Puslapis 1 iš 3 123 PaskutinisPaskutinis
Rezultatai 1 iki 10 iš 28

Gija: Kas per garsas????

  1. #1
    provokator
    Svečias


    Kas per garsas????

    Na daede jau mane tas garsas per metus laiko, gal padesit issiaiskint kas tai galetu buti? Garsas tik ant laisvu, purtosi ir motoras, pagazavus viskas susitvarko, nukritus apsukom ant laisvu pradeda purtytis ir kalent vel...
    https://www.youtube.com/watch?v=34ciJ3kqQaE

  2. #2
    Narys BOSAS avataras
    Įstojimo data
    2006.03.09
    Vietovė
    Kaunas
    Įrašai
    5.368
    Tinklaraščio įrašai
    13
    Images
    303
    Reputacija
    1


    Cia reikia gyvai zvilgtel ir greit butu aisku.

  3. #3
    provokator
    Svečias


    bijau vaziuot pas tave, nors planuoju senokai... deze pasitampo kartais is pirmo i antra jungdama, va kas baido. o cia tai tik garsas uzknisantis, turiu minti, kad babinu blokas hamielina, nes vel uzsidege chekas 3 cilindro misfire, sakau, gal nukrenta apsukos, nebedirba ar negerai dirba trecias kausas, ir is to prasideda kratymasis, ir nuo kratymosi barskejimas...

  4. #4
    Gedcka1
    Svečias


    Panasiai toks garsas,kaip dujiniu purkstuku gumeles susideveje.

  5. #5
    Moderator Arnas avataras
    Įstojimo data
    2011.03.28
    Vietovė
    Klaipedos raj.
    Įrašai
    2.221
    Images
    34
    Reputacija
    1


    Isjunk dujas ir paklausyk ar tikrai... .
    Daug Chrysler minivenu 2001-2012 m.

  6. #6
    provokator
    Svečias


    ne dujos video, benzinas. garsas sklinda is dirzo puses mazdaug, buvau sventai isitikines, kad cia itempejas kalena, net nenuemes nupirkau kita, bet niekas nepasikeite... ir kartais vistiek dirzas cucypia... dabar varau sau kita vezi, bandau kaltint vandens pompa, nes su sildymu pas mane problemos, nesyla kaip turetu priekis. bet nebesinori aklai pirkt..... zodziu uzsipi...au as kariaut su ta masina, gal kas norit priglaust?

  7. #7
    provokator
    Svečias


    atrodo byla baigta. beieskodamas kaip pakeisti peciuka radau toki video, ir viskas pasidare aisku, garsas identiskas. http://www.youtube.com/watch?v=fNp3_11a_WM

  8. #8
    zaliaakis
    Svečias


    pas mane panasu buvo tik nelabai stipriai... Prie dideliu sukiu nesigirdejo tik prie ,,laisvu,, Tai alkuniniu veleno skriemuli keiciau(bet deveta dejau, tai teks vistiek su laiku nauja pirktis). Vandens siurbli veliau ir

  9. #9
    mafo
    Svečias


    Na kai pakeisi pasidalink džiaugsmu ar pagelbėjo Pas mane lyg ir panašiai dainuoja na gal dar ne taip skambiai

    Citata Autorius provokator Žiūrėti skelbimus
    atrodo byla baigta. beieskodamas kaip pakeisti peciuka radau toki video, ir viskas pasidare aisku, garsas identiskas. http://www.youtube.com/watch?v=fNp3_11a_WM

  10. #10
    provokator
    Svečias


    reik bandyt ieskot ar tas daiGtas atskirai parsiduoda, ir kiek kastuoja

Rašymo leidimai

  • Jūs negalite rašyti naujas gijas
  • Jūs negalite rašyti atsakymus
  • Jūs negalite prisegti failų priedus
  • Jūs negalite keisti savo žinutes
  •