Puslapis 15 iš 18 PirmasPirmas ... 51314151617 ... PaskutinisPaskutinis
Rezultatai 141 iki 150 iš 178

Gija: Klimato kontrole

  1. #141
    mafo
    Svečias


    Aero_DD teisus. Aš siūlyčiau aplamai visda naudoti Auto LOW ir tik jei laukia šalta ir turi kantrybės kesti pečiaus rėkima Auto Hi, o pačiam makliavot tik kai reikia langus nusipūst. Automatinis rėžimas visadqa viską padaro pats ir aš asmeniškai niekada nesuku galvos, jei perkaršta tiesiog temperatūra sumažinu daugiau viską padaro kompas.

  2. #142
    Mokausi skaityti
    Įstojimo data
    2013.02.05
    Vietovė
    Šiauliai
    Įrašai
    34
    Reputacija
    1


    Man tinka ir patinka automatinis režimas, bet nelabai patinka į kojas

  3. #143
    Narys
    Įstojimo data
    2008.05.06
    Vietovė
    Kaunas-Garliava, LT
    Įrašai
    635
    Images
    29
    Reputacija
    1


    O valdosi normaliai, ta prasme jei ijungi langa, tai tik langas, jei jungi i veida, tai tik i veida ir pucia?
    Siaip vasaros metu vedinimas auto pucia i salona per prieki (i veida), o ziemos metu pucia i langa/kojas. Bent jau taip dirbdavo pas mane IV'e klima.

  4. #144
    Mokausi skaityti
    Įstojimo data
    2013.02.05
    Vietovė
    Šiauliai
    Įrašai
    34
    Reputacija
    1


    Rankiniu būdu valdosi. Vasara liktais kiek pamenu pusdavo į veidą auto, o dabar kažkodėl vien į kojas..... :S

  5. #145
    Bijau išsižioti...
    Įstojimo data
    2016.05.04
    Vietovė
    Klaipėda
    Įrašai
    43
    Reputacija
    1


    Ar keičiasi kondicionavimo sistemos užpildymo ventilis, nes leidžia per jį, bandė azotu? Ar reikia keisti visą vamzdelį nuo siurblio iki pertvaros į saloną? Gal turite kas nors tada vamzdelį pasiūlyti?

  6. #146
    Gongas
    Svečias


    Sveiki,sian pajutau,kad neveikia automatines klimos vejalio greitis,jokio greicio isvis,tik vaziuojant jauciasi kad siek tielig siol viskas kuom puikiausiai veike.Gal kas zino kame reples,pats ventiliatorius kaltas,jo rele ar tas blokelis varzu uz daiktadezes?

  7. #147
    Testeris
    Svečias


    Reikia imt ir tikrint , kristolini rutuli atidaviau poliruot tai nuotoliniu budu nesigauna paziuret, voltmetras i rankas ir ziuret kur itampa dingsta, pradeti nuo ten kur lengviausiai prieiti

  8. #148
    Gongas
    Svečias


    O jei voltmetro neturiu,nuo ko pradet tikrint?siaip saugikliai geri.o peciaus varikliukas uz bardacioko ten stovi ar po valytuvais?

  9. #149
    Mane pastebėjo!
    Įstojimo data
    2011.04.11
    Vietovė
    Vilnius, LT
    Įrašai
    456
    Images
    18
    Reputacija
    1


    po bardakėliu

  10. #150
    Gongas
    Svečias


    Tai yra kam buve kad peciaus vejalis isvis nepustu,o tik vaziuojant gyvybe kazkokia vos rodytu,nes siaip jokio putimo nera ant jokio greicio.Nejau cia ir tas varzu blokelis nuejo nei is niekur?buvau as jy isemes,tai jokiu svilesiu nematyti,kaip naujas atrodo,viskas grazu.Butu gerai,kad raimis elektros dievukas savo zinias pateiktu,gal jam yra kazka tokio testuoti.Nes siaip viska narstyti nematau prasmes,kaip nera jokio orentyro kur krapstytis.gal pats peciaus varikliuliukas nusprogo ar jo sepeteliai savo kadencija baige?

Rašymo leidimai

  • Jūs negalite rašyti naujas gijas
  • Jūs negalite rašyti atsakymus
  • Jūs negalite prisegti failų priedus
  • Jūs negalite keisti savo žinutes
  •