data
    2011.05.22
    Vietovė
    Kaunas - Jonava-Ukmergė-Kėdainiai
    Įrašai
    1.705
    Reputacija
    1


    1 out of 1 members found this post helpful.
    Citata Autorius Den Žiūrėti skelbimus
    Rite pakeista, bet problema liko ta pati. Rite (ir sena ir nauja)neduoda kibirksties i 1 ir 4 cilindra. Ka toliau galima tokrinti? Maitinimas i rite ateina is 3 laidu o ketvirtas mase?
    ignition coil.jpgignition coil 1.jpgignition coil 2.jpgignition coil 3.jpg
    Diagnostika ir Elektrinės dalies remontas Tel . : 8699 79879 http://www.voyager.lt/showthread.php...alies-remontas

  6. #26
    Den
    Svečias


    LAAAAAABAI AČIŪ!!! 1 ir 3 nuotrauka netiko, bet 2 ir 4 mano variantas. Radau kad vienas laidas nutrukes, pajungiau kita ir klaida dingo. Bet vienas kažkoks cilindras neveikia. Numaunat laida nuo žvakes ir kausant varikli, galima tikrinri? nieko nenutiks varikliui? Ar yra geresnis budas aptikti neveikianti cilindra?

  7. #27
    Narys Raimislt avataras
    Įstojimo data
    2011.05.22
    Vietovė
    Kaunas - Jonava-Ukmergė-Kėdainiai
    Įrašai
    1.705
    Reputacija
    1


    Citata Autorius Den Žiūrėti skelbimus
    LAAAAAABAI AČIŪ!!! 1 ir 3 nuotrauka netiko, bet 2 ir 4 mano variantas. Radau kad vienas laidas nutrukes, pajungiau kita ir klaida dingo. Bet vienas kažkoks cilindras neveikia. Numaunat laida nuo žvakes ir kausant varikli, galima tikrinri? nieko nenutiks varikliui? Ar yra geresnis budas aptikti neveikianti cilindra?
    Taip tikrinti negalima.Žiūrėk dar laidus ir matuok kas ateina į ritę.
    P.S. " 1 ir 3 nuotrauka netiko, bet 2 ir 4 mano variantas...." - Čia viskas tavo auto, tos pačios pozicijos kitaip pavaizduotos
    Diagnostika ir Elektrinės dalies remontas Tel . : 8699 79879 http://www.voyager.lt/showthread.php...alies-remontas

  8. #28
    Den
    Svečias


    Citata Autorius Raimislt Žiūrėti skelbimus
    Taip tikrinti negalima.Žiūrėk dar laidus ir matuok kas ateina į ritę.
    P.S. " 1 ir 3 nuotrauka netiko, bet 2 ir 4 mano variantas...." - Čia viskas tavo auto, tos pačios pozicijos kitaip pavaizduotos
    1 ir 3 nuotraukoj maitinimas i rite ateina nuo 7, 9, 10 PCM laidu. O 4 nuotraukoj nuo 2, 3, 11 PCM laidu. 1 ir 3 nuotrauka naujasniems masinom, nuo 2004.
    O kas i rite ateina reikia tikrinti ant užvestos masinos??

  9. #29
    Narys Raimislt avataras
    Įstojimo data
    2011.05.22
    Vietovė
    Kaunas - Jonava-Ukmergė-Kėdainiai
    Įrašai
    1.705
    Reputacija
    1


    Citata Autorius Den Žiūrėti skelbimus
    1 ir 3 nuotraukoj maitinimas i rite ateina nuo 7, 9, 10 PCM laidu. O 4 nuotraukoj nuo 2, 3, 11 PCM laidu. 1 ir 3 nuotrauka naujasniems masinom, nuo 2004.
    O kas i rite ateina reikia tikrinti ant užvestos masinos??
    Taip
    Diagnostika ir Elektrinės dalies remontas Tel . : 8699 79879 http://www.voyager.lt/showthread.php...alies-remontas

  10. #30
    Den
    Svečias


    Ant užvestos masinos i rite ateina 14.0-14.2V ant visu 4 laidu. Čia lyg tai norma???

Rašymo leidimai

  • Jūs negalite rašyti naujas gijas
  • Jūs negalite rašyti atsakymus
  • Jūs negalite prisegti failų priedus
  • Jūs negalite keisti savo žinutes
  •