Puslapis 1 iš 5 123 ... PaskutinisPaskutinis
Rezultatai 1 iki 10 iš 50

Gija: Pirksiu ketvirtuką iki 14000

  1. #1
    Giedrioks
    Svečias


    Pirksiu ketvirtuką iki 14000

    Paieškomas tvarkingas ketvirtukas su TA, įdealu jei būtų AWD, ir kad nebūtų sudegusi visko mova...mokėt galiu iki 14000. Prie to pačio, galit pasiūlytį ir kitą 4x4 modelį su APD
    Paskutinį kartą taisė Giedrioks : 2014.11.17, 03:06

  2. #2
    Narys BOSAS avataras
    Įstojimo data
    2006.03.09
    Vietovė
    Kaunas
    Įrašai
    5.368
    Tinklaraščio įrašai
    13
    Images
    303
    Reputacija
    1


    Jei tiktu ne AWD tai vienas yra labai tvarkingas.

  3. #3
    Giedrioks
    Svečias


    Tinka, kas per mašiniukas, kokia kaina ?Jei rasis man tinkantis variantas, iš manęs dar bonkė prirodžiusiam, užsiknisau jau ieškot. Pavyko, net žmoną įtikint, kad jai nebutinai AWD ar 4x4, ir kad van'as visai nedidelė mašina
    Tiesa, prie kompo prisėsiu turbūt tik vakare, po darbo, tad jei gali kordinates to masiniuko atsiųsk sms, mano alio 86123du trys9trys
    Paskutinį kartą taisė Giedrioks : 2014.11.18, 22:39

  4. #4
    Administrator Mindas112 avataras
    Įstojimo data
    2006.01.09
    Vietovė
    Kaunas
    Įrašai
    2.054
    Tinklaraščio įrašai
    1
    Images
    21
    Reputacija
    1


    Pastaba:Tel. nr. būtų galima ir normaliai parašyti.
    Chrysler Pacifica Limited Platinum 2017

  5. #5
    karlitas
    Svečias


    Sveiki, nepyk BOSAS kad parasiau tau ir ciatapati uzklausiu. Ieskau 2.8 crd klaipedos kraste o radus lekt iki boso pasitikrint butu per toli, kazi ar dar kas leistu toki atstuma vaziuot del patikros tai gal yra geras servizas klaipedos rajone kurie suprastu apie siuos modelius arba kas toki turi ir gali padeti apziureti

  6. #6
    Giedrioks
    Svečias


    Sorry, gal kvaila, bet man atrodo, kad taip saugiau...jei reikia ištrinsiu, juolab, kad numeris yra profilyje
    Citata Autorius Mindas112 Žiūrėti skelbimus
    Pastaba:Tel. nr. būtų galima ir normaliai parašyti.

  7. #7
    Narys BOSAS avataras
    Įstojimo data
    2006.03.09
    Vietovė
    Kaunas
    Įrašai
    5.368
    Tinklaraščio įrašai
    13
    Images
    303
    Reputacija
    1


    Citata Autorius Giedrioks Žiūrėti skelbimus
    Tinka, kas per mašiniukas, kokia kaina ?Jei rasis man tinkantis variantas, iš manęs dar bonkė prirodžiusiam, užsiknisau jau ieškot. Pavyko, net žmoną įtikint, kad jai nebutinai AWD ar 4x4, ir kad van'as visai nedidelė mašina
    Tiesa, prie kompo prisėsiu turbūt tik vakare, po darbo, tad jei gali kordinates to masiniuko atsiųsk sms, mano alio 86123du trys9trys
    Rytoi man pasuk papasakosiu. MASINA MANO SUtvarkyta ir parduodama su garantija dezei varikliui ir vaziuoklei. Padarytas antikorozinis slenksciu duru kapoto ir t.t visu silpnu vietu. Masina 3.3 dodge grand caravan vidurine eile atskiros kedes galima ir suola dadeti jei noro yra suolas ir atskiros kedes turi vaikiskas kedutes masinos spalva sidabrine 2003 m. Tik padangos vasarines. Foto idesiu keliu dienu begyje. Garantijas visas suteikiu 6 men. Nesupuvus.
    Kaina 12 000 lt.

  8. #8
    Giedrioks
    Svečias


    ok, ryt pasuksiu...jei ką, mano paštas - pajuris@mbclub.lt

  9. #9
    Giedrioks
    Svečias


    Kol dar galutinai neapsisprendžiau siūlykit...

  10. #10
    tevas
    Svečias


    Citata Autorius Giedrioks Žiūrėti skelbimus
    Kol dar galutinai neapsisprendžiau siūlykit...
    Paziurejus Lietuvos pasiula, baisu siulyti
    Mano parduodamu automobiliu kainos daugiau nei dvigubos
    Bet skirta DE rinkai. Lietuvai tokiu nereikia jei nupirksi, paskui isvadins neadekvaciu, geriausiu atveju.

Rašymo leidimai

  • Jūs negalite rašyti naujas gijas
  • Jūs negalite rašyti atsakymus
  • Jūs negalite prisegti failų priedus
  • Jūs negalite keisti savo žinutes
  •