Puslapis 4 iš 4 PirmasPirmas ... 234
Rezultatai 31 iki 39 iš 39

Gija: Kaip nuimti bamperius?

  1. #31
    Narys AERO_DD avataras
    Įstojimo data
    2006.09.23
    Vietovė
    Vilnius
    Įrašai
    894
    Images
    17
    Reputacija
    1


    Jeigu statysi EU bamperis, reikia ir eu ir grotele ir žibintus, jie buvo visada brangesni dvigubai ir dažnai reikėjo perdaryti fiskes. Tai pagalvok ir paskaičiuok ar verta tau. Ir man irgi daug gražiau USA variantas :bamperis ir žibintai.

  2. #32
    Aš nebe naujokas! Raivo avataras
    Įstojimo data
    2011.04.24
    Vietovė
    Kaunas
    Įrašai
    173
    Reputacija
    1


    Citata Autorius audriusv Žiūrėti skelbimus
    Sudaužiau bjauriai vieną šoną savo buferio, o reikia technikinę pereiti. Kol kas amerikoną randu už ~250€ man tinkamos spalvos. Europinį radau pas žmogų labai pigiai ir netoli manęs.
    250€ kaina iš kitos planetos . Europinį originalą pardaviau už 80€ pernai.
    Geriau pirkt USA naują parduotuvėje ir nudažyti, turėsi naują nesubraižytą buferį ir nereikės nieko perdaryti, išlaidos bus grubiai 150€.

    Citata Autorius AERO_DD Žiūrėti skelbimus
    Jeigu statysi EU bamperis, reikia ir eu ir grotele ir žibintus, jie buvo visada brangesni dvigubai ir dažnai reikėjo perdaryti fiskes. Tai pagalvok ir paskaičiuok ar verta tau. Ir man irgi daug gražiau USA variantas :bamperis ir žibintai.
    Grotelės nesisikiria 2005-2007 EU ir USA, prastesnės komplektacijos gali būti nechromuotos. Žibintų jungtys pas europinį viena 6 kontaktų jungtis, pas amerikoną dvi 3 kontaktų.
    1. Chrysler Town & Country 3,8 Limited 2007 --- 2. Dodge Caravan 3,3 SE 2004 --- 3. Dodge Caravan 3,3 SXT 2005

  3. #33
    audriusv
    Svečias


    Tai viskas suprantama. Tikrai nesukčiau sau galvos ir imčiau USA, jeigu tik jis pasimaišytų po ranka. Bet nerandu. O radau labai pigiai europinį. Tai ir atsirado klausimų.

    Bet nesuksiu sau galvos. Susitariau su vienu meistru Varėnoje, kad sulopys bamperį už 40€ ir turėčiau technikinę pereiti. O tada ramiai sau galėsiu ieškoti USA bamperio. Beje, kurioje parduotuvėje parduoda USA originalus?

    Labai dėkui už patarimus!

  4. #34
    Moderator Arnas avataras
    Įstojimo data
    2011.03.28
    Vietovė
    Klaipedos raj.
    Įrašai
    2.221
    Images
    34
    Reputacija
    1


    Turbut nenoresi sumoketi kokius 500-700 eur uz nauja originala ? Gali pas dilerius paklaust Taip, kad ieskok lauzynuose...
    Daug Chrysler minivenu 2001-2012 m.

  5. #35
    audriusv
    Svečias


    Tai taip . Tai ir klausiu kolegų kur čia ta parduotuvė kur pigiai USA originalus pardavinėja...

  6. #36
    Aš nebe naujokas! Raivo avataras
    Įstojimo data
    2011.04.24
    Vietovė
    Kaunas
    Įrašai
    173
    Reputacija
    1


    Originalių Mopar detalių Lietuvoje niekur nepardavinėja parduotuvėse , jos užsakomos. Buferio kaina Chrsyler atstoybėje "Autobravoje": https://www.cjdparts.lt/lt/katalogas...P/Y/53/EGH/DFF

    Kiek teko laužynuose su Town & Country ketvirtukais susidurti, šie modeliai jau atgyvenę savo antrą gyvenimą Lietuvoje, automobiliai ten atsiduria arba po autoįvykio arba tokios būklės, kaip nuvarytas kuinas, nė vienos sveikos kėbulo vietos nerasi, būna išimčių, bet loterija ant tokio pataikyti. Nesi garantuotas, kad ir buferis bus orginalus, jei automobilis atkeliavo iš Amerikos muštas į priekį, bus greičiausiai neoriginalas.
    1. Chrysler Town & Country 3,8 Limited 2007 --- 2. Dodge Caravan 3,3 SE 2004 --- 3. Dodge Caravan 3,3 SXT 2005

  7. #37
    audriusv
    Svečias


    Suprasta. Bandysiu ieškoti. Man nebūtinas švarutis, gražutis. Svarbu nesudaužytas. O jeigu nerasiu - imsiu Taivanio.

  8. #38
    Aš nebe naujokas! Raivo avataras
    Įstojimo data
    2011.04.24
    Vietovė
    Kaunas
    Įrašai
    173
    Reputacija
    1


    Gal tavo Chysler'iui čia pasibaidė audinukė? https://kaunas.kasvyksta.lt/2019/06/...ibo-ne-nuliai/
    1. Chrysler Town & Country 3,8 Limited 2007 --- 2. Dodge Caravan 3,3 SE 2004 --- 3. Dodge Caravan 3,3 SXT 2005

  9. #39
    audriusv
    Svečias


    Ne. Aš su savo Chrysler anksti ryte, migloje netyčia radau reklaminio stendo laikiklį (toks gelžbetoninis blynas su metaliniu strypeliu) paliktą viduryje aikštelės...

Rašymo leidimai

  • Jūs negalite rašyti naujas gijas
  • Jūs negalite rašyti atsakymus
  • Jūs negalite prisegti failų priedus
  • Jūs negalite keisti savo žinutes
  •