Puslapis 1 iš 2 12 PaskutinisPaskutinis
Rezultatai 1 iki 10 iš 18

Gija: Elektronika

  1. #1
    Porkis
    Svečias


    Elektronika

    Sveiki turiu tokia beda su elektronika kazkas tik nezinau kas,buna kartais kai pasuki rakta i uzdegimo momenta tai neuzsidega jokios lemputes ir kai uzvedi ar vaziuoji neveikia nei spidometras nei tachometras ir beja nerodo nei kilometrazo nei pavaru,kas turi kokiu minciu kaip sutvarkyti?

  2. #2
    Rėmėjas Daranius avataras
    Įstojimo data
    2011.04.11
    Vietovė
    Utena, LT
    Įrašai
    1.390
    Tinklaraščio įrašai
    2
    Images
    6
    Reputacija
    1


    Citata Autorius Porkis Žiūrėti skelbimus
    Sveiki turiu tokia beda su elektronika kazkas tik nezinau kas,buna kartais kai pasuki rakta i uzdegimo momenta tai neuzsidega jokios lemputes ir kai uzvedi ar vaziuoji neveikia nei spidometras nei tachometras ir beja nerodo nei kilometrazo nei pavaru,kas turi kokiu minciu kaip sutvarkyti?
    klaidas diagnostika rodo kažkokias?

    ar anksčiau buvo kažkas panašaus? gal remontas koks buvo atliktas prieš tai?
    Born in USSR

  3. #3
    Porkis
    Svečias


    Klaidu jokiu diagnostika nerodo apart to kad truksta ABS bloko pas mane o visa kita su elektronika gerai

  4. #4
    apchy
    Svečias


    sveiki,
    turiu ir as panasiu problemu
    zodziu uzvedus masina, viskas veikia gerai variklis, visi elektronikos prietaisai, bet po kokiu 10sec. uzgesta magas, nebepucia ventiliatorius, neveikia valytuvai, uzgesta duju perjungejo visos lemputes, variklis pradeda pulsuoti, apsukos sokineja. Uzgesini vel uzvedi vel tie patys simptomai, nu ir taip kelis kartus uzvedi uzgesini ir susitvarko, beje pastebejau, kad tokie bajeriai buna kai dregnesnis oras kaip dabar, kada buvo -18 tokiu nesamoniu nebuvo. Siuo metu dega check'as rodo klaida 131, tai cia kaip suprantu lamda? Bet man ir aksciau uzsidegdavo ir jokiu simptomu nebudavo...tiesa kartais budavo, kad prie sankryzos uzgesdavo ant duju.
    Tai cia pas ka man reiktu vaziuoti? pas dujininkus ar pas elektrikus? blogiausia, kad kol pas juos nuvaziuosiu jokiu bedu nebebus...
    Gal kas zino kur Vilniuje gerai diagnostika daro?
    Aciu

  5. #5
    viktismo
    Svečias


    sveiki,yra buve 2 kartus ir man ,kad neveikia lempos ar posukiai ir spidikas.bet veliau visdelto uz luzo kompas.gerai kad jie ne brangus.

  6. #6
    apchy
    Svečias


    kompas tai cia ta saugikliu deze po kapotu desinej pusej salia akumo? Ir ar ji nuo bet kokio 3.8 tinka?

  7. #7
    awdrius
    Svečias


    nea tai tokia metaline dėžutė dešinėje pusėje prie žibinto79-7683V.jpg
    Citata Autorius apchy Žiūrėti skelbimus
    kompas tai cia ta saugikliu deze po kapotu desinej pusej salia akumo? Ir ar ji nuo bet kokio 3.8 tinka?

  8. #8
    apchy
    Svečias


    nu va nebesikuria visada kurdavosi spol abaroto, dabar isvis jokiu zenklu, kad kurtusi, starteris suka, bet tik ant tusciu....niekada nebuvo, kad prastai kurtusi, vakar gryzau is siauliu i vilniu vakare, be jokiu problemu, o sendien jokiu gyvybes zenklu
    aisku kaip suprantu gali buti bet kas...
    neisivaizduoju kam vilniuje ja parodyti, pries kelias dienas buvau i AAC servisa nuvezes, tai jie jokiu klaidu nerado

  9. #9
    Narys
    Įstojimo data
    2007.06.06
    Vietovė
    Kaunas
    Įrašai
    818
    Tinklaraščio įrašai
    1
    Images
    3
    Reputacija
    1


    Citata Autorius awdrius Žiūrėti skelbimus
    nea tai tokia metaline dėžutė dešinėje pusėje prie žibinto79-7683V.jpg
    ir kiek sitas reikalas kastuoja ?

  10. #10
    Narys AERO_DD avataras
    Įstojimo data
    2006.09.23
    Vietovė
    Vilnius
    Įrašai
    894
    Images
    17
    Reputacija
    1


    Citata Autorius apchy Žiūrėti skelbimus
    aisku kaip suprantu gali buti bet kas...
    neisivaizduoju kam vilniuje ja parodyti, pries kelias dienas buvau i AAC servisa nuvezes, tai jie jokiu klaidu nerado
    Pabandyk atvažiuoti į chrysler servisa (buvome Frikcija). Ten tau turi padėti.

Rašymo leidimai

  • Jūs negalite rašyti naujas gijas
  • Jūs negalite rašyti atsakymus
  • Jūs negalite prisegti failų priedus
  • Jūs negalite keisti savo žinutes
  •