Puslapis 3 iš 3 PirmasPirmas 123
Rezultatai 21 iki 27 iš 27

Gija: 2.5 crd trukcioja

  1. #21
    tomkat
    Svečias


    Man ir niekas nepasikeite, vazineju taip su trukciojimu...laukiu gal pareis kas, tada ziuresim, arba kantrybe baigsis...Bake siurblio as negirdziu.Tiesa, kai saltas variklis, tai uzsikuria tik is 3 pasukimo, is pirmo kimba, bet iskart uzgesta.

  2. #22
    Moderator Arnas avataras
    Įstojimo data
    2011.03.28
    Vietovė
    Klaipedos raj.
    Įrašai
    2.221
    Images
    34
    Reputacija
    1


    Citata Autorius karlitas Žiūrėti skelbimus
    sveiki nusipirkau ir as 2003 2.5 voyager, ir man apsukos sokineja, bet jos nukrenta o nepakyla ir lb garsiai siurblys uzia pries uzvedan. siurblys ar purkstukus tikrint? aciu uz atsakyma iskart.
    Jei gazuojant melyno dumo nemeta nemanau kad purkstukai...
    Daug Chrysler minivenu 2001-2012 m.

  3. #23
    karlitas
    Svečias


    manau kad purkstukas uzvedus kalena ir uzdavus gazo meta melyna duma ir netolygiai dirba gal del to ir gaunasi trukciojimas. plius kai keiciau pakaitinimo zvakes nusiemiau vamzdi ir vienas buvo visiskai uzsikises EGR kur pareina i prieki. as ji pravaliau bet variklio darbas nepasikeite. galit kas paaiskint kaip jis veikia? ten gale kazkoks vostuvas ar sklende yra idomu kaip jis veikia ir ar butinas.

  4. #24
    karlitas
    Svečias


    issiemiau purkstukus ryt vesiu patikrint. tik kur klaipedos rajone geri dyzelistai?

  5. #25
    Moderator Arnas avataras
    Įstojimo data
    2011.03.28
    Vietovė
    Klaipedos raj.
    Įrašai
    2.221
    Images
    34
    Reputacija
    1


    Neblogas diedukas Klp 8699 92605 Aleksandras.
    Daug Chrysler minivenu 2001-2012 m.

  6. #26
    karlitas
    Svečias


    Susitvarkiau purkstukus kaip ir vis veikia gerai bet vistiek nukrenta apsukos ir pakyla i savo vieta snd pora kartu net uzgeso nervoja. Nezinau kas gali but o darant self diagnostic meta klaidas 107.1 lygtai 1 po kablelio ir 400.1 gal zinot ka reiskia?

  7. #27
    karlitas
    Svečias


    tomkat ar radai kaip isspresti trukciojimo problema? man pradejo ir uzgesineti variklis nervoja jau.

Rašymo leidimai

  • Jūs negalite rašyti naujas gijas
  • Jūs negalite rašyti atsakymus
  • Jūs negalite prisegti failų priedus
  • Jūs negalite keisti savo žinutes
  •