Puslapis 4 iš 9 PirmasPirmas ... 23456 ... PaskutinisPaskutinis
Rezultatai 31 iki 40 iš 83

Gija: problema su sildymu

  1. #31
    Aš nebe naujokas!
    Įstojimo data
    2015.06.15
    Vietovė
    Vilnius, LT
    Įrašai
    126
    Reputacija
    1


    Citata Autorius velniuxs Žiūrėti skelbimus
    .. neveikia salono ventiliatorius.Saugiklis geras, įtampa iki ventiliatoriaus greičių valdymo relės ateina. Nutariau, kad parėjo tiristrius, dėl to neveikia ventiliatorius. Įlituotas schemoje jis nepasitikrina su testeriu....
    cypia webasta.
    Klausimas kas gali nutikti važinėjant su cypiančia webasta?
    .
    Reiškia tu anksčiau važinėjai su neveikiančia vebasta, o dabar ji pradėjo veikti...Skirtumas turėtų jaustis. Ir nereikia nieko atjunginėti...

    O dėl neveikimo perlitavus ir aš apturėjau nutikimą...Pusseserės vyras įsigijo bėdą vardu citroen...Na ten salono ventiliatorius pradėjo veikti maksimaliu greičiu ir niekaip kitaip. Pas mane jis kreipėsi tik dėl detaliu identifikavimo, suradimo ir perlitavimo. Gedimą nustatė jam kažkur kitur.
    Na detalės pasirodė vienam korpuse kaskadas iš dviejų tranzistorių. Ir du vienetai tų detalių. Lemonoj surasti ir nupirkti analogai...2x4 eur.
    Perlitavau. Įdedam. Opaaaa...Neveikia visai.
    Liūdesys...Paliekam ramybėj mašiną, kadangi gilus vakaras...Važiuoja žmogus namo be ventiliacijos...Paskui mašina stovi nejudinta 3 paras..O paskui lyg niekur nieko - pradėjo veikt kaip priklauso..

  2. #32
    Kristis
    Svečias


    Citata Autorius provokator Žiūrėti skelbimus
    BLITZ klausimas. Pas 2002 town'a kalibruojasi klimato kontrole kaip senajam? Itariu aktuatoriai beleka daro
    Gal būtų galima info, kodėl ją reikia kalibruoti? Nes aš jau mastau, kad gal ir man reikia

  3. #33
    provokator
    Svečias


    Citata Autorius Kristis Žiūrėti skelbimus
    Gal būtų galima info, kodėl ją reikia kalibruoti? Nes aš jau mastau, kad gal ir man reikia
    Blogai sildo, nevisai ten pucia kur liepi, ir taip toliau Bet kuriuo atveju blogiau nebus

  4. #34
    Kristis
    Svečias


    Citata Autorius provokator Žiūrėti skelbimus
    Blogai sildo, nevisai ten pucia kur liepi, ir taip toliau Bet kuriuo atveju blogiau nebus
    Suprasta.
    Bandžiau atlikti minėtą procedūrą, kaip suprantu mašina turi būti užvesta, išjungta tik vėdinimo sistema. Palaikiau minėtus mygtukus, pradėjo mirgsėti "delay" užrašas, vidinio cirkuliavimo ikonėlė ir po kelių sekundžių viskas dingo ir įsijungė kažkoks laikmatis, kuris skaičiavo 60 sekundžių atgal. Tai kartojosi kelis kartus, kol nebeturėjau laiko laukti.
    Grįžus į kiemą pabandžiau dar kartą. Rodmenys kitokie. Dega nustatytos temperatūros skaičiai, ko prieš tai nebuvo, mirksi nesinchroniškai "delay" ir vidinio cirkuliavimo ikonėlė. Keliolika ar keletą sekundžių. Po to - palieka degti vidinio cirkuliavimo paveiksliukas ir temperatūros skaičiukai. Viskas.
    Taip ir nesupratau ar įvyko kažkas ar nelabai?

  5. #35
    nokas1
    Svečias


    Sveiki, problemėlė su autonominiu pečium. Žodžiu viskas veikė, kol nepaspaudė šaltis. Kai pašalo apie -20 nustojo veikt taip vadinama vebasta. Net nebando pasileist užkūrus variklį. Panelėje lemputė dega. Auto 2005 2.8 crd. Nuo ko pradėt žiūrėt? Pas mus kompiuteristų rimtų nelabai yra, tai pradžiai gal be kompo galima kažką patikrint?

  6. #36
    Gintas252
    Svečias


    Pradziai atjunk akumo viena klema ir po kokiu 5 min. prijunges patikrink savo vebastos darba . Aisku saugikliai ar geri - toliau elektrikas ...

  7. #37
    nokas1
    Svečias


    Saugiklis ok, akumo atjungimas nepadėjo.

  8. #38
    Pradėjo patikti!
    Įstojimo data
    2011.04.12
    Vietovė
    mažeikiai
    Įrašai
    202
    Images
    2
    Reputacija
    1


    O kuris saugiklis yra vebastos?
    2004. 2,8crd lx ne viskas grazu, kas i papus panasu

  9. #39
    Narys BOSAS avataras
    Įstojimo data
    2006.03.09
    Vietovė
    Kaunas
    Įrašai
    5.368
    Tinklaraščio įrašai
    13
    Images
    303
    Reputacija
    1


    Citata Autorius nokas1 Žiūrėti skelbimus
    Saugiklis ok, akumo atjungimas nepadėjo.
    reikia diagnostikos.

  10. #40
    Gintas252
    Svečias


    nepasakiau - kuro mini. 2/4 bako(tiksliai nepamenu ,bet tikrai ne rezervas) , kitaip vebasta neveikia .

Rašymo leidimai

  • Jūs negalite rašyti naujas gijas
  • Jūs negalite rašyti atsakymus
  • Jūs negalite prisegti failų priedus
  • Jūs negalite keisti savo žinutes
  •