Puslapis 1 iš 9 123 ... PaskutinisPaskutinis
Rezultatai 1 iki 10 iš 83

Gija: problema su sildymu

  1. #1
    raimis0526
    Svečias


    problema su sildymu

    kazkaip letai sildo,atsuki ant viso gazo,ijungi power,uzsidega lempute geltona virsutiniam skydelyje,o kol siluma pasirodo nusibosta laukti,bet viduje pecius veikia ir is plono vebasto glusitelio eina karstis,bet salono sildymas prastas,ateina ziema,gal kas susiduret su tuo

  2. #2

  3. #3
    Aš nebe naujokas!
    Įstojimo data
    2015.06.15
    Vietovė
    Vilnius, LT
    Įrašai
    126
    Reputacija
    1


    Sveiki.
    Su mirusiais termostatais reikalų nekartą esu turėjęs...Bet šis kartas įdomesnis...Šeštadienį buvo nuvažiuota virš 40 km. normaliu režimu ir pilnu ekipažu...Kai staiga pradėjo mirksėti "check engine"...Būtent mirksėti ir be garsinio signalo. Pamirksėjo gal kokias 10 - 15 sek. ir užgeso. Aš va taip spoksodamas skydelin tada tik pastebėjau kad temperatūros rodyklė krenta žemyn...Nukrito iki pirmos padalos ir sustojo...Jau laukiau kad dujos atsijungs, bet neatsijungė...Užtat rytojaus dieną įsijungė tik pravažiavus virš 15 km...
    Na kaip ir aišku , reikia termostato. Jei teisingai supratau - jos tam atvamzdy kur viršutinė radiatoriaus šlanga jungiasi? Jei taip tai pasikeisiu pats. Kokia atsidarymo temperatūra reikalinga? 91 laipsnis? Nes mačiau autoaibės kataloge ir 80... Ir kai kurie matmenys truputėlį skiriasi - tai svarbu ar nelabai? Jaučiu reiks pirma seną išsiimt ir tada eit naujo ieškot...

    Ir dėl tos "check engine" lempos...Atminty jokių klaidų neužfiksuota. Apie mirksėjimo režimą niekur nieko neradau parašyta...Ar tikrai kompas taip norėjo man pasakyti, kad temperatūra krypsta nelogiška kryptim?

  4. #4
    Lnz
    Svečias


    o gal temperaturos dacikas numiro?

  5. #5
    Aš nebe naujokas!
    Įstojimo data
    2015.06.15
    Vietovė
    Vilnius, LT
    Įrašai
    126
    Reputacija
    1


    Nu kad gal ne...Šian užkūriau šaltą ir laikiausi už viršutinės šlangos...Šyla iš karto po truputį...O prie tvarkingo termostato taip neturėtų būti...Be to dujų reduktorius man rods turi savo temperatūros daviklį pagal kurį įjungia sistemą...O laikas iki dujų įsijungimo ojoj kaip pailgėjo...

  6. #6
    Narys AERO_DD avataras
    Įstojimo data
    2006.09.23
    Vietovė
    Vilnius
    Įrašai
    894
    Images
    17
    Reputacija
    1


    Autoterpei nusipirk. Tau ir temperatūra tiks ir matmeniai.

  7. #7
    Aš nebe naujokas!
    Įstojimo data
    2015.06.15
    Vietovė
    Vilnius, LT
    Įrašai
    126
    Reputacija
    1


    Tai va. Išėmiau termostatą. Tai pasirodė dar paprasčiau nei galvojau...
    Ir radau jame prispaustą mažą šiukšlytę - lyg ir plastiko gabaliukas... Išėmiau ją ir surinkau atgal - termostatas veikia kaip naujas...
    Dabar kankina klausimas - iš kur aušinimo sistemoj šiukšlės.....

  8. #8
    Narys AERO_DD avataras
    Įstojimo data
    2006.09.23
    Vietovė
    Vilnius
    Įrašai
    894
    Images
    17
    Reputacija
    1


    Citata Autorius Rimazz Žiūrėti skelbimus
    Dabar kankina klausimas - iš kur aušinimo sistemoj šiukšlės.....
    Gal kažkas dapildavo antifreeze, o tas gabaliukas - likutis nuo bakelio kamščio stoporo(nežinau kaip tiksliaupavadinti) . Na ir daug iš kur galėjo būti šiukšles., gal kažkiek laiko buvo atidarytas radiatoriu kamštis.

  9. #9
    Narys BOSAS avataras
    Įstojimo data
    2006.03.09
    Vietovė
    Kaunas
    Įrašai
    5.368
    Tinklaraščio įrašai
    13
    Images
    303
    Reputacija
    1


    Citata Autorius Rimazz Žiūrėti skelbimus
    Sveiki.
    Su mirusiais termostatais reikalų nekartą esu turėjęs...Bet šis kartas įdomesnis...Šeštadienį buvo nuvažiuota virš 40 km. normaliu režimu ir pilnu ekipažu...Kai staiga pradėjo mirksėti "check engine"...Būtent mirksėti ir be garsinio signalo. Pamirksėjo gal kokias 10 - 15 sek. ir užgeso. Aš va taip spoksodamas skydelin tada tik pastebėjau kad temperatūros rodyklė krenta žemyn...Nukrito iki pirmos padalos ir sustojo...Jau laukiau kad dujos atsijungs, bet neatsijungė...Užtat rytojaus dieną įsijungė tik pravažiavus virš 15 km...
    Na kaip ir aišku , reikia termostato. Jei teisingai supratau - jos tam atvamzdy kur viršutinė radiatoriaus šlanga jungiasi? Jei taip tai pasikeisiu pats. Kokia atsidarymo temperatūra reikalinga? 91 laipsnis? Nes mačiau autoaibės kataloge ir 80... Ir kai kurie matmenys truputėlį skiriasi - tai svarbu ar nelabai? Jaučiu reiks pirma seną išsiimt ir tada eit naujo ieškot...

    Ir dėl tos "check engine" lempos...Atminty jokių klaidų neužfiksuota. Apie mirksėjimo režimą niekur nieko neradau parašyta...Ar tikrai kompas taip norėjo man pasakyti, kad temperatūra krypsta nelogiška kryptim?
    Tikrai kompas temperaturos nefiksavo rode kazkokia kita klaida.

  10. #10
    Aš nebe naujokas!
    Įstojimo data
    2015.06.15
    Vietovė
    Vilnius, LT
    Įrašai
    126
    Reputacija
    1


    Nu tada visai įdomu...Lemputė pamirksėjo lygiais intervalais kokia 10 - 15 sek. Be to garsinio signalo DZINJ...Iškart po to nuskaičiau klaidas - o ten nieko...Išskyrus P1684 - neseniai klema nuiminėta...Daugiau kol kas tai nepasikartojo, nuvažiuota po to apie 500 km...
    Tai kas čia buvo?

Rašymo leidimai

  • Jūs negalite rašyti naujas gijas
  • Jūs negalite rašyti atsakymus
  • Jūs negalite prisegti failų priedus
  • Jūs negalite keisti savo žinutes
  •