Puslapis 3 iš 3 PirmasPirmas 123
Rezultatai 21 iki 29 iš 29

Gija: Dega ABS

  1. #21
    Lnz
    Svečias


    Nibela vargu ar gera lektrika turi. Pacioj nibeloj siule ieskotis kazkur uz Sauletekio barakuose, geri ir net abs blokus tvarko, bet aisku eiles. Kaune turintys gera reputacija elektrikai Melgoj taikos pr.

  2. #22
    romaas
    Svečias


    Citata Autorius Lnz Žiūrėti skelbimus
    Nibela vargu ar gera lektrika turi. Pacioj nibeloj siule ieskotis kazkur uz Sauletekio barakuose, geri ir net abs blokus tvarko, bet aisku eiles. Kaune turintys gera reputacija elektrikai Melgoj taikos pr.
    aciu, nedaug elektriku beliko aplankyti

  3. #23
    romaas
    Svečias


    Citata Autorius romaas Žiūrėti skelbimus
    aciu, nedaug elektriku beliko aplankyti
    kazkaip susitvarke pats tas ABS. jau nedega lempukas.

  4. #24
    Vygis
    Svečias


    Turi savybę prapult bėdos laikinai, bet nesidžiauk neužilgo vėl užsižiebs girlianda

  5. #25
    Romka
    Svečias


    Pas mane yra taip. Uzvedus masina abs lempute nedega ir abs veikia, bet paziavus 100m lempute uzsidega. Buvau vuvares I diagnostika tai sake, kad yra nutrukusi grandine su abs pompa. Tai cia elektros gedimas ar pacia pompa reikia keisti? Beje jei daznai spaudineju stabdi tai pavyksta ir koki kilometra nuvaziuoti su veikianciu abs.

  6. #26
    Narys BOSAS avataras
    Įstojimo data
    2006.03.09
    Vietovė
    Kaunas
    Įrašai
    5.368
    Tinklaraščio įrašai
    13
    Images
    303
    Reputacija
    1


    Citata Autorius Romka Žiūrėti skelbimus
    Pas mane yra taip. Uzvedus masina abs lempute nedega ir abs veikia, bet paziavus 100m lempute uzsidega. Buvau vuvares I diagnostika tai sake, kad yra nutrukusi grandine su abs pompa. Tai cia elektros gedimas ar pacia pompa reikia keisti? Beje jei daznai spaudineju stabdi tai pavyksta ir koki kilometra nuvaziuoti su veikianciu abs.
    Surask bloga davikli ir pakeisk

  7. #27
    Romka
    Svečias


    Daviklius tikrino vaziuojant. Visi skaiciuoja.

  8. #28
    Narys Raimislt avataras
    Įstojimo data
    2011.05.22
    Vietovė
    Kaunas - Jonava-Ukmergė-Kėdainiai
    Įrašai
    1.705
    Reputacija
    1


    "Pas mane yra taip. Uzvedus masina abs lempute nedega ir abs veikia, bet paziavus 100m lempute uzsidega. Buvau vuvares I diagnostika tai sake, kad yra nutrukusi grandine su abs pompa. Tai cia elektros gedimas ar pacia pompa reikia keisti? Beje jei daznai spaudineju stabdi tai pavyksta ir koki kilometra nuvaziuoti su veikianciu abs......"
    Diagnostika ir Elektrinės dalies remontas Tel . : 8699 79879 http://www.voyager.lt/showthread.php...alies-remontas

  9. #29
    Narys BOSAS avataras
    Įstojimo data
    2006.03.09
    Vietovė
    Kaunas
    Įrašai
    5.368
    Tinklaraščio įrašai
    13
    Images
    303
    Reputacija
    1


    Citata Autorius Romka Žiūrėti skelbimus
    Daviklius tikrino vaziuojant. Visi skaiciuoja.
    Nepastebejau, kad tavo 2000 metu automobiliui.
    Sitam davikliai neprate taip mirti kaip po 2001 ieskok laiduose bedu.

Rašymo leidimai

  • Jūs negalite rašyti naujas gijas
  • Jūs negalite rašyti atsakymus
  • Jūs negalite prisegti failų priedus
  • Jūs negalite keisti savo žinutes
  •