Puslapis 1 iš 2 12 PaskutinisPaskutinis
Rezultatai 1 iki 10 iš 18

Gija: Galvoju pirkti 96-99 m 2,5 dyzelinį, kas galit patart

  1. #1
    vovka
    Svečias


    Smile Galvoju pirkti 96-99 m 2,5 dyzelinį, kas galit patart

    galvoju pirkti 96-99 m voyager 2,5 dyzelinį,į ka turėčiau atkreipti dėmesį,bet aš ieškau internetu vokietijoje,nes čia nėra man tinkama kaina,o ten visų varikliai parėję tai ja jų liga ar kaip čia suprast,ir gal kas pavardintų minusus ir privalumus pvz prieš ford galaxy ir scharaną vw,
    Paskutinį kartą taisė Arnas : 2011.06.19, 12:45 Priežastis: blogas pavadinimas

  2. #2
    Caras:) driusa avataras
    Įstojimo data
    2006.06.29
    Vietovė
    Kaunas
    Įrašai
    935
    Tinklaraščio įrašai
    1
    Images
    179
    Reputacija
    1


    apsilankyk www.old.voyager.lt svetainėje. Paieškoje rašyk " dyzelis" . Aš nepirkčiau

  3. #3
    TomasK
    Svečias


    aš galiu patart...jei tik reikia...

  4. #4
    Narys BOSAS avataras
    Įstojimo data
    2006.03.09
    Vietovė
    Kaunas
    Įrašai
    5.368
    Tinklaraščio įrašai
    13
    Images
    303
    Reputacija
    1


    Citata Autorius vovka Žiūrėti skelbimus
    galvoju pirkti 96-99 m voyager 2,5 dyzelinį,į ka turėčiau atkreipti dėmesį,bet aš ieškau internetu vokietijoje,nes čia nėra man tinkama kaina,o ten visų varikliai parėję tai ja jų liga ar kaip čia suprast,ir gal kas pavardintų minusus ir privalumus pvz prieš ford galaxy ir scharaną vw,
    Jei sio aparato nori tai ir yra privalumas ji pirkti su parejusiu varikliu.
    Susitvarkysi ir tada jau vazinesi.

    O jei nupirksi su geru variklius tai po kazkiek laiko jis vistiek pareis.
    Tokie remontai sskaiciuok ~2000 Lt cia nuo gedimo tai priklauso. Rasau beveik vos ne baisiausia situacija.

    Aisku norint ji nerimtai darytis gali buti ir keli simtai Lt

  5. #5
    algiux
    Svečias


    Sveikas,pats vazineju su dyzeliu 2,5 ,98 m ir dar kolkas nieko baisaus neatsitiko nes matau kiek zmoniu tiek nuomoniu, apie tuos dyzelius svarbu prisiziuret reikia ir viskas ,o jei patinka tau tas modelis tai ir pirk .

  6. #6
    Šoferis
    Svečias


    tikrai taip jei priziuresi tai liuks masina pas mane 96 3metai minu patenkintas

  7. #7
    Rėmėjas
    Įstojimo data
    2011.04.17
    Vietovė
    Panevezys, LT
    Įrašai
    524
    Reputacija
    1


    taigi uztat, gerai sako Bosas, geriau imti su parejusiu motoru. emiau su geru motoru 96m dyzeli. nu dabar prasikeikti baigiu. kazkokie lopai betaisydami motora galva pazeide ant tiek, kad virsutinio dangtelio tarpine jokia nebelaiko. tepalai vos ne upeliais teka. bet siaip motoras liuks, laiko gerai, jeigu remontavo ne koks tipas atzagaria ranka. kolkas tik apie 50.000km prasukau, neuzilgo bus 400.000km rida pasiekta, jeigu spidometras neatsuktas. rekomenduociau ieskoti varinato nuo 98m, kad motore butu ne grandine, o dantraciai. turbut vokieciuose randi visus su nutrukusia grandine iki 98m laidos vat jos ir yra silpniausia vieta, nes kartais telaiko vos 10.000km.

  8. #8
    fanas
    Svečias


    dantraciai ejo iki 1996 metu,o grandine iki2001 vidurio

  9. #9
    Pajuris
    Svečias


    Senuose foumuose rašė, kad grandinės baigėsi 1998m. rugpjūčio mėn. Manajam šiandien po 60000km (per 4 metus) vėl galvas nuėmė, tarpinę išmušė tarp 2-3 cilindrų. Jau dabar tikrai nebeimčiau dyzelinio nebent dyzeliną gauni pigiau.

  10. #10
    Narys BOSAS avataras
    Įstojimo data
    2006.03.09
    Vietovė
    Kaunas
    Įrašai
    5.368
    Tinklaraščio įrašai
    13
    Images
    303
    Reputacija
    1


    Kas cia per modelis kad taip daznai galvas imineji?
    Jiems viena karta suremontavus tas bedas pamirsti ilgam

Rašymo leidimai

  • Jūs negalite rašyti naujas gijas
  • Jūs negalite rašyti atsakymus
  • Jūs negalite prisegti failų priedus
  • Jūs negalite keisti savo žinutes
  •