Puslapis 3 iš 9 PirmasPirmas 12345 ... PaskutinisPaskutinis
Rezultatai 21 iki 30 iš 88

Gija: Dienos lempos (Daytime running lights - DRL) US modeliuose V kartos ir kiti fintai

Hibridinis vaizdas

Ankstesnis pranešimas Ankstesnis pranešimas   Sekantis pranešimas Sekantis pranešimas
  1. #1
    eex32
    Svečias


    Dar šiek tiek papildysiu. Visiškai atsitiktinai pavyko šiandien užvažiuoti pas Egidijų (Statybininkų g., Kaune). Šaunuolis vyrukas. Per kompą pasijungė, aktyvavo programiškai dienos šviesas. Dabar esant dienai kaip DRL veiks ilgosios šviesos, bet 50 ar 70proc pajėgumo (ir kaip supratau, tai yra gamyklinė funkcija). Čia atseit kanadinis variantas skaitosi (legalus ir pas mus). Ir tai yra tikrai gerai, nes nereiks montuoti jokių papildomų žibintų. Beje, šviesos daviklį teko vis tiek pasikeisti. Mano senasis, kad ir keturių laidų, bet į šviesą nereagavo. Gerai, kad buvau pasiėmęs šrotinį, kuris tikrai skirtas ir valdyti šviesoms. Tikiuosi, kad su klima irgi viskas bus tvarkoje, bet čia jau tik vasarą bus aišku...

  2. #2
    Narys mikana avataras
    Įstojimo data
    2011.04.12
    Vietovė
    Karmėlava
    Įrašai
    817
    Images
    288
    Reputacija
    1


    Citata Autorius eex32 Žiūrėti skelbimus
    Dar šiek tiek papildysiu. Visiškai atsitiktinai pavyko šiandien užvažiuoti pas Egidijų (Statybininkų g., Kaune). Šaunuolis vyrukas. Per kompą pasijungė, aktyvavo programiškai dienos šviesas. Dabar esant dienai kaip DRL veiks ilgosios šviesos, bet 50 ar 70proc pajėgumo (ir kaip supratau, tai yra gamyklinė funkcija). Čia atseit kanadinis variantas skaitosi (legalus ir pas mus). Ir tai yra tikrai gerai, nes nereiks montuoti jokių papildomų žibintų. Beje, šviesos daviklį teko vis tiek pasikeisti. Mano senasis, kad ir keturių laidų, bet į šviesą nereagavo. Gerai, kad buvau pasiėmęs šrotinį, kuris tikrai skirtas ir valdyti šviesoms. Tikiuosi, kad su klima irgi viskas bus tvarkoje, bet čia jau tik vasarą bus aišku...
    Kiek kainavo varnelės uždėjimas?
    „Nesvarbu, kuria koja išlipote iš lovos, nesvarbu, kad jums šiandien bloga nuotaika, bet atsiminkite visam laikui, kad neturite teisės savo blogu nusiteikimu gadinti dienos kitiems.“

  3. #3
    sulas
    Svečias


    Citata Autorius mikana Žiūrėti skelbimus
    Kiek kainavo varnelės uždėjimas?
    Man sita pati irgi dare Egidijus. Ten realiai ne varneles uzdejimas, o tiesiai i programos koda irasinejama, kaip kad hex kode.

    Egidijus randasi statybininku g. 9, http://chiptuning.lt/kontaktai/

  4. #4
    Administrator Mindas112 avataras
    Įstojimo data
    2006.01.09
    Vietovė
    Kaunas
    Įrašai
    2.055
    Tinklaraščio įrašai
    1
    Images
    21
    Reputacija
    1


    Istorijos reziume: kaip ir buvo sakęs Bosas, Statybininkų g. Kaune problemą išsprendė, o ACC - grybai, nes nežinodami daro išvadas.
    Chrysler Pacifica Limited Platinum 2017

  5. #5
    eex32
    Svečias


    Aš žinojau, kad Egidijus tikrai man pagelbėtų, bet kaip ir minėjau anksčiau, labai sudėtinga suderinti privažiavimą iki jo. ACC negrybai, bet jie taip giliai neprogramuoja. Iš dalies jie teisūs buvo, nes "varniuko" uždėti tiesiog nebuvo kur + nebuvo pas mane jungiklio tam skirto ir daviklį keisti reikėjo.

  6. #6
    Kestas
    Svečias


    Gal butu galima suzinoti Egidijaus is elektrenu gatves kontakta? Tuo paciu idomu ar imanoma kanadietiska apsvietima padaryti 4 kartoj?

  7. #7
    eex32
    Svečias


    Citata Autorius Kestas Žiūrėti skelbimus
    Gal butu galima suzinoti Egidijaus is elektrenu gatves kontakta? Tuo paciu idomu ar imanoma kanadietiska apsvietima padaryti 4 kartoj?
    Prieš dabar turimą V-uką, apie penkis metus eksploatavau IV-uką T&C. Jis turėjo šviesoms "auto" funkciją. Tai man Vilniuje AAC suprogramavo, kad įjungus degimą užsidegtų tik trumposios (o gal ten ir buvo tas kanadinis variantas, su pritemdytom ilgosiomis), o kai sutemsta - tada užsidega viskas, kas priklauso. Taip kad tikrai galima. Net jei šviesų jungiklis neturi "auto" padėties, pakeitus jungiklį, ir pasiaiškinus dėl šviesos jutiklio viskas turi veikti. Reiktų panagrinėti detalių kodus, bet įtariu, kad šviesos jutikliai gali būti vienodi IV ir V-ukui (aišku per šrotus IV rasti nėra problemos manau).

  8. #8
    Arturienas
    Svečias


    Sveiki Gal kas jau bandet LED lemputes? as sendiena isedejau i trumpas H11 tai reiks isbandyti.. pirmas dalykas tai reikejo nuleisti zemiau... kitas dalykas jeigu kas pirksit LED lemputes ziurekit kad butu metalinis o ne plastmasinis fiksavimas .. beja ebay mokejau 10 eur. 20171127_091830.jpg 20171127_092350.jpg 20171127_092401.jpg

  9. #9
    Erniuxas
    Svečias


    Esu bandes deti tokius ledus i pries tai tureta toyota sienna. Tai arba lemputes brokuotos buvo arba rankos neisten auga, bet padaryti taip kad sviestu tinkamai nepavyko. Nera graziai perlauzto sviesos spindulio, kaip kad yra su kaitrinem lemputem. Gaunasi kad sviecia klecka ant sienos. Tad TA nepraeisi, kitus eismo dalyvius akinsi ir neaisku kiek paciam bus komfortiska vaziuoti kai lempa sviecia belekur... Tad nors apsvieciamumas su LED ir buvo ryskiai geresnis visdelto buvo nuspresta jas sandeliuoti lentynoje.
    I TC tos lemputes netinka, tad negaliu patikrinti kaip sviecia cia, bet butu idomu pamatyti foto ar lauzia tau spinduli su tais LED ar ne.

  10. #10
    Narys mikana avataras
    Įstojimo data
    2011.04.12
    Vietovė
    Karmėlava
    Įrašai
    817
    Images
    288
    Reputacija
    1


    O visgi kokia kaina
    „Nesvarbu, kuria koja išlipote iš lovos, nesvarbu, kad jums šiandien bloga nuotaika, bet atsiminkite visam laikui, kad neturite teisės savo blogu nusiteikimu gadinti dienos kitiems.“

Rašymo leidimai

  • Jūs negalite rašyti naujas gijas
  • Jūs negalite rašyti atsakymus
  • Jūs negalite prisegti failų priedus
  • Jūs negalite keisti savo žinutes
  •