Rezultatai 1 iki 7 iš 7

Gija: Oro pagalves smugio daviklis

  1. #1
    jabba
    Svečias


    Oro pagalves smugio daviklis

    Sveiki,turiu probema, uzsidege oro pagalves lempute. nuvaziavau pas eletrika,kompas rodo kad smugio daviklis kaltas,kuris yra priekyje po buferiu. teko girdeti kad labai retai jie genda,bet man visad nutinka taip ir dar pavargau ieskoti,pasirodo deficitas....gal kam teko susidurti su tokia problema. aciu visiems.

  2. #2
    Pradėjo patikti! Aidas avataras
    Įstojimo data
    2011.04.11
    Vietovė
    Kretinga - Klaipeda
    Įrašai
    369
    Images
    6
    Reputacija
    1


    bus kontaktai gave dregmes , nekarta yra buve . gal uzteks isvalyti , yra teke keisti su visa jungtimi , nes supuvo nepagydomai .
    USA žibintų perdarymas , xenon montavimas , automobiliai iš USA ,

  3. #3
    Narys
    Įstojimo data
    2007.06.06
    Vietovė
    Kaunas
    Įrašai
    818
    Tinklaraščio įrašai
    1
    Images
    3
    Reputacija
    1


    recall'as lyg buvo sitam reikalui per chrysler, pabandyk ieškot kaip tai atliekama.. ir mokėt nereiks..

  4. #4
    tata
    Svečias


    turėjau ir aš tokią problemą. paėmiau iš šroto už 70 LT ir viskas susitvarkė. o atrodė visai be itartinų žymių kad būtų kas blogai su kontaktais

  5. #5
    Pradėjo patikti!
    Įstojimo data
    2011.04.12
    Vietovė
    mažeikiai
    Įrašai
    202
    Images
    2
    Reputacija
    1


    Reik daryt diagnostika, jei rodo kad daviklis, tai reiktu sukeist vietom ir tikrint vel. Man buvo abu davikliai ir abi fiskes gatavos. Fiskiu pirkt negavau, davikliams tiesiogiai prilitavau laidus, ir viskas puikiai.
    2004. 2,8crd lx ne viskas grazu, kas i papus panasu

  6. #6
    jabba
    Svečias


    pakeiciau davikli ir susitvarke, teko papluseti kol gavau. srote 20 euru,naujas 42 eurai. beje pries keiciant reikia nuimti akumo klema. aciu visiems.

  7. #7
    Pajuris
    Svečias


    1 out of 1 members found this post helpful.
    Aš pieš porą metų aprašinėjau problemą ir jos sprendimą. Keičiau abu daviklius po priekiniu buferiu. Fiškės buvo geros. Vieną daviklį išardžiau, kad pasižiūrėti kas ten nutiko ir radau vandens kalkių pėdsakus ant mikroschemų ir takelių.

Rašymo leidimai

  • Jūs negalite rašyti naujas gijas
  • Jūs negalite rašyti atsakymus
  • Jūs negalite prisegti failų priedus
  • Jūs negalite keisti savo žinutes
  •