Puslapis 1 iš 4 123 ... PaskutinisPaskutinis
Rezultatai 1 iki 10 iš 31

Gija: Salono filtras

  1. #1
    audrius
    Svečias


    Salono filtras

    Gerieji zmones padekit,kaip pakeisti salono filtra? Kurioje vietoje jis stovi?
    Masina 1997metu, 2,5 TD.
    Dekui uz atsakymus.

  2. #2
    Rėmėjas
    Įstojimo data
    2011.04.17
    Vietovė
    Panevezys, LT
    Įrašai
    524
    Reputacija
    1


    tikiuosi dar nenusipirkai salono filtro? nes jo nera pas Tave o kas nutiko, kad taip uzsinorejai ji pakeisti? blogas kvapas?

  3. #3
    Narys BOSAS avataras
    Įstojimo data
    2006.03.09
    Vietovė
    Kaunas
    Įrašai
    5.368
    Tinklaraščio įrašai
    13
    Images
    303
    Reputacija
    1


    Citata Autorius audrius Žiūrėti skelbimus
    Gerieji zmones padekit,kaip pakeisti salono filtra? Kurioje vietoje jis stovi?
    Masina 1997metu, 2,5 TD.
    Dekui uz atsakymus.
    Beveik teisingai dziugesiukas sako matosi, kad sia pamoka senajeme forume buvo praleides

    Salono filtrai nera pas ji orginalus ir sudeti buna gan retai.
    Salono filtras dedamas is lauko puses uz valytuvu lovio. Taciau ten yra jis ne vienas o gal kokie 5 6 vnt.
    Jie statomi ant oro paemimo angu.

    Bet kaip sakau labai retas dalykas jei jie yra sudeti.

  4. #4
    audrius
    Svečias


    Aciu uz informacija,draugai! Oro filtro dar nepirkau,norejau isitikinti ar istiesu jie pas mane yra.
    Dar karteli didelis dekui!

  5. #5
    algiux
    Svečias


    Sveiki klubieciai, turiu ir as tokia beda kurioj vietoj stovi salono filtras galite man paskyti pas mane voyager 98m TDI nes pas mane tokia dar beda per priekini kur pucia ant stiklo siluma tai kartais iseina garai isungiu viska dingsta tie garai, kas gali buti? Bukite geri patarkit ir dar po bardacioku ten kur kelmas tai slapia. Va tokiu patarimo norejau isgirsti labai dekingas busiu .

  6. #6
    Girinis
    Svečias


    Sveikas,reikia kas blogai nepucia kelmas neslapia isardyti paskui ijugti ir matyti gal nebus garai per stikla bet truke buna kas nors ir beda. Daugiau nezinau ka pasakyti arba taip ir buna pas mane gerai tai patarimo negaliu daugiau padeti nieko nesugalvoju kaip gaila butu.

    Girini būk malonus rašyk kaip nors suprantamiau arba tokiems postams bus
    Paskutinį kartą taisė driusa : 2011.08.01, 23:16

  7. #7
    Zydrius
    Svečias


    Citata Autorius Girinis Žiūrėti skelbimus
    Sveikas,reikia kas blogai nepucia kelmas neslapia isardyti paskui ijugti ir matyti gal nebus garai per stikla bet truke buna kas nors ir beda. Daugiau nezinau ka pasakyti arba taip ir buna pas mane gerai tai patarimo negaliu daugiau padeti nieko nesugalvoju kaip gaila butu.
    O jus paskaitot patys kai parasot taip isdestydami ??? Ne lietuviu kalbos konkursas cia, bet vis vien...

    Algiux, ieskoki greiciausiai problemos kur peciuko radiatorius. Nebus tik kiauras jis... arba beda su kondicionieriaus drenazu. Pagal skyscio kvapa turetum atskirti is kur praleidzia. Filtras nelabai prie ko cia. Siaip jis po "bardacioku", kur keleivio kojos. Senam forume, paieskoje, rasi info apie savo bedas tikrai.
    Pas http://forum.chrysler-dodge.ru/index.php rasi ir issamia ataskaita kaip iki peciuko radiatoriaus "prisikasti"
    Paskutinį kartą taisė Zydrius : 2011.08.01, 23:33

  8. #8
    Girinis
    Svečias


    Citata Autorius Zydrius Žiūrėti skelbimus
    O jus paskaitot patys kai parasot taip isdestydami ??? Ne lietuviu kalbos konkursas cia, bet vis vien...
    Atsiprašome.
    Paskutinį kartą taisė Girinis : 2011.08.01, 23:33

  9. #9
    Girinis
    Svečias


    Citata Autorius Girinis Žiūrėti skelbimus
    Girini būk malonus rašyk kaip nors suprantamiau arba tokiems postams bus
    Su visa pagarba, Driusa.
    Nebūsiu nei toks, nei kitoks malonus. Jei negaliu perskaityt, kas yra parašoma, arba tai turiu daryt keturis kartus, kad suvokt esmę - tai kokio velnio tūrėčiau stengtis pats? Jei jau taikom, kažkokias taisykles, tai gal taikykim visiems? Na, nekišu savo nuomonės- gal ir neteisinga yra.
    Geriau patylėt ir toliau stebėt....

  10. #10
    Moderator ru22 avataras
    Įstojimo data
    2006.01.11
    Vietovė
    Klaipėda, LT
    Įrašai
    714
    Tinklaraščio įrašai
    1
    Images
    30
    Reputacija
    1


    Pritariu Giriniui šį kartą. Algiuko posto ir aš nelabai supratau porą kartų perskaitęs, tai Girinis specialiai tokiu pat stilium ir atsakė Tiesiog norėjo atkreipti dėmesį į tai, pagarba

Rašymo leidimai

  • Jūs negalite rašyti naujas gijas
  • Jūs negalite rašyti atsakymus
  • Jūs negalite prisegti failų priedus
  • Jūs negalite keisti savo žinutes
  •