Puslapis 1 iš 2 12 PaskutinisPaskutinis
Rezultatai 1 iki 10 iš 11

Gija: nera kuro

  1. #1
    provokator
    Svečias


    nera kuro

    Vakar ryte uzkuriau,po kokiu 10sek uzgeso. Nebeuzkuriau, nusedo batareika, ir t.t. Pasukus rakteli siurblys sudirba, taciau iki rail'o kuras neateina. Kuro siurblys keistas max pries 3 men, pirktas naujas. Beda su vakumavimu bako turejau, ten kiek zinau susiknisus ta mandra plastmasiniu bakeliu kruva po vairuotojo sedyne, bet ar gali tai buti priezastim, kad nedaeina kuras iki purkstuku?

  2. #2
    Moderator Arnas avataras
    Įstojimo data
    2011.03.28
    Vietovė
    Klaipedos raj.
    Įrašai
    2.221
    Images
    34
    Reputacija
    1


    Ne. Ten eina tik garai.
    Daug Chrysler minivenu 2001-2012 m.

  3. #3
    provokator
    Svečias


    Tai nebelieka nieko, tik siurblys... Teks lupt baka.

  4. #4
    Kas, aš plepys? iGince avataras
    Įstojimo data
    2011.05.11
    Vietovė
    Kaunas, LT
    Įrašai
    1.420
    Images
    9
    Reputacija
    1


    O gal bake labai nedaug ar nera benzo???

  5. #5
    provokator
    Svečias


    uzsikure. po kiek laiko uzgeso. poto supyliau kokius 8 litrus benzino. vadinasi uzsikure su 8 litrais maziau, nei dabar. del ramybes rytoj supilsiu dar 5l, kad butu sunkesnis bakas imant lauk

  6. #6
    oleg
    Svečias


    Imobilaizeris ira? Ir dar is kur zinai kad( kad nedaeina kuras iki purkstuku)

  7. #7
    provokator
    Svečias


    Immo nei prie ko. Kibirkstis yra. O zinau nes nuo fuell rail'o nuemiau paduodama vamzdeli. Sukant starteri turi purkst benzina is jo, o to nera.

  8. #8
    Kas, aš plepys? iGince avataras
    Įstojimo data
    2011.05.11
    Vietovė
    Kaunas, LT
    Įrašai
    1.420
    Images
    9
    Reputacija
    1


    Na jauciu kad nepilk tada papildomu 5l... Greiciausiai siurblys nusprogo.... As saviškį uzlenkiau tai meistrai aiškino kad tipo dujom važiuojant reik bent puse bako turėt.... Tipo tada neuzlinkines.... Netikiu as tuom, bet....

  9. #9
    provokator
    Svečias


    pikciausia, kad nesenai nauja idejau. pas mane benzino daug niekada nebuna. tuo labiau su ta prakeikta garu sistema susiknisusia nezinau kada jo yra, kada ne, nes pastoviai rodo tuscia baka. ipilti irgi kancios, sauna pistoleta kaip pilnam bakui, uz 10 eur pili 5 minutes ir tik uzkurus, rodykle pakyla, ir po minutes pradeda akyse krist zemyn, ir po kiek laiko jau uzsidega lempute, irnukranta rodykle ant dugno. turiu tuos bakelius nuo donoro, matyt dabar bus ta proga juos pasikeist pagaliau. kai nulinko anas siurblys, tai jo nebesigirdejo, sitas veikia, girdisi...

  10. #10
    Kas, aš plepys? iGince avataras
    Įstojimo data
    2011.05.11
    Vietovė
    Kaunas, LT
    Įrašai
    1.420
    Images
    9
    Reputacija
    1


    O tu pabandyk dar prasukes bako dangti kurti. Gal vakuumas gaunasi bake ir siurblys nebepastumia benzo.... Aisku cia moksline fantastika. Del uzpykimo, tai man panasu i alsuoklio uzsikimsima....

Rašymo leidimai

  • Jūs negalite rašyti naujas gijas
  • Jūs negalite rašyti atsakymus
  • Jūs negalite prisegti failų priedus
  • Jūs negalite keisti savo žinutes
  •