Rezultatai 1 iki 7 iš 7

Gija: Nesikuria

Hibridinis vaizdas

Ankstesnis pranešimas Ankstesnis pranešimas   Sekantis pranešimas Sekantis pranešimas
  1. #1
    TheModzio
    Svečias


    Nesikuria

    Sveiki, esu naujokas, jei neleistinai sukuriau tema- nepykite. Turim su seimyna seniai nusipirke 2003 2.5crd voyageriuka, beda ta, kad nesikuria: starterio net nesuka, degimas isijungia, siurbliukas girdisi kaip paduoda kura, taciau jokio starterio sukimo, ant virves taip pat nesikuria. Esu kalbejes su vienu zmogumi, kuris dirba servise, ir sake, kad kazkada yra pasitaikiusi panasi problema. Sake, kad kazkur salone, tiksliai nepamenu, bet minejo kazka prie mages panelese ar kur, yra rele, kurioje sutrumpinus kazkokius laidus uzsivede, pas ta chrysleri kaip simptomas- neveike galinis valytuvas, pas maniski taip pat neveikia, bei priedu sugedes ir galinio dangcio atidarymas, atsidaro tik su rakteliu. Any ideas?

  2. #2
    Narys BOSAS avataras
    Įstojimo data
    2006.03.09
    Vietovė
    Kaunas
    Įrašai
    5.368
    Tinklaraščio įrašai
    13
    Images
    303
    Reputacija
    1


    Starterio suzadinimo laiduka susitvarkyk prie starterio.

  3. #3
    TheModzio
    Svečias


    Bet ar tai turi itakos, jei ant buksyro nesikuria?

  4. #4

  5. #5
    Rėmėjas
    Įstojimo data
    2011.04.17
    Vietovė
    Panevezys, LT
    Įrašai
    524
    Reputacija
    1


    O Tu kuri ismynes sankaba ir be gazo? Ant slypso neteko kurti man savojo. Bet zinau, kad neisminus sankabos net nesuka starterio, o jeigu kuri numines gaza suka starteri, bet nesikuria.

  6. #6
    Narys BOSAS avataras
    Įstojimo data
    2006.03.09
    Vietovė
    Kaunas
    Įrašai
    5.368
    Tinklaraščio įrašai
    13
    Images
    303
    Reputacija
    1


    CiA jei gazas iki durno starteri suka? be sankabos ?

  7. #7
    Rėmėjas
    Įstojimo data
    2011.04.17
    Vietovė
    Panevezys, LT
    Įrašai
    524
    Reputacija
    1


    sankaba numynus ir gaza nuspaudus iki dugno nesikuria, bet suka. o jeigu nuspaudi gaza jau pradejus starteriui sukti, tada uzsikuria.

Rašymo leidimai

  • Jūs negalite rašyti naujas gijas
  • Jūs negalite rašyti atsakymus
  • Jūs negalite prisegti failų priedus
  • Jūs negalite keisti savo žinutes
  •