Puslapis 2 iš 3 PirmasPirmas 123 PaskutinisPaskutinis
Rezultatai 11 iki 20 iš 27

Gija: seno originalo mago keitimas i naujasni originala

Hibridinis vaizdas

Ankstesnis pranešimas Ankstesnis pranešimas   Sekantis pranešimas Sekantis pranešimas
  1. #1
    Narys BOSAS avataras
    Įstojimo data
    2006.03.09
    Vietovė
    Kaunas
    Įrašai
    5.368
    Tinklaraščio įrašai
    13
    Images
    303
    Reputacija
    1


    Citata Autorius Raimislt Žiūrėti skelbimus
    Potenciometras.
    Ar ten tik ne varzinis sedi, nes kai sukioji tai jauciasi kaip daug perjungeju kad butu.

  2. #2
    Minas
    Svečias


    Panasu kad tavo tiesa kai daugiau pasukioju jis darosi paklusnesnis. Pabandisiu ji daugiau pakankinti gal atsigaus.

  3. #3
    Minas
    Svečias


    Hmm tikrai negaila keleta €, esu nagingas ir galiu pats tai padaryti, tik aisku pries tai noriu aiskiai zinoti ka ir kaip daryti.
    Su jusu pagalba po truputi darosi aiskiau. O ar yra taip keite magus ir kaip sekesi?

  4. #4
    Narys Raimislt avataras
    Įstojimo data
    2011.05.22
    Vietovė
    Kaunas - Jonava-Ukmergė-Kėdainiai
    Įrašai
    1.705
    Reputacija
    1


    Citata Autorius Minas Žiūrėti skelbimus
    Hmm tikrai negaila keleta €, esu nagingas ir galiu pats tai padaryti, tik aisku pries tai noriu aiskiai zinoti ka ir kaip daryti.
    Su jusu pagalba po truputi darosi aiskiau. O ar yra taip keite magus ir kaip sekesi?
    bbb.jpgBe pavadinimo.jpgP1150076.jpg
    Diagnostika ir Elektrinės dalies remontas Tel . : 8699 79879 http://www.voyager.lt/showthread.php...alies-remontas

  5. #5
    provokator
    Svečias


    As tai paprasciausiai ismeciau originala, ir isidejau tai ko reikia man, perejimu yra pirkti, nieko nereikia karpyti, bet kada gali isideti originalu atgal. Prarandi valdyma ant vairo, bet turiu usb, sd, bluetooth laisvu ranku iranga, ir stipriai geresni skambejima Bet cia jau kiekvienam savo, kitiem butinai originalo reikia

  6. #6
    Minas
    Svečias


    Ant vairo viskas gerai, reguliuojasi be problemu, o ratukas psichuoja, koks ten potenciometras matyt pavyks suzinoti tik isardzius, veikia jis tokiu principu kaip senesnio mago, turbut naivoka butu tiketis senesnej ir naujasnei magei jie vienodi...nes turiu atliekama maga.

  7. #7
    Aš nebe naujokas! Raivo avataras
    Įstojimo data
    2011.04.24
    Vietovė
    Kaunas
    Įrašai
    173
    Reputacija
    1


    Originali radija iš europinio automobilio yra "Mitsubishi" gamybos, jei įsidėjai RB4 skirtą USA rinkai, tai jis "Becker" gamybos, nors potenciometrų veikimo principas toks pats, bet skiriasi jų konstrukcija. Jei veikia valdymas ant vairo, tai potenciometras reikalingas tik radijai įjungti/išjungti, bent aš jo niekada nenaudoju garsui reguliuoti, tame ir yra patogumas originalios radijos ir valdymo ant vairo.

  8. #8
    Minas
    Svečias


    Kaip mienejau uz rb4 mokejau 40€, be sansu ka nors kita normalesnio uz tiek nupirkti, tai jau yra kaip yra, montuosiu sita. Beje radau moparo pajungimo varianto shema, viskas bus padaryta.

  9. #9
    Minas
    Svečias


    Nezinau, gal man kitaip bet kaip tik labiau patinka ant mages garsa reguliuoti, turbut teks pratintis ant vairo...

  10. #10
    Narys BOSAS avataras
    Įstojimo data
    2006.03.09
    Vietovė
    Kaunas
    Įrašai
    5.368
    Tinklaraščio įrašai
    13
    Images
    303
    Reputacija
    1


    Citata Autorius Minas Žiūrėti skelbimus
    Nezinau, gal man kitaip bet kaip tik labiau patinka ant mages garsa reguliuoti, turbut teks pratintis ant vairo...
    Gerai pasukaliojus ta ratuka buna pagereja kontaktas ir tie jungikliukai pradeda veikti, bet yra buve, kad ir nepadejo kelis kart uzteko gerai pasukioti ratais kvadratais ir susitvarke,

    Greiciausiai ten nuo oksidacijos tie jungikliukai blogai veikia kai visad buna ant varo reguliuojami.

Rašymo leidimai

  • Jūs negalite rašyti naujas gijas
  • Jūs negalite rašyti atsakymus
  • Jūs negalite prisegti failų priedus
  • Jūs negalite keisti savo žinutes
  •