Rezultatai 1 iki 8 iš 8

Gija: variklis pulsuoja.

  1. #1
    Minas
    Svečias


    variklis pulsuoja.

    2001 metu, 2,5 crd voyager variklio apsukos, vaziuojant bet kokiu greiciu ketvirtu begiu, paspaudus stabdi, variklis gazuojasi... tai yra masina nesistabdo o greiteja, ypac rytais is ketvirto begiu ismetus i laisva, apsukos pakyla iki 2000 ir pulsuoja, paspaudi ateidi stabdi, nukrenta iki 900, vaziuojant bet kokiu begiu, stojant pries sankryza apsukos pakyla iki 1200, paspaudus atleidus stabdi nukrinta iki 900. Buna ziema uzvedus kai salta, apsukos laikosi apie 2000 ir pulsuoja, paspaudus atleidus stabdi nukrenta ir nepulsuoja. Pakeiciau visus kuro padavimo daviklius, filtrus, baka, klausiau servisuose jokiu minciu, tipo palik masina surasim, diagnostika nieko nerodo, tik oro srauto matuokle ale neveikia. su siuo gedimu vazineju jau keleta metu, kuro sanaudos nedideles, norisi sutvarkyti... Gal esat susidure su kazkuom panasiu.. Gal turit kokiu minciu...suprantu varai i servisa ir padarys, bet siuo man paciam idomu susitvarkyti... (uzkniso moket uz diagnostikas, ir uz betikslius pakrapstymus)

  2. #2
    Gintas252
    Svečias


    Tai ar tikrinai realiai ta oro srauto matuokle , jei ne - tikrink ir jos laidus ,jungtis taip pat (apsuku pulsacijos del jos galimos).

  3. #3
    Minas
    Svečias


    As buvau idejas kita oro srauto matuokli, bet nieks nepasikeite. O kaip susijus oro matuokle su stabdziu?

  4. #4
    Narys BOSAS avataras
    Įstojimo data
    2006.03.09
    Vietovė
    Kaunas
    Įrašai
    5.368
    Tinklaraščio įrašai
    13
    Images
    303
    Reputacija
    1


    Citata Autorius Minas Žiūrėti skelbimus
    2001 metu, 2,5 crd voyager variklio apsukos, vaziuojant bet kokiu greiciu ketvirtu begiu, paspaudus stabdi, variklis gazuojasi... tai yra masina nesistabdo o greiteja, ypac rytais is ketvirto begiu ismetus i laisva, apsukos pakyla iki 2000 ir pulsuoja, paspaudi ateidi stabdi, nukrenta iki 900, vaziuojant bet kokiu begiu, stojant pries sankryza apsukos pakyla iki 1200, paspaudus atleidus stabdi nukrinta iki 900. Buna ziema uzvedus kai salta, apsukos laikosi apie 2000 ir pulsuoja, paspaudus atleidus stabdi nukrenta ir nepulsuoja. Pakeiciau visus kuro padavimo daviklius, filtrus, baka, klausiau servisuose jokiu minciu, tipo palik masina surasim, diagnostika nieko nerodo, tik oro srauto matuokle ale neveikia. su siuo gedimu vazineju jau keleta metu, kuro sanaudos nedideles, norisi sutvarkyti... Gal esat susidure su kazkuom panasiu.. Gal turit kokiu minciu...suprantu varai i servisa ir padarys, bet siuo man paciam idomu susitvarkyti... (uzkniso moket uz diagnostikas, ir uz betikslius pakrapstymus)
    Kazkas su elektra susikriuso, gal cipu kokiu prikrauta ar dar kokios bedos.

  5. #5
    Minas
    Svečias


    Manau kad toj masinoj nera jokiu cipu as ja pirkau atvaryta is olandu su reklamom, "karjeras smelis ir zvyras" manau kad tai buvo ta istaiga aptarnaujantis transportas, ji ir pas mane darbo arkliukas...

  6. #6
    Narys BOSAS avataras
    Įstojimo data
    2006.03.09
    Vietovė
    Kaunas
    Įrašai
    5.368
    Tinklaraščio įrašai
    13
    Images
    303
    Reputacija
    1


    Citata Autorius Minas Žiūrėti skelbimus
    Manau kad toj masinoj nera jokiu cipu as ja pirkau atvaryta is olandu su reklamom, "karjeras smelis ir zvyras" manau kad tai buvo ta istaiga aptarnaujantis transportas, ji ir pas mane darbo arkliukas...
    apziurek gerai ar nera papildomu dezuciu prie kompo, teko rasti ne viena karta tokiu sposu.

  7. #7
    Minas
    Svečias


    Gerai apziuresiu, bet turbut neverta ja iskart demontuoti...

  8. #8

Rašymo leidimai

  • Jūs negalite rašyti naujas gijas
  • Jūs negalite rašyti atsakymus
  • Jūs negalite prisegti failų priedus
  • Jūs negalite keisti savo žinutes
  •