Rezultatai 1 iki 10 iš 99

Gija: Webasto veikimo ypatumai

Hibridinis vaizdas

Ankstesnis pranešimas Ankstesnis pranešimas   Sekantis pranešimas Sekantis pranešimas
  1. #1
    Tomashokas
    Svečias


    I pacia webasta 2 fiskes,o viena su 4 laidais stovi ant desinio amortiko kelmo po kapotu,du krastiniai-raudonas ir juodas stori tai maitinimas,viduriniai baltas su juostele-diagnostinis,melynas-uzkurimas nuo minuso.Taigi paimi laido gabala ir nuo masinos ar variklio korpuso permeti mase i melyna ir turi isgirsti webastos praputima.

    jiAAAgGOVOA-1920.jpg

  2. #2
    Pradėjo patikti! chevy avataras
    Įstojimo data
    2013.04.02
    Vietovė
    Vilnius
    Įrašai
    269
    Reputacija
    1


    Didelis aciu Tomui,žmogus tikrai supranta ką daro,jo pagalba susitvarkiau webasta,nors ir tik telefono pagalba,bet respekt tau Tomai,pečius dirba kaip ir turi dirbti.
    Dar roza DĖKUI !!!!

  3. #3
    mongol
    Svečias


    O pas mane neveikia nei webasta,nei langai sila,nei veidrodziai.gal tai susija?gal kas patars nuo kur pradet ieskot?mano grandas 2,8crd 2007metu su el.klima.

  4. #4
    Mokausi skaityti
    Įstojimo data
    2021.04.12
    Vietovė
    vilnius
    Įrašai
    25
    Reputacija
    1


    labas, o kaip visai atjungti vebasta? maniau atjungiau ant skydelio prie vairo kur yra vebastos, bet vakar pati uzsikure ir nereagavo i isjungima nuo pultelio. sakau visai atjungsiu kad nesugalvotu parom dirbti. tai man istraukti + laideli ir minuso ir viskas turbut?izoliuoti juos ir nebeveik? aciu uz zinia.

Rašymo leidimai

  • Jūs negalite rašyti naujas gijas
  • Jūs negalite rašyti atsakymus
  • Jūs negalite prisegti failų priedus
  • Jūs negalite keisti savo žinutes
  •