Puslapis 1 iš 5 123 ... PaskutinisPaskutinis
Rezultatai 1 iki 10 iš 45

Gija: Važiuojant tamposi

Hibridinis vaizdas

Ankstesnis pranešimas Ankstesnis pranešimas   Sekantis pranešimas Sekantis pranešimas
  1. #1
    muneklp
    Svečias


    Važiuojant tamposi

    Sveiki. Voyager 98m. 2.4l benzinas/dujos, deze mecahnine. Vaziuojant taip nuo 40 iki 70 km/h. ir laikant pastovu greiti pradeda tampytis. Dariau diagnostika, bet nieko nepadejo. Meistrai pasake kad tipo komutatorius grybauja, o visa kita tipo gedimu ner, nu as ji pakeiciau nauju ir tas pats kas nieko. Pakeistos naujos zvakes, nauji laidai, naujas komutatorius,veleno padeties daviklis veikia, kur dar ieskot nebezinau... Tampytusi ant kazkurio vieno kuro tai tada dar galima kapstyt, dabar ar benzu ar dujom- tas pats. Beje dujos taskines, taip kad oro sklende nemanau kad butu nukentejus... Lauksiu jusu minciu...

  2. #2
    Narys Raimislt avataras
    Įstojimo data
    2011.05.22
    Vietovė
    Kaunas - Jonava-Ukmergė-Kėdainiai
    Įrašai
    1.705
    Reputacija
    1


    Važiuok pas tuos , kas daro ne tik "diagnostiką" bet ir tvarko gedimus.
    Diagnostika ir Elektrinės dalies remontas Tel . : 8699 79879 http://www.voyager.lt/showthread.php...alies-remontas

  3. #3
    muneklp
    Svečias


    Taigi. Dvieju savaiciu vazinejimo su atjungtu EGR voztuvo vakumu- kuro sanaudu sumazejimas nuo 17l/100 km. iki 12l/100 km . cia miesto salygom. Manau skaiciai kalba patys uz save, neskaitant to kad dingo tampimasis...

  4. #4
    dainius22
    Svečias


    Citata Autorius muneklp Žiūrėti skelbimus
    Taigi. Dvieju savaiciu vazinejimo su atjungtu EGR voztuvo vakumu- kuro sanaudu sumazejimas nuo 17l/100 km. iki 12l/100 km . cia miesto salygom. Manau skaiciai kalba patys uz save, neskaitant to kad dingo tampimasis...
    Džiugu, kai pavyksta. Mano 2,4 2007 metų irgi tamposi. Situacija panaši pakeičiau laidus, žvakes, uždegimo ritę nieks nesikeičia, o egr pas mane visai nerasta (nu arba aš visai be fantazijos). Beje matavau spaudimą cilindruose-visuose po 13,4 (nu tikrai vienodai). Pastebėjau, kad kol motoras dar neįkaitęs (apie 50) tampymosi nėra, o toliau prasideda, nors irgi nevienodai. Jei turite minčių mielai paskaitysiu.

  5. #5
    Narys BOSAS avataras
    Įstojimo data
    2006.03.09
    Vietovė
    Kaunas
    Įrašai
    5.368
    Tinklaraščio įrašai
    13
    Images
    303
    Reputacija
    1


    Citata Autorius dainius22 Žiūrėti skelbimus
    Džiugu, kai pavyksta. Mano 2,4 2007 metų irgi tamposi. Situacija panaši pakeičiau laidus, žvakes, uždegimo ritę nieks nesikeičia, o egr pas mane visai nerasta (nu arba aš visai be fantazijos). Beje matavau spaudimą cilindruose-visuose po 13,4 (nu tikrai vienodai). Pastebėjau, kad kol motoras dar neįkaitęs (apie 50) tampymosi nėra, o toliau prasideda, nors irgi nevienodai. Jei turite minčių mielai paskaitysiu.
    Kad jau su kompresija nefontanai.

  6. #6
    dainius22
    Svečias


    Autodata rašo 6,9 MIN, tai manau virš 13 pilnos akys turėtų būti?

  7. #7
    Aš nebe naujokas!
    Įstojimo data
    2014.05.15
    Vietovė
    netoli Frankfurt am main,DE
    Įrašai
    131
    Reputacija
    1


    Gal galit kas foto imest, kurioje vietoje randasi ir butent 2.4 variklio, idomu butu surast ji ir paziuret kaip atrodo.

  8. #8
    muneklp
    Svečias


    Citata Autorius dainius22 Žiūrėti skelbimus
    Džiugu, kai pavyksta. Mano 2,4 2007 metų irgi tamposi. Situacija panaši pakeičiau laidus, žvakes, uždegimo ritę nieks nesikeičia, o egr pas mane visai nerasta (nu arba aš visai be fantazijos). Beje matavau spaudimą cilindruose-visuose po 13,4 (nu tikrai vienodai). Pastebėjau, kad kol motoras dar neįkaitęs (apie 50) tampymosi nėra, o toliau prasideda, nors irgi nevienodai. Jei turite minčių mielai paskaitysiu.
    Siaip EGR turi but, tik manau kad jis ne vakuminis kaip pas mane, o jau stovi elektronika. Beje buvau savaitgali nusiemes ta EGR, tai baisus kaip velnias, pilnas degesiu. Su tuo tampimusi irgi idomiai: gali but EGR, gali but oro srauto matuokle, gali but lamda zondai... Oro srauto matuokle pabandyk atjungt veikianciam varikliui ir ziurek ar pasikeite variklio darbas. Jei taip, tai pirma beda suradai. Ir taip iseiles tikrini, nes nevisada diagnostikos rodo tiesa. Man rode kad uzdegimo rite, bet pakeitus nepagerejo...

  9. #9
    Narys Raimislt avataras
    Įstojimo data
    2011.05.22
    Vietovė
    Kaunas - Jonava-Ukmergė-Kėdainiai
    Įrašai
    1.705
    Reputacija
    1


    Citata Autorius dainius22 Žiūrėti skelbimus
    Džiugu, kai pavyksta. Mano 2,4 2007 metų irgi tamposi. Situacija panaši pakeičiau laidus, žvakes, uždegimo ritę nieks nesikeičia, o egr pas mane visai nerasta (nu arba aš visai be fantazijos). Beje matavau spaudimą cilindruose-visuose po 13,4 (nu tikrai vienodai). Pastebėjau, kad kol motoras dar neįkaitęs (apie 50) tampymosi nėra, o toliau prasideda, nors irgi nevienodai. Jei turite minčių mielai paskaitysiu.
    Ką diagnostika parodė?

    P.S. "Muneklp - "nes nevisada diagnostikos rodo tiesa. Man rode kad uzdegimo rite, bet pakeitus nepagerejo..." Kokią klaidą rodė ?
    Diagnostika ir Elektrinės dalies remontas Tel . : 8699 79879 http://www.voyager.lt/showthread.php...alies-remontas

  10. #10
    muneklp
    Svečias


    Citata Autorius Raimislt Žiūrėti skelbimus
    Ką diagnostika parodė?

    P.S. "Muneklp - "nes nevisada diagnostikos rodo tiesa. Man rode kad uzdegimo rite, bet pakeitus nepagerejo..." Kokią klaidą rodė ?
    Kokia rode nezinau. Nuvariau pas meistrus, palikau masina ir viskas. Jie paskambino ir pasake kad nieko nerodo, su varikliu viskas tvarkoj, tik kazkiek grybauja komutatorius ir viskas.

Rašymo leidimai

  • Jūs negalite rašyti naujas gijas
  • Jūs negalite rašyti atsakymus
  • Jūs negalite prisegti failų priedus
  • Jūs negalite keisti savo žinutes
  •