Puslapis 6 iš 18 PirmasPirmas ... 4567816 ... PaskutinisPaskutinis
Rezultatai 51 iki 60 iš 178

Gija: Klimato kontrole

  1. #51
    Vertejas
    Svečias


    Na aš daug nesiginčysiu Klausantis - jaučiasi kaip įsijungia/išsijungia

  2. #52
    Narys BOSAS avataras
    Įstojimo data
    2006.03.09
    Vietovė
    Kaunas
    Įrašai
    5.368
    Tinklaraščio įrašai
    13
    Images
    303
    Reputacija
    1


    Citata Autorius Vertejas Žiūrėti skelbimus
    Skaitau ką parašiau ir vis dar sutinku su meistru - kompresorius tikėtina, kad turi atsijunginėti kas kažkiek laiko:
    1. Pasiekus tam tikrą slėgį
    2. Pasiekus tam tikrą temperatūrą
    3. Teko girdėti kad voniose atsijungia dar ir numynus aksceleratorių iki dugno.
    Džiaugsmas tame, kad šiandien jau aiškiai girdėjosi-jautėsi, kad kompresorius karts nuo karto atsijungia. Tik užsidegė ventiliatorių klaida (ventiliatoriai sukasi). Bet čia turbūt jau kita tema
    Tai ka pats surasei kazkurie is tavo parametru nera tenkinami todel kondiske pumpuoja pastoviai.
    Gal freono nedapilta, o gal kito priezastys

  3. #53
    Bijau išsižioti...
    Įstojimo data
    2011.05.15
    Vietovė
    Zaragoza, ES
    Įrašai
    58
    Reputacija
    1


    Issiaiskinau kodel snypscia retkarciais klimato kontrole. Pasirodo problema freono trukume, pripildziau pilnai ir nuo to laiko dingo snypstimas, nors buvau isigudrines snypstima isjungti. Paprasciausiai jei atsirasdavo snypstimas ijungus klimato kontrole ijungdavau pati kondicionieriu ir isjungdavau taip dingdavo snypstimas.

  4. #54
    Narys BOSAS avataras
    Įstojimo data
    2006.03.09
    Vietovė
    Kaunas
    Įrašai
    5.368
    Tinklaraščio įrašai
    13
    Images
    303
    Reputacija
    1


    Jei butum skaites sios temos 3 ir 4 postus butum zymiai greiciau issiaiskines

  5. #55
    sigelis
    Svečias


    Sveiki, nebeveikia kondicionierius, t.y nebesaldo, bandziau uzpildyt freono, pasake, kad turbut nesuka siurblys, nuo ko kazin pradeti ieskot problemos ir kur kreiptis (2,8 CRD)?

  6. #56
    Girinis
    Svečias


    O kompresorius isijungia?

  7. #57
    Caras:) driusa avataras
    Įstojimo data
    2006.06.29
    Vietovė
    Kaunas
    Įrašai
    935
    Tinklaraščio įrašai
    1
    Images
    179
    Reputacija
    1


    Citata Autorius sigelis Žiūrėti skelbimus
    Sveiki, nebeveikia kondicionierius, t.y nebesaldo, bandziau uzpildyt freono, pasake, kad turbut nesuka siurblys, nuo ko kazin pradeti ieskot problemos ir kur kreiptis (2,8 CRD)?
    Bet kur žmogau radai tokius kondiškių meistrus, kad negali pasakyti ar siurblys veikia.Gal iš Vilniečių kas paskys kur kreiptis, Kaune tai galėčiau patart.

  8. #58
    Vytas
    Svečias


    Sveiki, pas mane yra problema su kondišanu esu patikrines freono kieki ir papyldyta, rėlės geros, bet jis neisijungia. užtrumpinus tai pritraukia viskas veikia tai kaip išeina kad su pultu kaškas negerai. pas mane integruota. Kaip geriau sprest tokia bėda?

  9. #59
    Narys
    Įstojimo data
    2007.06.06
    Vietovė
    Kaunas
    Įrašai
    818
    Tinklaraščio įrašai
    1
    Images
    3
    Reputacija
    1


    kazkur akys buvo uzmate problemos sprendima kai dregsta kilimas keleivio puseje.. kaip reik nerandu...pagelbekite kolegos!

  10. #60
    Girinis
    Svečias


    Atrodo, kad buvo kalbėta apie užsikimšusi nubėgimą ar panašiai
    http://www.voyager.lt/showthread.php...ght=uzsikimses

Rašymo leidimai

  • Jūs negalite rašyti naujas gijas
  • Jūs negalite rašyti atsakymus
  • Jūs negalite prisegti failų priedus
  • Jūs negalite keisti savo žinutes
  •