Puslapis 1 iš 3 123 PaskutinisPaskutinis
Rezultatai 1 iki 10 iš 23

Gija: Patarkit del V vojagerio

  1. #1
    Aš nebe naujokas!
    Įstojimo data
    2014.05.15
    Vietovė
    netoli Frankfurt am main,DE
    Įrašai
    131
    Reputacija
    1


    Cool Patarkit del V vojagerio

    Sveiki,
    Pradedu ieskoti V-tuko pirkimui. Patarkit ka galima kur apziuret kad rasciau kokiu defektu. Diagnostika darosi su raktu?
    Dar idomu ar kas keitesi pas juos nuo kokiu tai metu ar menesio?
    Geriau europini ar is usa imti? Apsistojes ties benzinu 3.3. ,3.8 arba 4.0ltr warikliais kuris lengviausiai aptarnaujamas ir ar visi su grandinem?
    O gal paciam bandyt plukdytis is usa? Ar apsimoka?
    Pwz daba esu uzmates 2008m 3.8 su vidurinem sukinejanciamomis sedynemis kaina wirs 8000€.rida 80t km dar neaisku ar tik nemyliu. Ar lengwas priejimas prie ertmiu grindyse?
    Daba vairuoju 4tuka su 2,4 dujom automatu..tai mazdaug vaziawima vojumi isivaizduoju.

  2. #2
    Moderator Arnas avataras
    Įstojimo data
    2011.03.28
    Vietovė
    Klaipedos raj.
    Įrašai
    2.221
    Images
    34
    Reputacija
    1


    Diagnostika raktu nesidaro.
    Nuo 2011 m buvo darytas faceliftas. Idejo nauja motora 3.6, taip pat atnaujino isoreje prieki ir gala , viduje idejo grazesne prietaisu panele.
    Sau imciau su 3.8 arba 3.6 motorais.
    Daug Chrysler minivenu 2001-2012 m.

  3. #3
    Kas, aš plepys? iGince avataras
    Įstojimo data
    2011.05.11
    Vietovė
    Kaunas, LT
    Įrašai
    1.420
    Images
    9
    Reputacija
    1


    1 out of 1 members found this post helpful.
    Citata Autorius ewas Žiūrėti skelbimus
    Sveiki,
    Pradedu ieskoti V-tuko pirkimui. Patarkit ka galima kur apziuret kad rasciau kokiu defektu. Diagnostika darosi su raktu?
    Dar idomu ar kas keitesi pas juos nuo kokiu tai metu ar menesio?
    Geriau europini ar is usa imti? Apsistojes ties benzinu 3.3. ,3.8 arba 4.0ltr warikliais kuris lengviausiai aptarnaujamas ir ar visi su grandinem?
    O gal paciam bandyt plukdytis is usa? Ar apsimoka?
    Pwz daba esu uzmates 2008m 3.8 su vidurinem sukinejanciamomis sedynemis kaina wirs 8000€.rida 80t km dar neaisku ar tik nemyliu. Ar lengwas priejimas prie ertmiu grindyse?
    Daba vairuoju 4tuka su 2,4 dujom automatu..tai mazdaug vaziawima vojumi isivaizduoju.
    Raktine diagnostika nieko nesakantis dalykas. Ji rodo klaidas kurios uzdega CHECK. Tad jei nedegs lempute tai ir diagnostika nepades.
    Vizualinius pakeitimus Arnas puikiai aprase. Siaip vidiniu siokiu tokiu pakeitimu buvo ir velesniuose modeliuose (Pravodkes, kompai, davikliai ir tt)
    3.3 3.8 ir 3.6 grandininiai, o vat 4.0 jau dirzas. Siaip 4.0 gan retas motoras, tad dalys bus greiciausiai tik naujos.
    Eu visad geriau jei kaina ir komplektacija tokia pati, tik vat dazniausiai EU gerokai permoki uz komplektacija lyginant su usa.
    Vidurines apsukamos kedes ejo tik tris metus ir buvo isimtos is gamybos kaip neatitinkancios saugos reikalavimu.
    2008m rida 80kkm tikrai butu super, bet greiciausiai ja reik dauginti is 1.6. I km skydelis persivercia bet tai nera paprasta ir nera pigu.
    Siulyciau atkreipt demesi kaip visad i airbag bei elektronikos europizacija. Tai yra ganetinai brangu jei noretum tvarkytis po nupirkimo.
    Taip pat kaip ir visus kitus dalykus perkant kita auto.

  4. #4
    Aš nebe naujokas!
    Įstojimo data
    2014.05.15
    Vietovė
    netoli Frankfurt am main,DE
    Įrašai
    131
    Reputacija
    1


    O 3,6 girdejau turi problemu su galvom? Ar kaip cia is tikruju? Ziuriu mazdaug ir is ekonomijos puses, maziau walgytu ir remonto islaidos.
    Is usa auto kas nors emet sau? Man idomu nuo aukciono iki registracijos koks skirtumas kainos? Idomu butu uz kiek galma butu paimt koki aparata nuo 2011 ir kiek atsistos lt. Ten gal bent zinotum ka perki...pas mus vokietijoj jei masina uzlaikyta tai turi savo kaina.(didele)

  5. #5
    Administrator Mindas112 avataras
    Įstojimo data
    2006.01.09
    Vietovė
    Kaunas
    Įrašai
    2.054
    Tinklaraščio įrašai
    1
    Images
    21
    Reputacija
    1


    Gal kolegos pataisys,bet bent jau man gavosi -30-35% nuo tos dienos analogiškos modifikacijos lietuviškos "Autopliuso" kainos.Aišku,neskaičiuota nemažai sugaišto laiko, nes būta pakankamai krušliavos su siuntimu,detalių ieškojimu ,vežiojimu per meistrus,po to pačiam teko susirinkti.Bus tam laiko,noro ir kantrybės? Reikia visada ir tai įvertinti .Sėkmės renkantis naująjį auto
    Chrysler Pacifica Limited Platinum 2017

  6. #6
    Kas, aš plepys? iGince avataras
    Įstojimo data
    2011.05.11
    Vietovė
    Kaunas, LT
    Įrašai
    1.420
    Images
    9
    Reputacija
    1


    Citata Autorius ewas Žiūrėti skelbimus
    O 3,6 girdejau turi problemu su galvom? Ar kaip cia is tikruju? Ziuriu mazdaug ir is ekonomijos puses, maziau walgytu ir remonto islaidos.
    Is usa auto kas nors emet sau? Man idomu nuo aukciono iki registracijos koks skirtumas kainos? Idomu butu uz kiek galma butu paimt koki aparata nuo 2011 ir kiek atsistos lt. Ten gal bent zinotum ka perki...pas mus vokietijoj jei masina uzlaikyta tai turi savo kaina.(didele)
    Na del pirkimo is usa tai vis tiek siokia tokia loterija islieka.... Pasitaiko ir tokiu variantu kad gaunasi savikaina artima o kartais net ir didesne uz LT rinkos kaina, ypac kai usd dabar toks aukstas. Be to cia LT megstama atsukinet rida, deti "grikiu lukstu" pagalves ir tt pachalturinant. DE rinkoje praktiskai visi apynaujai vanai yra amerikonai jei kaina dar krikscioniska, ju kokybe tikrai geresne nei LT (dazniausiai), taciau labai daznai jie yra pabuvoje LT, RO, PL ar IT pas meistrus. Be to DE registracija padaryti irgi kainuoja.
    Del 3,6l motoro esu kazka girdejes kad pirmuose 2011m modeliuose buvo kazkoks nedadirbimas, bet tai tikrai ne kazkas baisaus. Jei jau jis vaziavo iki dabar tai arba sutvarkytas arba viskas ten gerai. Aisku visad reiktu pasiziureti rida.

    As is savo puses tai tik pirkciau tiesiai is USA vezciau ir daryciausi, negu is LT rinkos. Bent jau zinociau kur kokios "chalturkes" like arba nelike. Tebunie ir gautusi ta pati rinkos kaina. Nervai irgi kainuoja, o po to reiktu kasdien nerimaut... DE rinkoje paprasciau. Radai kas negerai ir subrukai pardavejui atgal.... Bet uz tai reik primoket. Visumoj DE kaina ir gaunasi didesne nes ten reikalavimai ir garantijos didesnes.

    Jei rinksiesi usa koki auto salvage auikcionuose, butinai turi aiskiai matytis del ko ji cia atsidure!!!! Ty aiskus avarijos padarinys. Jei kazkas ne aisku su vaizdeliu, bek nuo to lot kuo toliau. Ten irgi pilna "leliu". Aisku ir jos susiremontuoja ir viskas ok, bet savikaina nepamatuojamai isauga.

    Jei reiks dar kazkokiu patarimu ar support, visad welcome.

  7. #7
    Narys BOSAS avataras
    Įstojimo data
    2006.03.09
    Vietovė
    Kaunas
    Įrašai
    5.368
    Tinklaraščio įrašai
    13
    Images
    303
    Reputacija
    1


    3.6 ltr lenciugu keitimas aystovybeje apie 2800€

  8. #8
    Aš nebe naujokas!
    Įstojimo data
    2014.05.15
    Vietovė
    netoli Frankfurt am main,DE
    Įrašai
    131
    Reputacija
    1


    Dekoju pasisakiusiems.
    Dar mintis bet laabaai toli...jei int dieseli...patogumai kad lieka ertmes wisos laiswos..bet..vazinejam mazais atstumais..kartais sawaitgali kazkur toliau palekiam, plius kalnuota siek tiek...ar nebus problemu su tuo dpf filltru? Aisku kaip dieseliui dar mokesciai uz tarsa didesni...

  9. #9
    Kas, aš plepys? iGince avataras
    Įstojimo data
    2011.05.11
    Vietovė
    Kaunas, LT
    Įrašai
    1.420
    Images
    9
    Reputacija
    1


    Citata Autorius BOSAS Žiūrėti skelbimus
    3.6 ltr lenciugu keitimas aystovybeje apie 2800€
    Na ir kas gi keicia tuos lenciugus jei tie motorai eina tik 4 metus. Kita bertus kiek lenciugo 3.8 keitimas atstovybej???? Irgi bus netoli to....

  10. #10
    Narys BOSAS avataras
    Įstojimo data
    2006.03.09
    Vietovė
    Kaunas
    Įrašai
    5.368
    Tinklaraščio įrašai
    13
    Images
    303
    Reputacija
    1


    Citata Autorius ewas Žiūrėti skelbimus
    Dekoju pasisakiusiems.
    Dar mintis bet laabaai toli...jei int dieseli...patogumai kad lieka ertmes wisos laiswos..bet..vazinejam mazais atstumais..kartais sawaitgali kazkur toliau palekiam, plius kalnuota siek tiek...ar nebus problemu su tuo dpf filltru? Aisku kaip dieseliui dar mokesciai uz tarsa didesni...
    dyselis garsas jo didelis.
    Kuro ryja nemazai.

    Vaziuoja gerai ir traukimo turi.
    Su DPF bedu nerai kai supranti kaip jis veikia. Jei reikes paaiskinsiu kaip su juo neprisidirbti.

Rašymo leidimai

  • Jūs negalite rašyti naujas gijas
  • Jūs negalite rašyti atsakymus
  • Jūs negalite prisegti failų priedus
  • Jūs negalite keisti savo žinutes
  •