Puslapis 1 iš 3 123 PaskutinisPaskutinis
Rezultatai 1 iki 10 iš 21

Gija: vanduo salone

  1. #1
    riusmas
    Svečias


    1 out of 1 members found this post helpful.

    vanduo salone

    Padekit, gal kas susidure su ta pacia problema. Per kazkur bega lietaus vanduo y salona preikyje po kojomis kampe keleivio puseje. Jau ir stikla priekini perklijavo, ir ragu tvirtinimus uzhermetino, nubegimo latakai neuzsikimse nubega gerai. Jau nebezinau kur ieskoti bedos.

  2. #2

  3. #3
    riusmas
    Svečias


    Reikes bandyt, nes kaip suprantu kitokiu variantu nelabai. Dekui !

  4. #4
    Narys mikana avataras
    Įstojimo data
    2011.04.12
    Vietovė
    Karmėlava
    Įrašai
    817
    Images
    288
    Reputacija
    1


    „Nesvarbu, kuria koja išlipote iš lovos, nesvarbu, kad jums šiandien bloga nuotaika, bet atsiminkite visam laikui, kad neturite teisės savo blogu nusiteikimu gadinti dienos kitiems.“

  5. #5
    Atradau klaviatūrą!
    Įstojimo data
    2016.02.22
    Vietovė
    Mažeikiai,LT
    Įrašai
    70
    Reputacija
    1


    Pas mane irgi tas pats,reikės žiūrėt,šiandien meistras žiūrėjo,vandens nubėgimo takeliai neužsikimšę.

  6. #6
    wongas
    Svečias


    Aš kažkada III -ke buvau radęs bėdą. Ten toks plastikinis šulinys yra lyg oro paėmimas po valytuvų apdaila (sunku paaiškinti). Jis buvo trūkęs - nusiėmiau ir suklijavau. Po to su laikraščiais išėmiau visą drėgmę ir baigėsi Gal tas pats? IV -ke netruėjau kol kas bėdų...

  7. #7
    riusmas
    Svečias


    Tai jei rasit ka parasykit kas kaip. Nes as ir pats dar su silikonu pertepiau ragu tvirtinimus siandien, dabar lauksiu, kol issivarves vandens likutis ir tada bandysiu vel pilt vandei ir ziuret mazu bus padeje, nes jau nebe zinau kur beieskot problemos.

  8. #8
    Pradėjo patikti!
    Įstojimo data
    2011.04.12
    Vietovė
    Vilnius/Kretinga
    Įrašai
    304
    Images
    1
    Reputacija
    1


    Labas,dregsta ir pas mane keleivio priekyje kilimeliai ,maniau busiu palikes langus ir prilyjo bet labai jau sudreke kilimelis
    Atkeliau danga ir geras 15 min paliejau priekini stikla bei vetiliacijos angas, tai poto vaziavau i soda tai matesi kaip keleivio pusei po biski sunkiasi vanduo po "bordacioku" ,tai klausimelis gal kas susiduret ir ka ten jieskot po ta apsauga prie valytuvu (jei gerai supratau kad problema ten),dekui

  9. #9
    wongas
    Svečias


    Tai ar nuėmei tą apsaugą ?

  10. #10
    Pradėjo patikti!
    Įstojimo data
    2011.04.12
    Vietovė
    Vilnius/Kretinga
    Įrašai
    304
    Images
    1
    Reputacija
    1


    Nuemiau ta apsauga nieko blatno nesimato,i ka ten demesi atkreipt?abi nutekejimo angos neuzsikise sukisau slanga ir pravariau vandenuko ir nieko.per kazkur kitur bega ar as kazko nematau?
    Paskutinį kartą taisė aliurc : 2016.07.28, 18:49

Rašymo leidimai

  • Jūs negalite rašyti naujas gijas
  • Jūs negalite rašyti atsakymus
  • Jūs negalite prisegti failų priedus
  • Jūs negalite keisti savo žinutes
  •