Puslapis 1 iš 2 12 PaskutinisPaskutinis
Rezultatai 1 iki 10 iš 18

Gija: sunkiai kuriasi 2.8 variklis automatas

  1. #1
    Ryciune
    Svečias


    Thumbs down sunkiai kuriasi 2.8 variklis automatas

    sveiki, nusipirkAu chrysler voyager 2006m su 2.8 varikliu. ir pastebejau kad sunkiai kuriasi. pagriebus uzkuria iki 1k rpm ir uzgesta. o jei paduodi gazo kuriant buna viskas gerai-uzsikuria. tiek siltas tiek saltas. gal galit padeti. jauciu daviklis kazkoks nusproges bus.

  2. #2
    Atradau klaviatūrą!
    Įstojimo data
    2015.09.19
    Vietovė
    Kaunas, LT
    Įrašai
    75
    Reputacija
    1


    Pas mane panašiai, tik dar labai retai. Man taip aiškino, kad, greičiausiai, kalti purkštukai - lieja per daug kuro. Dėl to pernelyg krenta slėgis magistralėj (ką tik užkūrus palyginti dar nedidelis) ir kompas gesina variklį... O va kodėl padavus truputį "gazo" jau negesta - nesuprantu, nes turėtų slėgis kristi lygiai taip pat...

  3. #3
    Mcu
    Svečias


    Man taip pat aktualus sis klausimas, labai panasi problema ir pas mane yra gal kam jau yra teke susidurti su sita problema?

  4. #4
    Testeris
    Svečias


    Pas mane irgi taspats , itariu purkstukus , nes ir dumu netruksta ant gazo paspaudus, ir sanaudos lyg ir didokos bet vis nerandu laiko situom uzsimti, manau vistiek teks pradeti nuo kompiuterines diagnostikos.

  5. #5
    Narys BOSAS avataras
    Įstojimo data
    2006.03.09
    Vietovė
    Kaunas
    Įrašai
    5.368
    Tinklaraščio įrašai
    13
    Images
    303
    Reputacija
    1


    Niekas jums cia kaip isvento rasto nepasakys gedimu. Juolab kad pas visus jie gali buti skirtingi.
    Turit vaziuoti tikrintis ir ieskoti bedu.
    Per greit ant purkstuku nurasot. Gal pas kazuri ir bus jie kslti o paskitus bus visai kitos bedos.

  6. #6
    Testeris
    Svečias


    Na faktas gali but problema ir kitur , tokie patys simptomai turbut butu ir del voztuvo nelaikymo ant reilo galo ir del slegio daviklio ir del dar ko nors, kompiuterine diagnostika parodytu kur problema ar teks kitais diagnozuot?

  7. #7
    Narys BOSAS avataras
    Įstojimo data
    2006.03.09
    Vietovė
    Kaunas
    Įrašai
    5.368
    Tinklaraščio įrašai
    13
    Images
    303
    Reputacija
    1


    Siu modeliu komp diagnostika labai skysta. Pabandyti reiketu bet rezultatas gali buti visoks
    Gali pradeti remontuoti ko nereikia ir t.t.

    Su ta diagnostika apkaltina purkstus stendu patikrinus bedos buna ne ten.

  8. #8
    Mcu
    Svečias


    Su diagnostika man ziurejo nieko nerode, riurblio spaudimas sake geras. O mano problema yra tokia, kad kuriant turi truputi paspausti akseleratoriu tada uzsikuria garantuotai, o jei nepaspausi gali ir neuzsikurti arba tekti meginti is antro karto. Dar padeda ir truputi ilgiau palaikyti pasukus rakteli.

  9. #9
    Narys BOSAS avataras
    Įstojimo data
    2006.03.09
    Vietovė
    Kaunas
    Įrašai
    5.368
    Tinklaraščio įrašai
    13
    Images
    303
    Reputacija
    1


    Nekreipk demesio spustelk gazo ir bus ok.
    Ten yra blogas pradinis kuro kiekis.
    Galima bandyti su kitu kuro kiekio reguliatorium. .....
    Taciau nelabai verta zaisti. Cia programos kompuose kirvio darbo irasytos.

  10. #10
    Narys BOSAS avataras
    Įstojimo data
    2006.03.09
    Vietovė
    Kaunas
    Įrašai
    5.368
    Tinklaraščio įrašai
    13
    Images
    303
    Reputacija
    1


    1 out of 1 members found this post helpful.
    Voyageriuose grybai kure softa. Kolneapsuki starteriu kokiu 4 kartu tol neleidzia variklio.

    Aplamai padare starta nuo 0 slegio kol pakelia iki darbinio.
    Kaip sakoma neaisku ka galvojo. Toyotos padare atvirksciai nuo max slegio sumazina iki darbinio. Todel jas uzvesi visada. O cia turesi atejus laikui bedu. Pas voyageri siurbliose surudija ismetimo voztuvai. Ir panasiu nesamoniu yra ir daugiau.

    Vnz. Programiskai sukurtu kompu programos yra blogai istestuotos ir turi daug loginiu klaidu. Toks ispudis kas kure prodrama nevisiskai suprato kaip tai tiri teisingai veikti mechaniskai.
    Sie kompai taip pad blogai suderinti kas liecia veleno ir veleneliu daviklius. Jis vasad laiko veleno davikli teisingu nesvarbus kas benutiktu. O kai jis sugenda kaltina nesamongai visus kitus nepriklausomus mazgus. Jei purkstukai pasideveje lenkiant sis kompas gali uzgesinti varikli. Todel kad tipo sigalvoja jog truko auksto slegio grandine ir tipo bega kuras lauk, nors ir cia iki tikros tiesos kaip karvei iki menulio.
    Ir dar tu grybu ten yra nemazai.

Rašymo leidimai

  • Jūs negalite rašyti naujas gijas
  • Jūs negalite rašyti atsakymus
  • Jūs negalite prisegti failų priedus
  • Jūs negalite keisti savo žinutes
  •