Puslapis 1 iš 13 12311 ... PaskutinisPaskutinis
Rezultatai 1 iki 10 iš 178

Gija: Klimato kontrole

Hibridinis vaizdas

Ankstesnis pranešimas Ankstesnis pranešimas   Sekantis pranešimas Sekantis pranešimas
  1. #1
    Aš nebe naujokas! Raivo avataras
    Įstojimo data
    2011.04.24
    Vietovė
    Kaunas
    Įrašai
    173
    Reputacija
    1


    Klimato kontrole

    Kiek neįprasta naujoji svetainė, gal kad tuščia. Nenorėjau vesti naujos temos, senajame forume irgi kažko panašaus neradau tai rašau į šią.

    Problema su klima, keleivio pusėje nuolat pučia tik karštą orą, temperatūrą gali nustatyt bet kokią, niekas nuo to nesikeičia. Vairuotojo pusė ir galas veikia gerai. Nežinau ar sutapimas, bet tas pasidarė po to kai nusodinau akumuliatorių, o gal nepastebėjau kad visada tik karštas buvo, nes orai dar buvo žiemiški tai ir problema nesimatė, kai sušilo viskas "išlindo". Kaip tyčia neveikia ir vairuotojo pusės langas . Mieste dar keleivio pusę atsidaręs kentėt galima, bet užmiesty nelabai komfortiška atidarytu langu važiuot su švilpesiu, o saulė kaitina, klimos jungt negaliu.
    Nuo ko pradėt, ar yra kokia diagnostika kad parodytų gedimo kodą ar panašiai ekrane, ketvirtuką turiu daugiau nei mėnesį, taip kad smulkmenų nežinau, dėkingas už protingus atsakymus .

  2. #2
    Narys BOSAS avataras
    Įstojimo data
    2006.03.09
    Vietovė
    Kaunas
    Įrašai
    5.368
    Tinklaraščio įrašai
    13
    Images
    303
    Reputacija
    1


    Tau reikia atjungti akumą ir pajungti po 2 - 5 min, jei tame bėda susikalibruos iš naujo jei ne rašyk pasakysiu ką toliau daryti.

  3. #3
    walinskas
    Svečias


    Citata Autorius BOSAS Žiūrėti skelbimus
    Tau reikia atjungti akumą ir pajungti po 2 - 5 min, jei tame bėda susikalibruos iš naujo jei ne rašyk pasakysiu ką toliau daryti.
    Sveiks BOSAS akumo atjungimas nepadejo gal pagelbesi ka daryt toliau ?

  4. #4

  5. #5
    Moderator Arnas avataras
    Įstojimo data
    2011.03.28
    Vietovė
    Klaipedos raj.
    Įrašai
    2.221
    Images
    34
    Reputacija
    1


    Automobiliuose su klima manau taip turi buti.
    Daug Chrysler minivenu 2001-2012 m.

  6. #6
    Sauliuss
    Svečias


    Citata Autorius Arnas Žiūrėti skelbimus
    Automobiliuose su klima manau taip turi buti.
    Visur parašyta, kad AC įsijunginėja tik ęsant reguliatoriaus padėčiai langas arba langas kojos, kad greičiau naikinti langų rasojimą, o pas mane junginėjasi bet kurioje padėtyje ir nebūtinai nustačius "auto".

  7. #7
    Sauliuss
    Svečias


    Citata Autorius Sauliuss Žiūrėti skelbimus
    Visur parašyta, kad AC įsijunginėja tik ęsant reguliatoriaus padėčiai langas arba langas kojos, kad greičiau naikinti langų rasojimą, o pas mane junginėjasi bet kurioje padėtyje ir nebūtinai nustačius "auto".
    Problema beveik po metų dingo pati, AC ėmė junginėtis tik padėtyse langas arba langas/kojos kaip ir turi būti. Klausimas: ar padėjo pilnas sistemos užpildymas? Bet įdomu tai, kad iškart po pildymo AC dar kvailiojo. Pasitaisė tik po kurio laiko. Stebėsiu toliau.

  8. #8
    Sauliuss
    Svečias


    Citata Autorius Sauliuss Žiūrėti skelbimus
    Problema beveik po metų dingo pati, AC ėmė junginėtis tik padėtyse langas arba langas/kojos kaip ir turi būti. Klausimas: ar padėjo pilnas sistemos užpildymas? Bet įdomu tai, kad iškart po pildymo AC dar kvailiojo. Pasitaisė tik po kurio laiko. Stebėsiu toliau.
    Vis tiek junginejasi...nepasitaise.

  9. #9
    Arte
    Svečias


    Klimato kontrole

    Sveiki, turiu viena problemele, uzkurus masina isijungia peciukas visu pajegumu, nors nustatyta ant pacio maziausio, o visai isjungus neissijungia , o pasikeicia putymo krypti. Net nezinau nuo ko pradet ziuret , ziurejau saugiklius bet visi sveiki, bandziau rele pakeist , bet taip pat nieko , tai visai isemiau kad nervu negadintu. Aciu uz atsakyma

  10. #10
    Man sekasi ;) Deimkr avataras
    Įstojimo data
    2011.04.13
    Vietovė
    Varniai. Lt
    Įrašai
    85
    Reputacija
    1


    Kogero visdėlto relėj tranzas parėjo,kai man buvo sudeges tai irgi pusdavo visu pajėgumu, ojei iėjungi ,,PWR" mygtuką tai dar greičiau.Bandyk tranza pasikeisti tai visai nesudėtinga ir tranzas nebrangus, kazkur senajame forume daug prirašyta, tik neužmiršk košės užtept, o tai aš kokius keturis juos taip sudeginau.Sekmės.
    Chrysler Town & Country 3,8 LXi 2001, benzinas / dujos

Rašymo leidimai

  • Jūs negalite rašyti naujas gijas
  • Jūs negalite rašyti atsakymus
  • Jūs negalite prisegti failų priedus
  • Jūs negalite keisti savo žinutes
  •