Puslapis 1 iš 2 12 PaskutinisPaskutinis
Rezultatai 1 iki 10 iš 13

Gija: 2008 4,0l 185kw diržas ar grandinė?

  1. #1
    stupuriux
    Svečias


    2008 4,0l 185kw diržas ar grandinė?

    Sveiki,

    Norėčiau sužinoti, 2008 metų, 4,0l 185kw Chryster T&C yra diržas, ar grandinė? Nes forumuose rašo, kad diržas, o servisuose pažiūrėję sako, kad grandinė, tai taip ir lieku nesupratęs. Ir dar klausimas: keliuose servisuose žiūrėjo ir nerado kur pamatuoti tepalo lygį? Kaip jį pažiūrėti ir pakeisti? Ačiū.

  2. #2
    Administrator Mindas112 avataras
    Įstojimo data
    2006.01.09
    Vietovė
    Kaunas
    Įrašai
    2.055
    Tinklaraščio įrašai
    1
    Images
    21
    Reputacija
    1


    Iš to seka, kad ne tuose servisuose lankaisi...
    Tavo klausimas: http://www.motorsforum.com/chrysler/...elt-62854-.htm
    Paskutinį kartą taisė Mindas112 : 2016.12.06, 20:57
    Chrysler Pacifica Limited Platinum 2017

  3. #3
    Kas, aš plepys? iGince avataras
    Įstojimo data
    2011.05.11
    Vietovė
    Kaunas, LT
    Įrašai
    1.420
    Images
    9
    Reputacija
    1


    Jau kelis kart čia diskutavom... DIRŽAS.

  4. #4
    Narys BOSAS avataras
    Įstojimo data
    2006.03.09
    Vietovė
    Kaunas
    Įrašai
    5.368
    Tinklaraščio įrašai
    13
    Images
    303
    Reputacija
    1


    Citata Autorius stupuriux Žiūrėti skelbimus
    Sveiki,

    Norėčiau sužinoti, 2008 metų, 4,0l 185kw Chryster T&C yra diržas, ar grandinė? Nes forumuose rašo, kad diržas, o servisuose pažiūrėję sako, kad grandinė, tai taip ir lieku nesupratęs. Ir dar klausimas: keliuose servisuose žiūrėjo ir nerado kur pamatuoti tepalo lygį? Kaip jį pažiūrėti ir pakeisti? Ačiū.
    Bet kaip jūs tokių servisų šiais laikais atkasat?
    Remontuojasi žmonės tokiuose servisuose o po to jau būna postas pavadinimu Help !!!
    Ar čia dėl to kad klientas perka kainą bet ne paslaugą ar čia kažkas kitas tai įtakoja?

    Šis variklis kaip ir minėjo yra diržinis.

  5. #5
    wongas
    Svečias


    1 out of 1 members found this post helpful.
    Visko gyvenime pasitaiko. Kartais ir patikimas "meistriukas", kuris tave pažįsta ir žino, sumala šūdą ir tenka rašyti tokius postus. Aišku lemia ir kaina (juk sakė Monika 1Lt. - 1 Eur. ) tai ir ieško žmonės variantų. Nėra ko čia stebėtis. Visi taip darome arba darėme.

  6. #6
    Kas, aš plepys? iGince avataras
    Įstojimo data
    2011.05.11
    Vietovė
    Kaunas, LT
    Įrašai
    1.420
    Images
    9
    Reputacija
    1


    Citata Autorius wongas Žiūrėti skelbimus
    Visko gyvenime pasitaiko. Kartais ir patikimas "meistriukas", kuris tave pažįsta ir žino, sumala šūdą ir tenka rašyti tokius postus. Aišku lemia ir kaina (juk sakė Monika 1Lt. - 1 Eur. ) tai ir ieško žmonės variantų. Nėra ko čia stebėtis. Visi taip darome arba darėme.
    Brandžios mintys .... Respect!!

  7. #7
    stupuriux
    Svečias


    Ačiū Jums už atsakymus. Gal Vilniuje galite ką parekomenduoti į ką galėčiau kreiptis? Nes čia kur kreipiausi, tai jiems ir greičio dėžės tepalai nekeičiami, nes nėra net kur pamatuoti ir variklis su grandine...

  8. #8
    Mane pastebėjo!
    Įstojimo data
    2011.04.11
    Vietovė
    Vilnius, LT
    Įrašai
    456
    Images
    18
    Reputacija
    1


    Arvydas arba AAC, kontaktus forume rasi

  9. #9
    stupuriux
    Svečias


    Pas mane dabar beveik 100k myliu pravažiavus, tai įdomu, ar keitė, ar nekeitė buvęs savininkas tą diržą? Kas kiek jį reikia keisti? Kokia daug maž samata susideda pagrindiniam diržui pasikeisti ir greičių dėžei tepalus su filtru pasikeisti? Per kiek laiko padaroma? Gal apsimoka pas Bosą atvažiuoti į Kauną, kur tikrai viską nusimano?

  10. #10
    Kas, aš plepys? iGince avataras
    Įstojimo data
    2011.05.11
    Vietovė
    Kaunas, LT
    Įrašai
    1.420
    Images
    9
    Reputacija
    1


    Citata Autorius stupuriux Žiūrėti skelbimus
    Pas mane dabar beveik 100k myliu pravažiavus, tai įdomu, ar keitė, ar nekeitė buvęs savininkas tą diržą? Kas kiek jį reikia keisti? Kokia daug maž samata susideda pagrindiniam diržui pasikeisti ir greičių dėžei tepalus su filtru pasikeisti? Per kiek laiko padaroma? Gal apsimoka pas Bosą atvažiuoti į Kauną, kur tikrai viską nusimano?
    Siaip rekomenduoju pas Bosą. tik vėlgi... atvažiuot iš Vilniaus ir darbo matau dienai, po to gryst.... Hmmmm

    Tik jei nevažiuosi į KN tai žiūrėk kad dėžes tepalo keitimą pilna darytų!!! Ty ne tik karterį nuėmus, bet ir iš pūsles...

Rašymo leidimai

  • Jūs negalite rašyti naujas gijas
  • Jūs negalite rašyti atsakymus
  • Jūs negalite prisegti failų priedus
  • Jūs negalite keisti savo žinutes
  •