Puslapis 6 iš 6 PirmasPirmas ... 456
Rezultatai 51 iki 54 iš 54

Gija: 3.8 P420 klaida

  1. #51
    Rėmėjas
    Įstojimo data
    2011.04.17
    Vietovė
    Panevezys, LT
    Įrašai
    524
    Reputacija
    1


    Citata Autorius slikas Žiūrėti skelbimus
    Sveiki,

    ar padeda šiuo atvejų katalizatorių plovimas?
    Sveiki. Pjovimas ir keitimas padeda

  2. #52
    Aš nebe naujokas!
    Įstojimo data
    2014.10.14
    Vietovė
    Vilnius
    Įrašai
    108
    Reputacija
    1


    Sveiki, cia ziuriu visi raso apie katalizatoriaus keitima, bet man iskilo klausimas is kur man zinoti kada ji reikia keisti? Zinau, kad p0420 gali degti nebutinai del blogo katalizatoriaus. Gal yra kazkokie specifiniai pozymiai, tarkim sunkiai kuriasi, netraukia, ar dar kazkas? Aciu.

  3. #53
    Narys Raimislt avataras
    Įstojimo data
    2011.05.22
    Vietovė
    Kaunas - Jonava-Ukmergė-Kėdainiai
    Įrašai
    1.705
    Reputacija
    1


    Citata Autorius eegis Žiūrėti skelbimus
    Sveiki, cia ziuriu visi raso apie katalizatoriaus keitima, bet man iskilo klausimas is kur man zinoti kada ji reikia keisti? Zinau, kad p0420 gali degti nebutinai del blogo katalizatoriaus. Gal yra kazkokie specifiniai pozymiai, tarkim sunkiai kuriasi, netraukia, ar dar kazkas? Aciu.
    Pradžiai gyvi parodymai lambda zondų, antra - pasipriešinimo slėgis ir apžiūra su endoskopu.
    Diagnostika ir Elektrinės dalies remontas Tel . : 8699 79879 http://www.voyager.lt/showthread.php...alies-remontas

  4. #54
    Rėmėjas
    Įstojimo data
    2011.04.17
    Vietovė
    Panevezys, LT
    Įrašai
    524
    Reputacija
    1


    Citata Autorius eegis Žiūrėti skelbimus
    Sveiki, cia ziuriu visi raso apie katalizatoriaus keitima, bet man iskilo klausimas is kur man zinoti kada ji reikia keisti? Zinau, kad p0420 gali degti nebutinai del blogo katalizatoriaus. Gal yra kazkokie specifiniai pozymiai, tarkim sunkiai kuriasi, netraukia, ar dar kazkas? Aciu.
    Trecia-katolikas ikaites iki raudonumo Retas dalykas, bet buna. Lazeriniu termometru galima pamatuoti katoliko temperatura, jeigu per didele, bus uzsikyses.

Rašymo leidimai

  • Jūs negalite rašyti naujas gijas
  • Jūs negalite rašyti atsakymus
  • Jūs negalite prisegti failų priedus
  • Jūs negalite keisti savo žinutes
  •