Puslapis 2 iš 2 PirmasPirmas 12
Rezultatai 11 iki 16 iš 16

Gija: Vienas posūkis mirksi dvigubai dažniau nei kitas

  1. #11
    Davidoff
    Svečias


    Citata Autorius audriusv Žiūrėti skelbimus
    Variantas. Reikės paieškoti papildomos lemputės/varžos. Nerasiu - teks ieškoti Vilniuje elektriko. Gal kas žino gerą ir turintį patirties su mūsų laivais?
    Elektrikas vilnius 860010761

  2. #12
    Moderator Arnas avataras
    Įstojimo data
    2011.03.28
    Vietovė
    Klaipedos raj.
    Įrašai
    2.221
    Images
    34
    Reputacija
    1


    Citata Autorius iGince Žiūrėti skelbimus
    Taip ir bus. Nuo 05m pradėjo eiti gale viena dviejų siūlu lempa galiniuose stoguose, ir stopas sukaltas i ta pati laida. Tam kad sueuropinti yra atkerpamas stopoposukio laidas ir perjungiama atskirai nuo priekio. O likęs nukirptas laidas "apkraunamas" varza (kai kas daro paslėpta lempute ) kad kompas "matytų" uždara grandine. .
    Nu kad ten paprastai issiprendzia. Nereikia jokiu pajungimu varzu ar nuo priekiniu lempu... nebent kazkas nemokedamas taip pajunge kaip sakai...
    Paskutinį kartą taisė Arnas : 2014.10.18, 19:26
    Daug Chrysler minivenu 2001-2012 m.

  3. #13
    Kas, aš plepys? iGince avataras
    Įstojimo data
    2011.05.11
    Vietovė
    Kaunas, LT
    Įrašai
    1.420
    Images
    9
    Reputacija
    1


    Citata Autorius Arnas Žiūrėti skelbimus
    Nu kad ten paprastai issiprendzia. Nereikia jokiu pajungimu varzu ar nuo priekiniu lempu... nebent kazkas nemokedamas taip pajunge kaip sakai...
    Na as kaip jau ne viena kart sakiau, IV-tuka praleidau, ir buvau "pabėgęs" pas Pacifica. Todel šiuos dalykus zinau tik teoriškai.... O Arnas vis dar nesikeiti...., vietoj to kad dalintis forume žiniomis, nori buti paslaptingai "drūtas" .
    Sekmės.

  4. #14
    Bijau išsižioti...
    Įstojimo data
    2017.09.19
    Vietovė
    Kėdainiai
    Įrašai
    58
    Reputacija
    1


    Pas mane 2008 T&C, tai ekrane meta pranesima, kad kaires galinis posukis neturi signalo ir ijungus rankenele i kaire mirksi greitai..bet dega visos lemputes posukio. Ijungus avarini mirksi normaliu greiciu. Nuo ko pradet?

  5. #15
    Kas, aš plepys? iGince avataras
    Įstojimo data
    2011.05.11
    Vietovė
    Kaunas, LT
    Įrašai
    1.420
    Images
    9
    Reputacija
    1


    Citata Autorius Olius Žiūrėti skelbimus
    Pas mane 2008 T&C, tai ekrane meta pranesima, kad kaires galinis posukis neturi signalo ir ijungus rankenele i kaire mirksi greitai..bet dega visos lemputes posukio. Ijungus avarini mirksi normaliu greiciu. Nuo ko pradet?
    08m. Galas turejo raudona posūkį kartu su gabaritu. Chebra kas gailedavo keliu litų nedarydavo body kompo perprogramavimo o kabindavo varžas ant galo grandines o galinį posūkį už maitindavo nuo priekiniu. Matomai ta varža ir sudegė. Kur ji yra pats Dievas težino, bet reik ieškot.

  6. #16
    Moderator Arnas avataras
    Įstojimo data
    2011.03.28
    Vietovė
    Klaipedos raj.
    Įrašai
    2.221
    Images
    34
    Reputacija
    1


    Varzos budavo dedamos gale esancia kisene, dazniausiai i kaire puse, kur domkratas . O siaip, tinginiams siulau tema paskaityt nuo pradzios. Viskas jau parasyta zemiau.
    Daug Chrysler minivenu 2001-2012 m.

Rašymo leidimai

  • Jūs negalite rašyti naujas gijas
  • Jūs negalite rašyti atsakymus
  • Jūs negalite prisegti failų priedus
  • Jūs negalite keisti savo žinutes
  •